Liczba odsłon oferty: 141

Liczba zgłoszeń: 9

Kraków

Korepetytor matematyki - Kraków Ruczaj lub online - egzamin ósmoklasisty i matura

Przedmiot

matematyka

Miejsce pracy

Kraków

Projekt Analityk
Federowicza 5
30-392 Kraków
NIP: 6762570414

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Wymagamy

Czy matematyka to Twoja pasja?

Jeśli:
• potrafisz w kreatywny sposób zarazić swoją pasją do matematyki
• masz pozytywne nastawienie do życia
• dobrze znasz podstawę programową klas 4-8 oraz liceum
• posiadasz doświadczenie w udzielaniu lekcji indywidualnych
• posiadasz umiejętność tłumaczenia w prosty sposób trudnych zagadnień
• mile widziane: znajomość Teams

Zapraszamy do współpracy:
studentów kierunków matematyka lub informatyka
absolwentów kierunku matematyka
nauczycieli/wykładowców matematyki

Prosimy o przesłanie CV.

Co oferujemy

• atrakcyjną stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia oraz zaangażowania
• pracę w komfortowych warunkach w nowym biurze na Ruczaju (Czerwone Maki)
• profesjonalne stanowisko pracy: komputer, tablet graficzny
• mnóstwo materiałów edukacyjnych, gier matematycznych
• możliwość przeprowadzania lekcji online

Obowiązki

Szukamy korepetytora matematyki - udzielanie korepetycji indywidualnych - stacjonarnie w naszym biurze w Krakowie na Ruczaju z możliwością pracy zdalnej.

Szukamy osób, które będą mogły się w pełni zaangażować.
Wymagamy dyspozycyjności minimum 10h w tygodniu.
Preferujemy zatrudnienie na pół etatu lub cały etat (umowa zlecenie).

Oprócz udzielania korepetycji, istnieje możliwość zaangażowanie się w budowanie naszej platformy edukacyjnej online.

Program kursu dla Ósmoklasistów:
projektanalityk . pl/osmoklasista-kurs/

Data zakończenia rekrutacji

11 listopada 2021, godz. 00:14