Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gliwice
Zabrze
Zbrosławice
Pyskowice
Kamieniec
Przezchlebie
Tarnowskie Góry
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 / 60 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

CHEMIA-KOREPETYCJE Z EGZAMINATOREM MATURALNYM

Chcesz poprawić oceny, przygotować się do sprawdzianu, a może martwisz się o swojego syna lub córkę i szukasz kogoś, kto pomoże mu opanować materiał ? To zajęcia dla ciebie.
Jestem czynnym zawodowo nauczycielem, dobrze znam wymagania maturalne, program szkoły gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Podczas lekcji podchodzę indywidualnie do każdego ucznia, staram się pomóc zrozumieć omawiany materiał, a nie tylko nauczyć na pamięć. Na bieżąco weryfikuję postępy i dostosowuję do nich program dalszych lekcji. Moi uczniowie osiągają wysokie wyniki maturalne i dostają się na wymarzone studia. Zajęcia odbywają się w Gliwicach. Tel: 737559475(po godz.15.00)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.