Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 180 / 60 min

GoingEnglish

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

INTENSYWNE ZAJĘCIA PRZYGOTOWUJĄCE DO MATURY: 120 zł / 60 minut!
Chcesz studiować na prestiżowej uczelni za granicą? Nie mogłeś trafić lepiej! Przygotujemy Cię do matury i/lub egzaminów wstępnych na studia! W cenie materiały oraz sprawdzanie zadań.
Wyniki naszych maturzystów:
*matura podstawowa 100%
*matura rozszerzona 92%
*matura ustna 28/30

INNOWACYJNY PROGRAM NAUCZANIA:
BE FLUENT IN 63 DAYS! W 63 dni przeskoczysz do poziomu zaawansowanego - gwarantujemy rezultaty! Wygraliśmy konkurs unijny wspierający wysoko innowacyjne projekty wdrażające innowacje! Jesteśmy najskuteczniejsi na rynku!
Państwowe uczelnie pracują z nami nad realizacją projektu, który będzie przełomem w nauce angielskiego!
Nasz ebook zmienił życie osobom na całym świecie! Jest całkowicie darmowy do ściągnięcia tutaj: www. goingenglish. com/english-habit-challenge
Dlaczego jest tak przełomowy? Przekonaj się sam - po 21 dniach będziesz mówić po angielsku!

BE FLUENT IN 63 DAYS - więcej informacji tutaj: www. goingenglish. com/fluent-in-63-days
To najintensywniejszy i najskuteczniejszy 63-dniowy trening, jaki zrobisz w życiu!
W 63 dni przeskoczysz do poziomu zaawansowanego - gwarantujemy rezultaty! Napiszemy dla Ciebie interaktywnego ebooka z indywidualnym planem (i materiałami) rozpisanym na 63 dni - intensywne treningi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb, zainteresowań i poziomu!
PROMOCYJNA CENA KURSU: 4500 PLN (regularna: 6000 PLN) - zapisz się i spytaj o najbliższe wolne terminy. Napisanie spersonalizowanego ebooka zajmuje nam około 7 dni.
W cenę indywidualnego kursu wchodzą:
- spersonalizowany ebook z 63 treningami dopasowanymi do Twojego poziomu, potrzeb i zainteresowań,
- 2 testy sprawdzające poziom znajomości j.angielskiego,
- oral assessment (ustna ocena poziomu),
- 18 godzin z 2 nauczycielami native speakerami (2h/tygodniowo),
- test pisemny i ustny - sprawdzający poziom po 63 dniach,
- raport postępu od 2 nauczycieli,
- dyplom.

Na liście oczekujących na ebooka są hiszpańscy prawnicy, lekarze oraz polscy nauczyciele. Jeśli zależy Ci na czasie, nie zwlekaj - zapisz się już teraz!
Każdy ebook (szczegółowy plan nauki, materiały) oraz zajęcia są inne - idealnie dopasowane do Ciebie.

Ucz się z GoingEnglish, a NA PEWNO osiągniesz swoje cele!

Nasz zespół składa się ze specjalistów językowych z USA i UK, którzy ukończyli jedne z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie.

Oferujemy tylko INDYWIDUALNE LEKCJE. Nauczyciel wraz z Tobą wybiera najlepszą ścieżkę nauki dopasowaną do Ciebie i Twoich potrzeb.

OSIĄGNIJ SWOJE CELE! Dołącz do GoingEnglish i zacznij mówić po angielsku już od pierwszego dnia! Będąc członkiem GoingEnglish, masz KONTAKT Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM CODZIENNIE.

LEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ CAŁKOWICIE W JĘZYKU ANGIELSKIM. Zanurzysz się w języku!

Każdy nasz uczeń jest pod stałą opieką nauczyciela, który zaproponuje Ci Twój indywidualny tok nauki i przygotuje The Action Plan.
The Action Plan (ang. Plan Działania) - to Twój personalny plan nauki, którego musisz zawsze przestrzegać. W Twoim planie znajdą się zadania przypisane na każdy dzień. To on sprawi, że Twój kontakt z językiem nie ograniczy się, jak do tej pory, jedynie do lekcji i zadania domowego.

UCZ SIĘ Z NAJLEPSZYMI
*indywidualny trening językowy dla CIEBIE i/lub Twojego dziecka
*specjalne programy dla STUDENTÓW FILOLOGII i lingwistyki
*trening wymowy brytyjskiej (RP) dla NAUCZYCIELI ANGIELSKIEGO - dodaj naukę wymowy i fonetyki do swojego programu!

Przygotujemy Cię do egzaminów: PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL, matura oraz OJA (Olimpiada Języka Angielskiego) - nauka z Going to gwarancja 100% zdawalności. Z nami osiągniesz najwyższe wyniki!
Średnie wyniki naszych uczniów:
*IELTS 7.5/9
*matura rozszerzona 92%
*matura ustna 28/30
*OJA - etapy okręgowe i finałowe

SPRAWDŹ NAS UMAWIAJĄC SIĘ NA PRÓBNĄ 30-MINUTOWĄ LEKCJĘ ONLINE. Lekcja do niczego nie zobowiązuje i jest darmowa! Możesz odbyć lekcję próbną z każdym nauczycielem i później zdecydować który z nich najbardziej Ci odpowiada.

