Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
Online
Warszawa
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos150 / 60 min

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Doświadczona korepetytorka, egzaminator maturalny, wykładowca akademicki, posiadający dorobek naukowy i dydaktyczny z zakresu historii, nauk politycznych oraz prawa, udzieli profesjonalnych korepetycji z Wiedzy o społeczeństwie i historii. Gwarantuję solidne i systematyczne przygotowanie na wszystkich poziomach zaawansowania. Posiadam 14-letnie doświadczenie w nauczaniu zarówno młodzieży, jak i osób dorosłych. Jako egzaminator maturalny doskonale znam wymagania stawiane uczniom i zasady oceniania arkuszy maturalnych.

Oferuję:
indywidualne podejście do każdego ucznia, z uwzględnieniem jego potrzeb i problemów,
przygotowanie do egzaminu maturalnego 2024, 2025
(z uwzględnieniem zmian podstawy programowej i konstrukcji arkuszy od roku szkolnego 2022/2023),
przygotowanie do olimpiad, konkursów przedmiotowych i kuratoryjnych,
autorskie materiały, które przekazuję po zakończeniu każdych zajęć, opracowane pod kątem potrzeb ucznia, wliczone w cenę zajęć,
naukę pisania wypracowań i dłuższych wypowiedzi argumentacyjnych,
naukę analizy i interpretacji tekstów źródłowych,
bieżącą pomoc w przygotowaniu do sprawdzianów,
pomoc w nadrabianiu zaległości.

W czasie prowadzonych zajęć skupiam się nie tylko na przekazywaniu wiedzy teoretycznej, ale także na wyćwiczeniu umiejętności praktycznego jej zastosowania przy rozwiązywaniu wszystkich typów zadań maturalnych, w tym pisania wypracowań, wypowiedzi argumentacyjnych oraz pism formalnych (wymagania egzaminacyjne od roku 2023)

Moja oferta jest także skierowana do licealistów, którzy planują przystąpić w roku 2024 i 2025 do matury z WOS-u i/lub historii, a uczęszczają do klas o profilu innym niż humanistyczny, gdzie przedmioty te nauczane są na poziomie podstawowym lub w ogóle nie występują w programie nauczania. W tej sytuacji możliwe jest rozpoczęcie przygotowań od podstaw aż do osiągnięcia poziomu rozszerzonego (zgodnie z wymogami CKE).
Z uwagi na zróżnicowane potrzeby, czas trwania oraz częstotliwość zajęć zawsze ustalam indywidualnie wraz z uczniem.

Zajęcia prowadzę również w okresie letnim (czerwiec, lipiec, sierpień).

150 zł/60 min - przygotowanie do egzaminu maturalnego, bieżąca pomoc
180 zł/60 min - przygotowanie do olimpiad i konkursów przedmiotowych

Zajęcia odbywają się w ścisłym centrum Warszawy, tuż obok stacji II linii metra "Rondo Daszyńskiego" (dogodny dojazd metrem, tramwajami lub autobusami) lub online za pośrednictwem Skype’a.

Z uwagi na szacunek do moich uczniów i studentów, w czasie zajęć nie prowadzę rozmów telefonicznych. W sytuacji gdy nie będę mogła odebrać telefonu, uprzejmie proszę Państwa o pozostawienie numeru kontaktowego lub wiadomości SMS - oddzwonię najszybciej jak to tylko możliwe.
Z góry dziękuję za wyrozumiałość.
Telefon kontaktowy: 505 143 852

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2023

Pani Marta ma świetne podejście do maturzystów. Zajęcia prowadzone są w super interesujący sposób - Pani Marta wykorzystuje mnóstwo orginalnych materiałów i stara się dopasować zakres przygotowań do oczekiwanych wymogów egzaminacyjnych. Pani Marta ma bardzo szeroką wiedzę z politologii i wielu innych dziedzin pokrewnych, zatem jej korepetycje z WOS odwołują się m.in. do historii, geografii i stosunków międzynarodowych. Na szczególne podkreślenie zasługuje umiejętność Pani Marty tłumaczenia najbardziej zawiłych problemów maturalnych (w tym ilościowych), które stanowią najtrudniejszą część pytań maturalnych - przynajmniej dla mnie. Dzięki tak wspaniale przeprowadzonym przygotowaniom, ze spokojem oczekuję wyniku maturalnego z WOS:-)!!!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Zajęcia z Panią Martą to wzór profesjonalnego podejścia do ucznia. Profesjonalizm to nie tylko niezwykła szeroka wiedza / córka śmiała się , że nie ma takiego pytania, na które Pani Marta nie zna odpowiedzi/ ale również podejście do ucznia, przygotowanie do zajęć , ciekawy sposób przekazywania wiedzy, emanująca pasja oraz serdeczność, życzliwość i cierpliwość.
Pani Marta to współczesny człowiek renesansu, która przygotuje nie tylko z historii czy wiedzy o społeczeństwie na wszystkich poziomach ale również z wąskich tematów parlamentaryzmu, gospodarki czy stosunków międzynarodowych.
Polecam Panią Martę z całego serca , a o Jej kompetencjach nie świadczą liczne tytuły laureatów konkursów przedmiotowych czy doskonałe wyniki maturalne. Moja córka została Laureatką konkursu przedmiotowego z samymi celującymi wynikami na wszystkich etapach!

