LEKTOR JĘZYKA WŁOSKIEGO - TYLKO B2B LUB STUDENCI

Oferta ważna do: 23 lutego 2023

PPHU MARKOM
GRABOWA, 14E
43-215 JANKOWICE
NIP: 6381003581

Wymagania

Wykształcenie:
- studia filologiczne bądź językowe kolegium nauczycielskie (student ostatniego roku)
- dyspozycyjność do pracy popołudniami min od 17:30, wieczorami
- doświdczenie w nauczaniu online oraz znajomość programu zoom
- poszukujemy do współpracy B2B lub studentów

Poszukujemy osób, które są pasjonatami języka włoskiego.

Co oferujemy

WYNAGRODZENIE:
- dla umowy zlecenie: 60zł brutto za 60min lekcji
- dla B2B 80zł brutto/netto za 60min lekcji

Dodatkowo:
- opiekę metodyka i w czasie dalszej współpracy pakiet szkoleń wewnętrznych,
- miłą atmosferęą współpracy w międzynarodowym młodym zespole pasjonatów języka włoskiego
- możliwość uczestniczenia w projektach kulturowych związanych z Włochami oraz językiem włoskim
- długoletnią satysfakcjonującą współpracę.

Zapraszamy do współpracy.

Prześlij do nas swoje CV, zgłoś się do nas! Wyślij CV na maila: biuro @ ladolceitalia . pl

Obowiązki

Prowadzenie zajęć grupowych lub indywidualnych.

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

23 lutego 2023
Lokalizacja:
online
Przedmiot:
język włoski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
130
Liczba zgłoszeń
7

Inne oferty