TRENER JĘZYKA ANGIELSKIEGO- studenci od zaraz-brutto=netto

Oferta ważna do: 17 października 2022

PROFESSIONAL ENGLISH
ul. Ks. Stefana Pawlickiego 1
30-320 Kraków
NIP: 6762580418

Wymagania

- minimum 15h wolnych tygodniowo;

- dobra organizacja pracy;

- znajomość języka angielskiego poziom B2 i więcej;

- pogoda ducha i pozytywne nastawienie;

- punktualność - umiejętność obsługi zegarka :)

- obsługa komputera, sprawny mikrofon i połączenie z Internetem.

Co oferujemy

-praca przez Internet, prosto ze swego domu, z akademika;

-dostęp do firmowych materiałów do prowadzenia zajęć;

-pracę z młodymi, głodnymi sukcesu ludźmi;

-szkolenia i rozwój umiejętności, pozytywna energia :)

-elastyczny grafik, dopasowany do Twoich możliwości;

-wsparcie na każdym etapie pracy, łatwość nawiązania kontaktu w razie potrzeby.

Obowiązki

- będziesz realizować zdalne lekcje z języka angielskiego z kursantami indywidualnymi;

- praca z grupami maturalnymi, ósmoklasistami;

- realizacja konwersacji - bardzo miło jest się rozgadać :)

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

17 października 2022

Prosimy o dodanie do CV następującej klauzuli:

Jestem studentem i posiadam status studenta lub ucznia.
Lokalizacja:
online
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
709
Liczba zgłoszeń
88