Maciej Ojdana

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Stare Babice
Magdalenka
Warszawa (Bemowo)
Łazy

O mnie

Jestem absolwentem dwóch wydziałów Uniwersytetu Warszawskiego (Wydziału Geografii i Studiów Regionalnych oraz Wydziału Chemii) oraz Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego UKSW. Po ukończeniu studiów pierwszego stopnia podjąłem pracę w szkole, dzięki czemu pomimo młodego wieku posiadam duże doświadczenie pracy z różnymi grupami wiekowymi, od szkoły podstawowej i gimnazjum przez liceum po studium dla dorosłych.

Moje zainteresowania związane są z turystyką krajoznawczą (rowerową i górską) oraz sportem.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2006 - 02.2014
Uniwersytet Warszawski i UKSW
Magister
Matematyka, Chemia, Geografia
Kursy i szkolenia
06.2019
Zarządzanie
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
Gimnazjum, Liceum i Szkoła Podstawowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2013

Pan Maciej to wspaniały korepetytor. Bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwy i wyrozumiały. Zawsze miły i gotowy do pomocy. Córka jest zachwycona. Gorąco polecam!!!:)

avatar
Emila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2010

super wujek-chrześniak

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.