Oliwia Hankowska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Białystok
Warszawa

Oliwia Hankowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Oliwia Hankowska

O mnie

Jestem studentką drugiego roku Metod Ilościowych (MIESI) na SGH w Warszawie, udzielaniem korepetycji zajmuję się od dłuższego czasu, ponieważ sprawia mi przyjemność przekazywanie nabytej wiedzy innym zainteresowanym osobom. Chętnie podejmę współpracę zarówno z dziećmi jak i z licealistami a także dorosłymi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2019 - aktualnie
Szkoła Główna Handlowa
Metody Ilościowe i Systemy Informacyjne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2020 - aktualnie
ConQuest Consulting
Obecnie pracuję jako Business Consultant w ConQuest Consulting, zajmuje się głównie doradztwem biznesowym, pozyskiwaniem partnerów biznesowych, analizą rynku oraz analizą konkurencji.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2021

Bardzo polecam korepetycje z Panią Oliwią - udziela lekcji córce (matematyka,6 klasa, szkoła podstawowa) , która dzięki niej zrobiła duże postępy w nauce. Pani Oliwia jest bardzo kompetentna, zaangażowana i zawsze dobrze przygotowana do lekcji. Służy informacją zwrotną po każdych zajęciach.Córka chwali sobie z nią lekcje i zawsze na nie czeka, uważa że Pani Oliwia swietnie potrafi wyjaśnić jej w prosty sposób każdy temat. Polecam z ogromną satysfakcją wszystkim uczniom i rodzicom szukającym bardzo dobrego korepetytora :)

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Miałem przyjemność współpracować z Oliwią, dzięki czemu z pewnością mogę stwierdzić, iż jest to osoba solidna, wymagająca a co najważniejsze w 100% skuteczna. Polecam serdecznie każdemu, zarówno osobie dorosłej jak i dzieciom. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.