Liczba odsłon oferty: 442

Liczba zgłoszeń: 77

Łódź

lektor języka angielskiego in company

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

Łódź

Hutchinson Institute
Zamojska 18/2
93-486 Łódź
NIP: 9471279093

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Hutchinson Institute – jedna z wiodących firm szkoleniowych, specjalizująca się w prowadzeniu biznesowych oraz branżowych szkoleń językowych dla klientów korporacyjnych, poszukuje lektora/trenera języka angielskiego do poprowadzenia zajęć, również online

Wymagania:
- wykształcenie filologiczne (min. licencjat)
- doświadczenie w nauczaniu dorosłych (min. 2 lata)
- mile widziane doświadczenie we współpracy z klientem korporacyjnym
- mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń językowych o charakterze zawodowym
- znajomość obsługi pakietu Office
- własna działalność

Najchętniej nawiążemy współpracę z osobami, które maja możliwość wystawiania rachunków lub faktur, ale nie jest to warunek konieczny.

Co oferujemy

Oferujemy:
- elastyczny wymiar czasu pracy
- możliwość podjęcia długoterminowej współpracy
- pracę w profesjonalnym zespole chętnym do dzielenia się swoim doświadczeniem oraz pomysłami szkoleniowymi
- pomoc metodyka firmy w przygotowaniu oraz realizacji szkoleń
- możliwość rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji
- pakiet szkoleń wewnętrznych

Obowiązki

opracowanie materiałów i przeprowadzenie szkoleń z języka niemieckiego

Data zakończenia rekrutacji

2 grudnia 2021, godz. 23:59