Liczba odsłon oferty: 440

Liczba zgłoszeń: 45

online

Lektor

Przedmiot

język niemiecki

Miejsce pracy

online

Prestige Szkoła języka niemieckiego
ul. Skrzyszowska 78b
44-300 Wodzisław Śląski
NIP: 5472002730

Charakter pracy

Umowa zlecenie

Poszukiwani lektorzy języków obcych (każdego języka). Prowadzenie kursów online indywidualnych oraz w grupach max 3-4 osoby.
Tylko osoby zdecydowane, z doświadczeniem.
Proszę o kontakt mailowy lub SMS. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami, po otrzymaniu CV. Proszę w CV o informację ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. W przypadku braku informacji, nie możemy się kontaktować. CV prosimy przesyłać na adres mailowy lub przez Olx.

Co oferujemy

Praca w domu. Dowolone godziny pracy. Praca również w weekendy [dla chętnych]. Elastyczny grafik. Dostosowanie do wybranej grupy wiekowej.
Praca również dla studentów anglistyki lub germanistyki.

Obowiązki

Prowadzenie kursów. Proszę wpisać preferowaną grupę wiekową.

Data zakończenia rekrutacji

28 września 2021, godz. 20:14
Inne oferty