Norrla Szkoła Języków Nordyckich Online

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Kameralna szkoła językow nordyckich online zaprasza na zajęcia z języka szwedzkiego, norweskiego oraz duńskiego od poziomu podstawowego do zaawansowanego.

Oferujemy kameralne zajęcia grupowe oraz indywidualne.

Zapraszamy na zajęcia grupowe online z języka duńskiego.

Najbliższe kursy:

I GRUPA

- Poniedziałki i środy o 19.30-20.30
- Start kursu w poniedziałek 29.08.2022
- Kurs obejmuje 36h
- Koszt kursu: 37zł/h

II GRUPA

- Wtorki i czwartki o 7.00-8.00
- Start kursu we wtorek 30.08.2022
- Kurs obejmuje 36h
- Koszt kursu: 37zł/h

Zainteresowanych prosimy o wiadomość :)

Co nas wyróżnia?

  • Efektywna nauka w kameralnych grupach. Pragniemy, aby zajęcia w naszej szkole były maksymalnie komfortowe oraz efektywne. W związku z tym nasze kursy online odbywają się w kameralnych, 4-6 osobowych grupach tak, aby każdy kursant otrzymał indywidualną pomoc ze strony lektora.
  • Atrakcyjna oferta zajęć indywidualnych. Zależy nam na satysfakcji wszystkich kursantów, dlatego prócz kursów grupowych oferujemy również  atrakcyjne pakiety zajęć indywidualnych oraz zajęć w parach online. Nasi lektorzy dostosują grafik i charakter zajęć do indywidualnych potrzeb każdego kursanta.
  • Zajęcia dostosowane do Twojego grafiku. Podczas przesyłania nam swojego zgłoszenia na kurs zostaniesz poproszony o podanie dni i godzin, w których chciałbyś odbywać zajęcia. Tworząc grupy dokładamy szczególnej troski o to, by dla każdego kursanta godziny spotkań były jak najdogodniejsze.
  • Darmowe spotkanie poziomujące. Chcesz kontynuować naukę szwedzkiego, duńskiego lub norweskiego, ale nie jesteś pewny, który kurs wybrać? Zapraszamy na darmowe  spotkanie z naszym lektorem, podczas którego sprawdzimy, na jakim poziomie językowym jesteś i wspólnie dobierzemy najlepszy kurs dla Ciebie!

Oferta zajeć indywidualnych:

Koszt zajęć dla kursantów indywidualnych wynosi 105zł/h (60min).

Istnieje możliwość wykupienia pakietu lekcji:

  • Pakiet 10 lekcji (10 × 60min) - 1000zł - 100zł/h (60min)
  • Pakiet 20 lekcji (20 × 60min) - 1900zł - 95zł/h (60min)

Zapraszamy również na zajęcia indywidualne w parach.

Koszt jednej lekcji: 75zł/h od osoby

Istnieje możliwość wykupienia pakietu lekcji:

  • Pakiet 10 lekcji (10 × 60min) - 650zł - 65zł/h od osoby

Zapraszamy do zapoznania się z  pełną ofertą na naszej stronie: norrla [ kropka ] [ p l ]

Zapraszamy również na naszego Facebooka: Norrla Szkoła Języków Nordyckich Online

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 23:00
Wtorek07:00 - 23:00
Środa07:00 - 23:00
Czwartek07:00 - 23:00
Piątek07:00 - 23:00
Sobota07:00 - 23:00
Niedziela07:00 - 23:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2022

Jestem po kursie szwedzkiego od podstaw i mogę polecić. Lektorka ciekawie prowadzi zajęcia, po odbyciu kursu mogę dogadać się w pracy czy w sklepie, myślę nad kontynuacją.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2021

Chodzę na zajęcia indywidualne z duńskiego. Jezyka potrzebuje do pracy więc na zajęciach dużo mówimy, korzystamy z podręcznika, który dostałem od lektora. Jestem zadowolony z efektów

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Ukończyłem kurs grupowy z języka szwedzkiego od podstaw i jestem zadowolony z przebiegu kursu. Zajęcia odbywają się na Skype, lektorka jest punktualna i sympatyczna. Pozdrawiam Kuba

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2021

Polecam zajęcia grupowe z języka szwedzkiego. W grupie na poziomie podstawowym mamy tylko 3 osoby co dla mnie jest plusem, bo nie lubię uczyć się w dużych grupach. Lektor jest kompetentny i pomocny, zajęcia odbywają się punktualnie. Pozdrawiam Ola

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Razem z chłopakiem uczymy się od marca języka szwedzkiego na zajęciach ind. w parach. Lekcje są ciekawie prowadzone, a lektor jest kompetentny i cierpliwy. Na zajęciach ćwiczymy zarówno wymowe jak i gramatyke. Mamy nadzieje, że wspólnie uda nam się przygotować do certyfikatu z języka szwedzkiego, którego potrzebujemy w związku z wyjazdem na stałe do Szwecji.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2021

Polecam zajecia z języka duńskiego. Ja zdecydowałam się na zajecia indywidualne dwa razy w tygodniu po godzinie i jestem zadowolona. Lektor jest sympatyczny i w prosty sposób potrafi wytłumaczyć trudne zagadnienia. Już widzę efekty wiec polecam. Pozdrawiam Ewa

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2021

Jestem bardzo zadowolony z lekcji indywidualnych z języka szwedzkiego. Zaczynałem nie znając żadnego słowa, a teraz moge sie dogadać w sklepie czy w pracy. Lektorka jest miła i zawsze przygotowana do zajęć. Polecam.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2021

Uczęszczam na kurs języka norweskiego i jestem bardzo zadowolona. Na zajęciach jest miła, bezstresowa atmosfera, dlatego nauka to czysta przyjemność :) Zawsze wykonujemy urozmaicone ćwiczenia, a najbardziej cieszy mnie to, że tak duży nacisk stawia się na mówienie. Bardzo polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2021

Serdecznie polecam kurs z języka szwedzkiego dla początkujących. Intensywność kursu jest w sam raz, a zajęcia są urozmaicone. Szkoła zapewnia potrzebne do nauki materiały. Dla mnie plusem jest również mała grupa, bo dzięki temu mniej sie stresuje gdy ćwiczymy mówienie. Pozdrawiam Asia

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.