Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Warszawa (Ursynów +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Matematyka60 - 80 / 60 min

Norbert

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/510 opinii

Opis ogłoszenia

Jeśli twoim celem jest nie tylko napisanie matury rozszerzonej jako tako ale napisanie jest jak najlepiej, jesteś gotowy/gotowa na ciężką pracę i przy okazji chcesz nauczyć się czegoś więcej co potem przyda się na studiach to zapraszam na korepetycje do mnie. Jestem wymagającym cierpliwym korepetytorem z doświadczeniem ( Staszic 2007) posiadającym bogaty wachlarz metod dydaktycznych jak i księgozbiór związany z matematyką oraz jej nauczaniem. Zainteresowani maturą podstawową też mogą zostać przyjęci, ale będą musieli włożyć więcej wysiłku w przekonanie mnie że są wystarczająco zmotywowani  :) Możemy zacząć już w wakacje - od przerobienia materiału 3 klasy. wtedy przygotowania do matury zakończymy długo przed majem  :) Przygotowanie do konkursów oraz zajęcia fakultatywne z matematyki  na poziomie szkoły podstawowej oraz gimnazjum ( OMJ też) - możliwy start już teraz w wakacje. W nadchodzącym roku nie przyjmuję nowych uczniów z problemami z matematyką/fizyką/chemią na poziomie szkolnym.Zajęcia indywidualne 80zł/60 minut  Zajęcia dla dwóch osób 60 zł od osoby. Zawsze przewidziane są jakieś darmowe minuty  :) Interesuję się heurystycznym nauczaniem matematyki. Metodę nauczania dobieram indywidualnie do ucznia

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 24:00
Wtorek07:00 - 24:00
Środa07:00 - 24:00
Czwartek07:00 - 24:00
Piątek07:00 - 24:00
Sobota07:00 - 24:00
Niedziela07:00 - 24:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 10
ołówekDodaj opinię
avatar
Witosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2018

Współpracujemy z Panem Norbertem od ponad 1,5 roku. Przygotowywał mojego syna do olimpiad matematycznych w gimnazjum. Syn dostał się do Staszica i teraz Pan Norbert pomaga mu w przygotowaniu się do olimpiady licealnej. Dobrze tłumaczy. Mój syn korzysta z jego wiedzy, księgozbioru, a czasem z doraźnej, szybkiej konsultacji "ad' hoc" . Jest elastyczny jeśli chodzi o godziny, terminy. POLECAMY

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
14 września 2018

Zrezygnowaliśmy szybko z pomocy Pana Norberta po tym jak córka zaczęła czuć się niekomfortowo na zajęciach. Korepetytor bez zahamowań przekroczał dystans interakcji. Dopytywałam o wykształcenie- Pan jest studentem- jak widać w opisie od 2007 roku? Po takich doświadczeniach jestem bardziej uważna.

Norbert

Ciężko odnieść mi się do tej opinii ponieważ nie wiem o jaką sytuację może chodzić. Po pierwsze po pewnym czasie zapominam imiona klientów więc musiało być do dosyć dawno ( przed wakacjami). Zawsze dbam o to aby atmosfera na zajęciach była dosyć luźna, może to błąd i powinienem być bardziej " formalny". Jeśli moje luźne zachowanie zostało źle odebrane to jedynie co mogę to wyrazić żal z tego powodu że ktoś się czuł niekomfortowo z tego powodu i nie zgłosił wcześniej żadnych uwag.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

Bardzo polecam. Nasza współpraca rozpoczęła się gdy musiałam poprawić test z tematu którego kompletnie nie rozumiałam.Po wielu godzinach efektywnej pracy udało mi się jednak dostać bardzo dobra ocenę. Norbert jest wymagający i czasem mam wrazenie ze zależy mu bardziej niż mi. Zajęcia przeprowadzane są w miłej atmosferze i szybko można zauważać efekty. Zamierzam dalej korzystać ze współpracy :)

Norbert

Klaudia zapomniała dodać że tą dobrą oceną było 4.5, uzyskane w wyniku straty jednego punktu ( maksymalna ocena z poprawy to 4.5), a nie jak deklarowała wraz z rodzicami podczas naszych początkowych spotkań , 2 czy 3 -które uzna za dobra ocenę biorąc pod uwagę jak idzie jej obecny temat ( ciągi liczbowe) :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2018