avatar
Kornelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Gorąco polecam zajęcia z Panią Martą! Jest cierpliwa, profesjonalna i wkłada mnóstwo serca w każde zajęcia. Po każdym spotkaniu otrzymywałam mnóstwo materiałów. We wrześniu ubiegłego roku marzyłam o studiowaniu prawa ale przerażała mnie historia i wos, gdyż zajęcia w moim liceum były słabo prowadzone. Po roku intensywnej nauki z Panią Martą mogę powiedzieć, że był to najlepiej zainwestowany czas. 86 % z WOS-u i 82% z historii to moje wyniki z matury! nie byłoby ich bez jej pomocy i zaangażowania. Teraz spokojnie czekam na wyniki rekrutacji.
Wszystkim niezdecydowanym serdecznie polecam zajęcia z Panią Martą :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2015

Pani Marta jest bardzo kompetentnym korepetytorem. Jestem bardzo zadowolona z tego w jaki sposób przygotowała mnie do matury z wosu. Mimo naszej krótkiej współpracy (2 miesiące), przekazała mi więcej informacji niż zdobyłam na całorocznym kursie przygotowawczym. Ma bardzo profesjonalne podejście do nauczania, przekazuje dużą ilość materiałów, które są pomocne w nauce. Po za tym jest osobą sympatyczną i bardzo komunikatywną.
Z całym przekonaniem mogę polecić zajęcia z Panią Martą.

avatar
agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2015

Pani Marta jest niesamowicie kompetentną, zorganizowaną i sympatyczną osobą. Przekazuje wiedzę w sposób merytoryczny i konkretny. Przygotowuje bardzo dużo materiałów pomocniczych. Prowadzi korepetycje z wosu na najwyższym poziomie, serdecznie polecam :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Pani Marta jest najlepszym korepetytorem jakiego miał mój syn! Pani Marta jest niezwykle kompetentną i solidną osobą, która wkłada całe serce w nauczanie innych. Posiada umiejętność tłumaczenia nawet najtrudniejszych zagadnień w sposób jasny i zrozumiały, a przy tym choć jest wymagająca, stwarza sympatyczną i miłą atmosferę podczas zajęć. Po każdych zajęciach syn otrzymywał kolejną partię materiałów, które swoim zakresem znacznie przekraczały treść szkolnych podręczników. Pani Marta jest bardzo komunikatywna i sympatyczna w kontaktach z rodzicami, potrafi rozwiać wszystkie wątliwości. Syn wracał z każdych zajęć bardzo zadowolony i, co najważniejsze, bardzo zmotywowany do dalszej nauki. Pani Marta przygotowała go w tym roku do matury rozszerzonej z WOS-u i historii, a wyniki mówią same za siebie - za pierwszym podejściem dostał się na wymarzone prawo na UW! Nie mam wątpliwości kto przygotuje moją młodszą córkę do matury z WOS-u. Wszystkim rodzicom, którym zależy na jak najlepszym przygotowaniu ich dzieci do matury serdecznie polecam współpracę z Panią Martą!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2014

Pani Marta jest bardzo konkretną osobą i rzetelnie podchodzi do uczniów. Zajęcia prowadzi bardzo ciekawie, w miłej atmosferze. Co ważne - udostępnia wszelkie materiały, które rzeczywiście są bardzo pomocne w nauce. Widać, że Pani Marcie bardzo zależy na tym, aby jej uczniowie zdali swoje egzaminy jak najlepiej. Sama chodzę do Pani na lekcje z historii i WOS-u i muszę przyznać, że zajęcia te zastąpiły mi wszelkie kursy, a nawet zajęcia w szkole (których poziom był o wiele niższy).
Jeżeli ktoś szuka korepetytora, który będzie kompetentny, uprzejmy, a atmosfera na zajęciach nie będzie w żadnej mierze stresująca przy równoczesnym wysokim poziomie nauczania, gorąco polecam Panią Martę.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2014

Serdecznie polecam zajęcia z panią Martą, sympatyczną i cierpliwą osobą z ogromną wiedzą, którą umie przekazać w ciekawy sposób. Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, korepetytorka jest zawsze przygotowana i przekazuje dużo świetnie opracowanych materiałów oraz przygotowuje zadania sprawdzające i uzupełniające wiedzę. Naprawdę polecam!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2014

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Martą !
Przygotowuje się w tym roku do rozszerzonej matury z Wiedzy o Społeczeństwie i po przykrych doświadczeniach z korepetycjami prowadzonymi przez niekompetentne osoby oraz bezproduktywnymi kursami pani Marta spadła mi jak z nieba ! Zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze a ponadto perfekcyjnie przygotowane . Pani Marta przekazuje wiele materiałów, z których nauka to sama przyjemność oraz wnikliwie tłumaczy wszelkie zagadnienia obrazując je przykładami z życia codziennego. Naprawdę nie znajdziecie lepszej osoby do pomocy w nauce . Polecam serdecznie !!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2014

Bardzo polecam zajęcia z p. Martą! Przemiła atmosfera zajęć i świetne przygotowanie merytoryczne do matury z Wiedzy o Społeczeństwie. Korepetytorka staje na wysokości zadania, wkłada serce w każde spotkanie. Nawet pozornie niemożliwe do opanowania rzeczy stają się przyswajalne. Serdecznie polecam każdemu, kto szuka pomocy w nauce!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2012

Serdecznie polecam zajęcia! Profesjonalne i rzetelne przygotowanie do matury z Wiedzy o Społeczeństwie, wiele materiałów dodatkowych, ułatwiających naukę określonych działów, przesympatyczna atmosfera! Poza tym doskonały sposób omawiania wszystkich zagadnień, nawet tych, które początkowo wydawać się mogą trudne! polecam serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.