Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Przyroda120 / 60 min

Oktawia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Chemii Biomedycznej Uniwersytetu Gdańskiego, korepetytor z dziesięcioletnim doświadczeniem, przygotowaniem dydaktycznym i sukcesami w nauczaniu oferuje profesjonalne korepetycje z biologii i chemii.

Pomogę uczniom szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum w przygotowaniu do zaliczenia przedmiotu, nadrobieniu zaległości oraz matury na poziomie rozszerzonym.
Przygotowuję moich uczniów na kierunki medyczne , wprowadzam w świat medycyny pod kątem merytorycznych jak i praktycznych zagadnień medycznych.
Prowadzę również uczniów zdolnych z indywidualnym tokiem nauczania. Moi uczniowie są laureatami oraz finalistami konkursów i olimpiad przedmiotowych.

Zapewniam profesjonalne lekcje w miłej atmosferze.
Oferuję własne materiały i pomoce dydaktyczne.
Cena: 120 zł/h

Serdecznie Zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Oktawia
Cedrowa, 39
80-126 Gdańsk
NIP: -

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - aktualnie
Gdański Uniwersytet Medyczny
Magister
Kursy i szkolenia
01.2018
Uniwersytet Gdański
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Gdański Uniwersytet Medyczny

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Z całego serca polecam korepetycje u Pani Oktawii! Miałam ogromne szczęście trafić na tak wspaniałą korepetytorkę, która w rok przygotowała mnie tak dobrze do matury z biologii i chemii, że z pierwszej listy dostałam się na kierunek lekarski. Dzięki Pani Oktawii udało mi się przy bardzo intensywnej pracy przerobić bardzo dokładnie cały materiał z biologii i chemii, dzięki czemu z obydwu przedmiotów z matury miałam 100 centyl i bez żadnego problemu dostałam się na mój wymarzony lekarski. Przerobiłyśmy ogromną ilość zadań maturalnych i autorskich, które Pani sama tworzyła na poczet naszych korepetycji i chyba wszystkie arkusze CKE . Pani Oktawia z ogromną wiedzą i cierpliwością tłumaczyła wszystkie zagadnienia bardzo dokładnie, kładąc nacisk na wymagania maturalne i zrozumienie biologii i chemii. Szczerze widać pasję i zaangażowanie jakie Pani wkłada w zajęcia z nami. Z całego serca polecam zajęcia u Pani Oktawii! Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas i wspaniałe zajęcia.

Oktawia Biolchemia Usługi Edukacyjne

Uprzejmie Ci dziękuję Julio za tak piękną opinię. Jest mi niezmiernie miło. :) Gratuluję Ci serdecznie tak dobrze napisanej matury i dostania się na wymarzone studia. Bardzo się cieszę, że mogłam z Tobą współpracować, to była przyjemność!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.