Marcin Prokopek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Katowice
Będzin
Kraków

Marcin Prokopek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Marcin Prokopek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Śląski Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
09.2017
ECDL- PROFILE
07.2020
FCE
Doświadczenie
01.2015 - aktualnie
Prywatny Korepetytor

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Na Marcina trafiłam przypadkiem, potrzebowałam szybko zmienić korepetytora, gdyż poprzedni był niekompetentny. Nie mogłam lepiej trafić! W ekspresowym tempie przygotował mnie praktycznie od zera do matury rozszerzonej, co wydawało się niemożliwe. Marcin jest osobą, która naucza z powołania, co widać od pierwszych lekcji. Zależy mu, by uczeń rozumiał czego się uczy, a nie tylko zakuł obowiązkowy materiał. Lekcje urozmaica ciekawostkami i przykładami z życia. Z czystym sumieniem polecam korepetytora :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2017

Bardzo polecam Pana Marcina. Świetne podejście do ucznia. Widać, że nauczanie sprawia mu przyjemność, a chemia to jego pasja. Sprawił, że polubiłem chemie, a wynik z matury rozszerzonej mówi sam za siebie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.