Lektor Języka Angielskiego

Oferta ważna do: 6 października 2022

K2NET Dominik Tałanda
Kotarbińskiego 41
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP: 6443116288

Wymagania

Jeśli lubisz pracować z dziećmi i młodzieżą, jesteś osobą energiczną i kreatywną oraz lubiącą uczyć poprzez zabawę – to jesteś idealnym kandydatem do pracy w naszej szkole językowej.

Na rok szkolny 2022/23 poszukujemy:

LEKTORÓW JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Czego oczekujemy:

• Umiejętności indywidualnego podejścia do ucznia i zarządzenia jego procesem dydaktycznym.
• Samodzielności w działaniu na każdym etapie prowadzenia zajęć.
• Chęci do pracy i pozytywnego nastawienia.
• Doświadczenie w pracy z dziećmi i / lub z młodzieżą będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy

Co zapewniamy:

• Bloki zajęć minimum 3 grupy – 2 x w tygodniu
• Pracę w godzinach 12.00-19.00 – do wyboru
• Możliwość dostosowania godzin pracy do planu zajęć na studiach lub innych zajęć
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Możliwość prowadzenia kursów wykorzystaniem licencjonowanej metody nauczania języka angielskiego Teddy Eddie.
• Wsparcie metodyka na każdym etapie zajęć dydaktycznych
• Bezpłatne szkolenia, podnoszące kwalifikacje.

Obowiązki

Obowiązki:
Prowdzenie i przygotowanie zajęć indywidualnych i grupowych.
Liczymy na długofalową współpracę z możliwością elastycznego dopasowania godzin i grafiku zajęć.

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Data zakończenia rekrutacji

6 października 2022
Lokalizacja:
Sosnowiec
Przedmiot:
język angielski
Rodzaj umowy:
Liczba odsłon oferty
220
Liczba zgłoszeń
26