Uczymy osoby na całym świecie i współpracujemy z zagranicznymi firmami. Z naszych usług korzystają m.in.
- Groupon Madrid
- Politechnika Poznańska
- najwięksi biznesmeni z Hiszpanii specjalizujący się m.in. w energii odnawialnej i prawie podatkowym.
- nauczyciele i tłumacze języka angielskiego
- lekarze - onkolodzy, stomatolodzy i ortodonci
- prawnicy
- studenci filologii angielskiej

Podczas lekcji korzystamy z aplikacji Google i Skype. Dzięki temu masz stały dostęp do lekcji, zadań i ćwiczeń na telefonie, tablecie i komputerze!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2016

Pierwszy raz czuję, że jestem w dobrych rękach. Od samego początku towarzyszy mi Action Plan i choć sceptycznie do tego podchodziłam, to teraz nie wyobrażam sobie nauki bez niego. Codziennie robię inne czynności po angielsku, tak jak zakłada mój plan, i spotykam się regularnie z dwoma nauczycielami - native speakerami (dwa razy w miesiącu mam trening wymowy brytyjskiej z Chrisem). Lekcje i komunikacja z nauczycielami poza lekcjami odbywa się po angielsku (emaile / whatsapp). Dla mnie to ogromna zaleta.
Poza tym, wiem co i jak mam robić, nawet jak uczę się sama. Otrzymałam mnóstwo wskazówek i widzę ogromny postęp. Moje wcześniejsze doświadczenia z nauczycielami angielskiego niestety nie były najlepsze. Teraz mam porównanie i żałuję, że wcześniej nie trafiłam na takich profesjonalistów, jak w Going English.

avatar
Carmen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2016

He estado aprendiendo inglés con GoingEnglish durante un año. El progreso que he logrado me parecía imposible hace un año. He aprobado dos exámenes, incluyendo el IELTS con 7.5 sobre 9, he encontrado trabajo… y casi toda mi vida ha cambiado. Estoy encantada de haberlos escogido porque ellos de verdad quieren que tengas éxito, te motivan cuando estás desanimada y empujan a aprender cada día.

avatar
Javier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

I´ve been learning with GoingEnglish for a few weeks now. I really love lessons with my American teacher. She´s full of energy, fun and very pro. She corrects all my mistakes! The amount of homework is HUGE (this is what I wanted;) so I have to learn every day.
What´s interesting is that my teacher is also a marketing professional. I own a marketing agency so she´s perfect for me. I often prepare my marketing presentations with her. I´m also in touch with Agus (the head of the school) and she´s a great and helpful person. I wasn´t sure which teacher to choose so she advised me who would work best for me.
I meet with my teacher for 2 hours weekly and I´m very happy about my progress.

avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2013

Serdecznie polecam lekcje z Panią Agnieszką! To czysta przyjemność, mnóstwo radości i ogrom wiedzy ,którą się zdobywa w przyjaznej ,miłej atmosferze . Pani Agnieszka przygotowuje świetne zajęcia,jest bardzo pracowita i potrafi zmotywować . Uwierzyła we mnie i moje możliwości ,dodała odwagi przed egzaminem maturalnym dzięki czemu wynik przerósł moje oczekiwania. Słów opisujących lekcje z Panią Agnieszką jest mnóstwo i pięć gwiazdek nie wystarczy by odzwierciedlić i wyrazić zadowolenie i satysfakcję z zajęć ,a jeśli ktoś mi nie wierzy to niech chwyta za telefon i umawia się na lekcję a przekona się ,że to wszystko jest prawdą . ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2013

REWELACJA! Wszystkim znajomym polecam Agnieszkę (mam nadzieję, że dzień jest wystarczająco długi ;) Na lekcjach rozmawiałyśmy dosłownie o wszystkim. Agnieszka przygotowywała zajęcia tematycznie, czytałam artykuły, pracowałyśmy nad wymową brytyjską, nauczyłam się chyba miliona słówek, a gramatyka nigdy nie była prostsza! Zajęcia zawsze były pełne śmiechu, żartów i to wszystko po angielsku. Najlepsze były lekcje, podczas których wcielałyśmy się w różne role, ile się naśmiałyśmy :) I pomyśleć, że tak się broniłam przed lekcjami przez Internet! Teraz wiem, że nie ma to znaczenia. Wszystko dzięki niezwykłemu podejściu do ucznia. Szczerze mówiąc, życzyłabym sobie takiego nauczyciela z każdego przedmiotu. Agnieszka sprawiła, że nawet tak oporna osoba jak ja nauczyła się angielskiego! Dzięki Tobie uwierzyłam, że mogę góry przenosić. WIELKIE DZIĘKI! :) PS. Wracam do naszych lekcji na początku września :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2012

Jeszcze nigdy nie miałam tak świetnych korepetycji z angielskiego! Agnieszka doskonale przygotowała mnie do matury zarówno ustnej jak i pisemnej na poziomie rozszerzonym. Po 3 miesiącach korepetycji widziałam u siebie ogromne postępy w mówieniu i pisaniu właśnie dzięki Agnieszce. Lekcje z nią były dla mnie przyjemnością, ponieważ Agnieszka bardzo dobrze tłumaczy i jest przemiłą osobą oraz zależało jej, żebym osiągnęła wysokie wyniki, i tak się stało ;). Jak najbardziej POLECAM!!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2012

Na lekcje angielskiego zapisałam się bo miałam problem z językiem, Agnieszka jest miłą, sympatyczną i komunikatywną osobą i wszystko zrozumiałam, naprawdę mi pomogła. Jestem z niej zadowolona i naprawdę polecam.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2012

Na angielski do Pani Agnieszki zapisałam się na początku października. Lekcje miały na celu przygotowanie mnie do wyjazdu do Wielkiej Brytanii. Wcześniej miałam opory przed mówieniem i problemy z gramatyką. Dzięki lekcjom pozbyłam się bariery językowej i mówię płynnie. Dziękuję za wszystko i serdecznie polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
18 stycznia 2012

Bardzo sympatyczna osoba. Posiada dużą wiedzę. Zajęcia prowadzone profesjonalnie. Elastyczność w przypadku zmiany terminu lekcji. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.