Natalia Nowak

Ostatnia aktywność:
27 dni temu
 
 
Kęty
Czaniec
Nowa Wieś
Andrychów
Bulowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwetką Politechniki Krakowskiej, a od kilku lat zawodowo udzielam korepetycji z matematyki w zakresie szkoły podstawowej oraz średniej. Doskonale odnajduję się w pracy z dziećmi, dlatego większość moich podopiecznych to uczniowie od 1. do 8. klasy szkoły podstawowej. Prowadzę kompleksowe przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty , które polega na gruntownej powtórce całego niezbędnego materiału oraz rozwiązywaniu testów egzaminacyjnych.

Prowadzę również zajęcia rozwojowe z matematyki dla dzieci od 4-12 roku życia, które odbywają się w grupach 2-6 osób. Zajęcia rozwijają u dzieci logiczne myślenie, zachęcają do samodzielnego rozwiązywania złożonych problemów oraz sprawiają, że dzieci zaczynają rozumieć i lubić matematykę. 

Wszystkie zajęcia prowadzone są w siedzibie Szkoły Korepetycji Progres, przy ul. Jana III Sobieskiego 16a. Więcej informacji uzyskać można na naszym Facebooku "Szkoła Korepetycji Progres" lub na stronie internetowej.

Zapraszam do kontaktu!
Tel. 601 458 233 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 02.2017
Politechnika Krakowska
Inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Własna działalność gospodarcza
Zawodowo udzielam korepetycji z matematyki uczniom szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Nauczyciel z pasją polecam

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2020

Bardzo polecam. Profesjonalne podejście do nauki matematyki oraz przekazywana duża motywacja dla ucznia do dalszej nauki w miłej atmosferze.
Barbara

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Serdecznie polecam . Pani Natalia świetna osoba , bardzo dobrze tłumaczy i ma podejście do ucznia :)
Polecam

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pani Natalia świetnie pomogła mi się przygotować do egzaminu ósmoklasisty i polecam wszystkim lekcje z nią, gdyż umie wszystko dobrze wytłumaczyć.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Jeśli dziecko idzie chętnie na dodatkowe lekcje matematyki to jest to zasługa tylko i wyłącznie prowadzacego zajęcia. Pani Natalia prowadzi zajęcia mając w sobie dużo cierpliwości i profesjonalizmu tłumacząc i ucząc, ucząc i tłumacząc...:-) Polecam w 100 %

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2020

Znakomity kontakt z dziećmi, córka zaczęła rozumieć matematykę, gdzie wczesniej była czarną magią dziś dostaje czwórki i piątki a na lekcjach jest aktywna i często zgłasza się do tablicy. Polecam Panią Natalię, to świetny nauczyciel

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Pani Natalia bardzo dobrze tłumaczy, jest cierpliwa i posiada dużą wiedzę.Pomogla dziecku zrozumieć matematykę w prosty sposób. Polecam Panią Natalie.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Polecam korepetycje z Panią Natalią, w prosty i jasny sposób tłumaczy wszystko, pomaga zrozumieć trudne tematy i profesjonalnie przygotowuje do egzaminów. Kontakt z dzieckiem bardzo dobry.
Polecam wszystkim!

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2019

Polecam korepetycje z Natalią, w prosty i jasny sposób tłumaczy wszystko, pomaga zrozumieć trudne tematy i profesjonalnie przygotowała mnie do egzaminu gimnazjalnego. Praca z nią odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Pani Natalia jest bardzo cierpliwą i wyrozumiałą osobą. Uczy dzieci na najwyższym poziomie. Bardzo duży zasób wiedzy. Kontakt z dzieckiem bardzo dobry. Polecam wszystkim

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.