Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Poznań
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Ola

Opis ogłoszenia

Indywidualne lekcje języka niemieckiego przez Skype!- nauka od podstaw ( wymowa, proste dialogi, gramatyka),- przygotowanie do wyjazdu zagranicznego ( pomoc w pisaniu cv, listu motywacyjnego, solidne przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej),- nauka j. niemieckiego (przygotowanie do certyfikatu: DSD I, DSD II, Zertifikat Deutsch, ZMP, DSH, ZOP, KDS, GDS, DAF, etc.),- konwersacje tematyczne, praca z tekstami, rozszerzanie słownictwa,- nauka j. niemieckiego z podręcznikiem ( poziomy: A1, A2, B1, B2, C1, C2 )- warsztaty gramatyczne,- korepetycje,- język fachowy ( branża: prawo i gospodarka)

Cena 60- minutowej lekcji to 45 zł. Obejmuje ona:- fachowe nauczanie,- materialy dydaktyczne,- porady językowe.

Pani magister filologii niemieckiej (dyplom polsko- niemiecki).

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek08:30 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek08:30 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.