Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Szczecin (Potulicka)

O mnie

Pasjonat krajów skandynawskich i języka norweskiego.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2019

Mam korepetycje z języka norweskiego z Kacprem od 5 miesięcy, bardzo fajnie prowadzone są zajęcia, duża wiedza i umiejętności. Potrafi wszystko dobrze tłumaczyć. Zapewnia materiały i jest dostępny w razie pytań czy pomocy. Polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2018

Witam, Kacper jest moim nauczycielem od 3 miesięcy. Nauka z nim to sama przyjemność :) Uczymy się poprzez zabawę, rozmowę ^^. Wszystko jest tłumaczone dokładnie i spokojnie. Nigdy nie ma nawału informacji na raz. Kacper ma wszystko przemyślane z lekcji na lekcję :) Nie dość, że nauczyłam się podstaw języka to jeszcze wiem bardzo dużo o kulturze norweskiej i o ludziach, którzy tam mieszkają ( ponieważ Kacper dużo o tym opowiada aby jeszcze bardziej mnie zmobilizować ) i faktycznie bardzo mnie to zachęca do dalszej nauki :)
Gorąco polecam ! Najlepszy korepetytor !! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.