Liczba odsłon oferty: 235

Liczba zgłoszeń: 10

Łódź

lektor

Przedmiot

język angielski

Miejsce pracy

Łódź

Wonderworld S.c.
Bukowa 10 H
95-200 Pabianice
NIP: 731-000-74-54

Charakter pracy

Umowa zlecenie

* Kwalifikacje do nauczania: absolwenci, licencjaci oraz studenci filologii angielskiej lub innych kierunków językowych
* Zaangażowanie, kreatywność i entuzjazm w prowadzeniu zajęć z uczniami.
* Gotowość do doskonalenia swoich umiejętności i otwartość na nowe.
* Rzetelność i odpowiedzialność w pracy z uczniem i zespołem Szkoły.

Co oferujemy

Praca w renomowanej szkole językowej działającej od 1989 r.
* Zajęcia grupowe z uczniami w wieku szkoły podstawowej prowadzone na terenie placówek szkolnych w Łodzi i Sieradzu w ramach kursów pozalekcyjnych.
* Praca w godzinach dopasowanych do możliwości lektora.
* Umowa zlecenia z dobrą stawką godzinową zależną od wykształcenia i doświadczenia lektora.

Obowiązki

* Prowadzenie zajęć w sposób aktywizujący dostosowany do wieku i poziomu zaawansowania uczniów ukierunkowane na komunikację.
* Prowadzenie dokumentacji kursu w dzienniku elektronicznym Langlion.
* Rzetelność i odpowiedzialność.

Data zakończenia rekrutacji

23 września 2021, godz. 13:58
Inne oferty pracy tego użytkownika