Biolchemia Oktawia Malaika

Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z biologii i chemii prowadzone przez profesjonalną korepetytorkę z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem dydaktycznym.

ZAJĘCIA MATURA BIOLOGIA - zajęcia praktyczne - grupa zaawansowana

  Najważniejsze informacje na temat zajęć:

 • rozpoczęcie- wrzesień
 • Zajęcia mają charakter stacjonarny i odbywają się w małych grupach 2-5 osobowych w specjalnie przygotowanym do tego lokalu.
 • Czas trwania zajęć to 3 godziny zegarowe oraz dodatkowo 15 minut przerwy w trakcie zajęć.
 • Zajęcia odbywają się raz w tygodniu.
 • Planowane rozpoczęcie zajęć - początek września.
 • Dokładne dni i godziny zajęć : wtorek 10:30 (osoby poprawiające maturę), wtorek 16:30
 • Łączny koszt za jedne zajęcia to 150 zł - 50 zł/h.
 • Zajęcia w całości obejmują materiał z biologii rozszerzonej oparty na nowej podstawie programowej oraz wymaganiach maturalnych CKE.
 • Zajęcia mają charakter PRAKTYCZNY ze względu na ogromy nacisk położony na prawidłowe pisanie zadań maturalnych z biologii i tworzenie ciągów przyczynowo-skutkowych, niezbędnych do rozumienia procesów biologicznych i właściwego odpowiadania na zadania maturalne.
 • Na zajęciach przerobimy mnóstwo specjalnie wyselekcjonowanych zadań maturalnych z matur CKE oraz wiele innych, wybranych tak, aby uczniowie jak najlepiej rozumieli zjawiska biologiczne i potrafili wykorzystać swoją wiedzę w praktyce maturalnej.
 • Uczniowie otrzymają dokładny plan zajęć ze szczegółowo określonymi i wypunktowanymi treściami nauczania, które będziemy dokładnie omawiać na zajęciach, dzięki czemu uczniowie mają zebrane wszystkie zagadnienia, które powinni znać aby bardzo dobrze przygotować się do matury z biologii.
 • Zajęcia są skierowane do uczniów, którzy czują się dobrze w teorii i potrzebują usystematyzowania treści i konkretnej praktyki w postaci umiejętności odpowiadania zgodnie z wymaganiami maturalnymi CKE.
 • Uczniowie otrzymają dostęp do dysku, gdzie są umieszczane dla nich materiały oraz autorskie notatki, z których uczniowie przygotowują się na kolejne zajęcia. Zajęcia praktyczne wymagają od ucznia bardzo dużego zaangażowania, ponieważ ogromną rolę będzie odgrywała samodzielna praca ucznia w domu.
 • Na każdych zajęciach będziemy omawiać zagadnienia teoretyczne, dzięki czemu uczniowie z usystematyzowaną wiedzą mogą przystąpić do zadań maturalnych.

Zapraszam serdecznie na stronę na Facebooku - Biolchemia oraz instagram - biolchemiaedukacja gdzie znajdują się informacje o egzaminie maturalnym z biologii i chemii, porady oraz zaproszenia na wydarzenia w szkole Biolchemia.

Serdecznie Zapraszam Magister Nauk Medycznych, absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego i Chemii Biomedycznej Uniwersytetu Gdańskiego, korepetytor z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem oraz przygotowaniem dydaktycznym.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Biolchemia Oktawia Malaika
Cedrowa 29
80-126 Gdańsk
NIP: -

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.