Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Kulinaria25 / 30 min

Ola Kotwicka

Opis ogłoszenia

Jeżeli chciałbyś zmienić swoje nawyki żywieniowe na zrowsze, ale wcale nie mniej smaczne to zapraszam na półgodzinne spotkanie. Porusze na nim tematy zdrowych zamienników, pysznych przepisów, książek wartych polecenia, dowiesz się czym różnią się od siebie różne cukry, mąki czy mleka oraz przedstawie wady i zalety popularnych diet. Dowiesz się, że zdrowie może stać się twoim stylem życia, a nie DIETĄ. Aby posiąść całą wiedzę, którą chcę ci przekazać wystarczą dwa miesiące, czyli 8 spotkań. Później nie będę ci już do niczego potrzebna ;)

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek
Środa
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.