Oksana Bratyna-Konecka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Warszawa

Opis ogłoszenia

Witam, język ukraiński jest moim językiem ojczystym zarówno w piśmie jak i w mowie. Studiowałem w Polsce i na Ukrainie. Pracowałam w biurze tłumaczeniowym i w ogólnokształcącej szkole na Ukrainie. Mam doświadczenie wieloletnie w szkołach językowych.
Robię tłumaczenia na różnych poziomach zaawansowania.
Prowadzę lekcje w języku ukraińskim. Praktyczna nauka języka ukraińskiego to cykl ćwiczeń, zorganizowanych wokół różnych sytuacji komunikacyjnych, tematów dot. polityki, kultury, sztuki, mediów, nauki itp. Część gramatyczno-leksykalna oraz stylistyczna to słownictwo z zakresu różnych dziedzin nauki.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.