Aleksandra Dziedzic

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką kierunku lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Napisałam maturę z chemii rozszerzonej na 95%, jestem laureatką (6. miejsce) Olimpiady Wiedzy Chemicznej UJ oraz zajęłam 2. miejsce w ogólnopolskim Konkursie Biochemicznym UMCS. Solidnie przygotuję do matury, jak i pomogę zaliczyć przedmiot w podstawówce, szkole średniej lub na studiach. Potrafię przejrzyście przekazać wiedzę i wytłumaczyć zagmatwane idee. Mam dużo cierpliwości i wierzę, że niezrozumienie ucznia wynika z niekompetencji nauczyciela.

Prowadzę zajęcia on-line z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Lekcja 60 min: 100 zł
Lekcja 90 min: 140 zł

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.