Liczba odsłon oferty: 374

Liczba zgłoszeń: 15

Warszawa

Korepetytor

Przedmiot

matematyka

Miejsce pracy

Warszawa

Adres firmy prowadzącej rekrutację

Aleja Maturalna
Rogalskiego 2/74
03-982 Warszawa
NIP: 1132617413

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Wymagamy

Szukamy osób do prowadzenia indywidualnych, prywatnych lekcji głównie do matury z dojazdem do domu ucznia - od września (ewentualnie, dla chętnych, od października) 2021 do co najmniej MAJA 2022r.
Lekcje trwają 1,5 lub 2 godziny zegarowe.

Potrzebujemy korepetytorów z: Matematyka, Fizyka, Chemia, j. polski, Historia, Wos, j. angielski, j. niemiecki, inne języki, biologia.

regiony działania do wyboru:
1) Warszawa (dowolny wybór dzielnic) plus region/regiony podwarszawskie: Piaseczno, Pruszków, Legionowo, Łomianki, Otwock lub Wołomin (godzinowa stawka za pracę w regionie podwarszawskim to 55zł na rękę).
2) tylko region podwarszawski.
3) tylko Warszawa (można dowolnie dobierać dzielnice, ale im więcej tym lepiej:) W rekrutacji premiujemy również osoby mogące prowadzić zajęcia w dzielnicach skrajnych (np. Białołęka, Wawer, Wilanów).

Co oferujemy

od 45zł. "na rękę" dla Studentów (odpowiedzialnych!:)

Zapewniamy zatrudnienie na cały rok szkolny - współpracujemy przynajmniej do maja 2022 (odpowiedzialnie i profesjonalnie, nie porzucamy Uczniów w trakcie przygotowań).
W przypadku złej

Prosimy też o zgłoszenia jedynie przez tutejszy formularz kontaktowy

Poszukujemy osób, które są odpowiedzialne,
punktualne, lubią pracę z młodzieżą oraz w roku szkolnym 2021/2022 będą na 2, 3, 4 lub 5 roku studiów (1 lub 2 rok studiów II stopnia również!).

Gwarantujemy:
- szybką wypłatę (najpóźniej na koniec każdego TYGODNIA),
- dogodne terminy zajęć (do pogodzenia z planem na uczelni),
- przyjazną atmosferę:)
- pomoc metodyczną

W odpowiedzi prosimy podać co i gdzie studiujesz, przedmioty jakich możesz uczyć wraz z poziomami oraz region działania.

Obowiązki

UWAGA: W związku z prowadzoną przez naszą szkołę rekrutacją w wielu regionach Polski i dużą ilością wysyłanych maili czasem nasze odpowiedzi wpadają do folderu "spam" - prosimy więc tam zaglądać gdybyśmy nie odpowiadali:)

Filia warszawska
Aleja Maturalna

Data zakończenia rekrutacji

10 lipca 2021, godz. 23:59
Inne oferty