Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 / 60 min

Paweł

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentem Wydziału Chemicznego PW. Udzielam korepetycji od przeszlo 16 lat, jak na razie tylko z pozytywnymi wynikami. Pomagam w przygotowaniu do matury, biezacym materiale oraz w nadrobieniu zaleglosci. Bardzo dobra wspolpraca z młodymi ludzmi. Prosze o kontakt telefoniczny.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Masz problem z chemią a może szukasz kogoś kto w sposób profesjonalny przygotuje cię do matury? To właśnie jest ta osoba!!!Bardzo , bardzo polecam pana Pawła, który jest świetnym nauczycielem, potrafiącym trafić do młodego człowieka . Jakość przekazywanej wiedzy jest na najwyższym poziomie. Dzieki korepetycjom z Panem Pawłem mój syn został bardzo dobrze przygotowany do rozszerzonej matury z tego przedmiotu . Bardzo dziękuję.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2015

Bardzo, bardzo polecam. Pan Paweł przekazuje wiedzę w sposób bardzo przystępny, jest punktualny, kompetentny i bardzo sympatyczny. Dzięki korepetycjom z panem Pawłem matura rozszerzona z chemii była dla mnie banalna - 98%! Dziś jestem już studentką I roku wydziału lekarskiego WUM.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2015

Bardzo polecam, brałam korepetycje u pana Pawła przez prawie 2 lata, wynik z matury rozszerzonej z 2015 92% :) świetnie tłumaczy zagadnienia, jest cierpliwy, do zadań obliczeniowych często pokazywał bardziej zrozumiałe sposoby niż te, które miałam w szkole albo po prostu potrafił je lepiej wyjaśnić. Jest kompetentnym korepetytorem i do tego jest osobą bardzo kontaktową i miłą, więc współpraca z nim układa się naprawdę super

avatar
bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2011

Miałem olbrzymie szczęście trafić na p. Pawła. Dzięki niemu chemia rozszerzona przestała być koszmarem. Posiada umiejętność przekazania wiedzy w sposób czytelny i zrozumiały, do tego super kontakt;).

avatar
pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2009

Jest to osoba godna polecenia. Po lekcjach z tym Panem Chemia nie jest juz dla mnie taka czarna magią. Oby w szkołach uczyli tylko tacy ludzie!

avatar
milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2009

Korepetycje z tym Panem to bardzo dobre doswiadczenie. Jest cierpliwy, miły i bardzo dobrze uczy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.