Korepetytor wart polecania :) Konkretny, cierpliwy, uczy samodzielnego myślenia. Córka ma bardzo duże zaległości i nie jest łatwa uczennicą ( nie chce sama pracować- jest leniem :) ) i dostawała z matematyki same 1 ( I klasa LO ) Od kiedy pracuje z Panem Norbertem pojawiają się 3 i 5 a pracują ze sobą zaledwie 2,5 miesiąca.Pan Norbert pomaga jej również z fizyki i chemii- naprawdę jest bardzo kompetentnym nauczycielem .
Ewa B.

avatar
SYLWIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Zajęcia z matematyki i chemii prowadzone przez Pana Norberta godne polecenia. Z moją córką nie było łatwo. Dziękuje za poświęcenie,czas,anielską cierpliwość i naukę samodzielnego myślenia. PS. W poniedziałek 11.09.2017 córka dostała plusa z funkcji-dziękuje. Pozdrawiam Sylwia.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2017

Zajęcia prowadzone przez Pana Norberta dają znaczne rezultaty w krótkim czasie. Dzięki nim udało mi się zdać trudny egzamin z Zastosowania matematyki na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, tym samym zdając rok. Korepetycje na wysokim poziomie, godne polecenia.

Norbert

Zajęcia z tak dojrzałą intelektualnie uczennicą jak Kasia to była czysta przyjemności :) Było mało czasu, masa materiału, ale dzięki uporowi Kasi zdążyliśmy się przygotować na egzamin :)

avatar
Mikolaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Zajęcia prowadzone przez Norberta charakteryzują sie wysokim poziomem nauczania i możliwością zadawania pytań o cokolwiek związanego z przedmiotem. Wyjaśnienia i odpowiedzi sa obszerne i zrozumiałe. Podczas zajęć które miałem z Norbertem zawsze była miła atmosfera. Dzięki tym zajeciom zrozumiałem zagadnienia z matematyki z którymi miałem problem a teraz okazały sie logiczne i wcale nie takie trudne. :)

avatar
Witalis
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

Rok temu miałem przyjemność współpracować z Panen Norbertem. Jest on godny polecenia, ponieważ:
1. Dzięki niemu zdałem okropny egzamin z Analizy Matematycznej na WNE UW
2. Zacząłem ogarniać tematy, których w ogóle nie rozumiałem
3. Wspaniale tłumaczy i zachęca do samodzielnego myślenia
4. Podaje najlepszą literaturę do przedmiotu, gdzie wszystko jest opisane w prosty sposób
5. Jest bardzo elastyczny czasowo i pozwala umawiać się na dodatkowe terminy lekcji

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Pan Norbert prowadził zajęcia które przygotowywały mojego syna do konkursu matematycznego i olimpiady matematycznej gimnazjalistów w 2014/15. Podczas roku intensywnej i dobrej pracy wykazał się b. dużą wiedzą merytoryczną, solidnością i doskonałym podejściem. Pan Norbert ma doskonałe rozeznanie i wiedzę jeśli chodzi o dobór metody nauki, indywidualne podejście i zachęcenie ucznia do dużego wysiłku i samodzielnej pracy. Korepetycje prowadzone są przy dużym zaangażowaniu i zwracaniu uwagi na wszystkie aspekty dobrego przygotowania i możliwości ucznia. Jednocześnie nigdy nie było problemu z umówieniem terminu dodatkowych lekcji i dostępnością w przypadku pytań. Najlepszą referencją niech będzie również osiągnięty efekt, czyli osiągnięty poziom laureata i związane z tym pierwszeństwo wyboru liceum. Polecam Pana Norberta wszystkim, którzy chcą zrozumieć matematykę i podnieść poziom swojej wiedzy z tego przedmiotu. Przygotowanie matematyczne pomogło też w odniesienu sukcesu na zawodach matematycznych w Singapurze.

Norbert

Współpraca z Michałem to była czysta przyjemności. Bardzo cieszy nie fakt gdy po zakończeniu współpracy uczeń odnosi sukcesy w międzynartodowych zawodach już bez mojej pomocy

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2017

Pan Norbert przygotowywał moją córkę do egzaminu gimnazjalnego, z chemii. Potrafił zainteresować, omawiał teorię oraz zadania.
Dorzucał od siebie ciekawostki chemiczne. Polecam p. Norberta jako korepetytora z chemii.

ołówekDodaj opinię