O mnie
Jestem studentką astronomii, obecnie już na finiszu bo jestem w trakcie pisania pracy magisterskiej. Przez cały czas trwania studiów miałam styczność z matematyką i fizyką, więc nie zapomniałam tego wszystkiego czego uczyli nas w szkole ;) Jestem cierpliwa i potrafię w przyziemny sposób wytłumaczyć różne trudne zagadnienia.
Udzielam korepetycji
- 60 zł / 60 min
- 60 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Wyślij wiadomość