Dominika Baron

Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! :)

Chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego i ułatwić sobie życie za granicą? Nie mogłeś trafić lepiej! :) "DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego oferuje zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania z absolwentami / studentami niderlandystyki na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadamy niezbędną wiedzę oraz materiały, dzięki którym nauka stanie się łatwiejsza i przyjemniejsza. Wspólnie opanujemy wymowę, slownictwo oraz gramatykę języka holenderskiego.

Nie musisz kupować żadnych książek  - wszystkie materiały otrzymasz od nas :) 

Nie musisz wychodzić z domu ani dostosowywać się do sztywnych terminów lekcji. Zajęcia prowadzone są online, a dni i godziny zostaną dopasowane do Ciebie / Twojej grupy :)

W indywidualny sposób traktujemy swoich uczniów, starając się spełnić ich oczekiwania i prowadząc zajęcia w bezstresowej atmosferze. Uważamy, że lekcje indywidualne bądź maksymalnie w grupie 3/4-osobowej przynoszą najlepsze rezultaty. 

Poza zajęciami ogólnymi, możesz także:

- dołączyć do naszego klubu konwersacyjnego  

- zapisać się na konwersacje dla zabieganych  

- ogarnąć niderlandzką gramę w naszym towarzystwie na niedzielnych spotkaniach gramatycznych :) 

- zapisać się do naszego newslettera i co czwartek otrzymywać darmowe materiały do nauki języka niderlandzkiego

CENNIK:

Zajęcia indywidualne: 60 minut = €35 / 150 zł

Zajęcia w parze: 60 minut: €20 / 90 zł

Zajęcia w grupie 3-osobowej: 60 minut = €16 / 70 zł

Zajęcia w grupie 4-osobowej: 60 minut = €14 / 60 zł

Zajęcia z native speakerem (który zna również język polski):  60 minut: € 37 / 160 zł

Dodatkowe konwersacje z native speakerem uzupełniające zajęcia z lektorem polskim: 60 minut = €35 / 150 zł

Zajęcia specjalistyczne (język biznesowy, medyczny, prawniczy): 60 minut = €41 / 180 zł

Jeśli chcesz nauczyć się języka niderlandzkiego, zachęcamy i zapraszamy do wspólnej nauki! Razem będzie łatwiej! :) 

[* Zapraszamy Cię serdecznie na naszą stronę internetową, na której znajdziesz darmowe oraz płatne materiały do nauki języka niderlandzkiego . *]

A jeśli brakuje Ci życiowych zwrotów i wyrażeń, które na 100% wykorzystasz w codziennym życiu za granicą, zaobserwuj nas na Instagramie i ucz się razem z nami :) Czekają tam na Ciebie quizy, ciekawe posty oraz solidna porcja językowej wiedzy :) 

STRONA INTERNETOWA: dbschool kropka pl 

INSTAGRAM: niderlandzkizprzytupem

 

***

! Nauczamy również:

- języka angielskiego ogólnego,

- języka angielskiego w biznesie,

- języka polskiego jako obcego,

- języka niemieckiego ogólnego,

- języka niemieckiego w biznesie

To jak? Kiedy zaczynamy? :) 

 

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 22:00
Wtorek09:00 - 22:00
Środa09:00 - 22:00
Czwartek09:00 - 22:00
Piątek09:00 - 18:00
Sobota08:00 - 12:00
Niedziela08:00 - 12:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 94
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2023

Długo szukałam dobrego korepetytora z j. niderlandzkiego dla 8 letniego dziecka z nadpobudliwością, niestety nie udało mi się znaleźć osoby do nauczania domowego i wtedy natrafiłam na szkołę DB School Języka Niderlandzkiego, którą szczerze polecam. Na początku nie sądziłam, że coś z tego wyjdzie, biorąc pod uwagę problemy z koncentracją mojego syna. Natomiast muszę powiedzieć, że syn jest zadowolony, czeka na lekcje i chętnie w nich uczestniczy. Nasza Pani Jolanda jest zawsze do zajęć bardzo dobrze przygotowana, zajęcia są różnorodne, a zarazem bardzo profesjonalne. Tego właśnie oczekiwałam. Do nauczenia dzieci jest wręcz stworzona. Nie ma problemu też z przełożeniem zajęć. Serdecznie polecam DB School .

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2023

Z bardzo dużym opóźnieniem, bo przypomniałam sobie, że nie pozostawiłam opinii, a chciałabym dodać kolejna cegiełkę do reszty super ocen! :) Świetna szkoła i wspaniałe podejście do klienta! Miałam lekcje niderlandzkiego z panią Ewą, które do tej pory wspominam jako najlepsze zajęcia języka, na jakie chodziłam. Zaangażowanie na 500%, które przekładało się na moją własną motywacje! Jeśli kiedykolwiek w przyszłości podejmę się znowu nauki niderlandzkiego, to tylko tutaj :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2023

Kontynuacja nauki języka niderlandzkiego w DB School była jedną z lepszych decyzji, którą podjęłam w życiu. Dla mnie super jest to. że w trakcie zajęć uczymy się nie tylko zagadnień gramatycznych, lecz także rozwijamy swoje umiejętności w pisaniu, czytaniu oraz słuchaniu. Ponadto na zajęciach są omawiane te zagadnienia, które mnie najbardziej interesują, więc nie muszę się zmuszać do nauki danego tematu. Co więcej dzięki uczestniczeniu w zajęciach zyskałam większą pewność w mówieniu oraz wypracowałam nawyk regularnego uczenia się języka. Zachęcam wszystkich, którzy chcą się nauczyć języka od podstaw jak i wejść na wyższy poziom.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2022

Naprawdę szczerze polecam!!! Jedyne czego żałuję to tego że tak późno zdecydowałem się na lekcje online. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, na luzie i bez stresu. Korepetytorzy z ogromną wiedzą i umiejętnościami pedagogicznymi :-) Elastyczne godziny zajęć co przy moim nienormatywnym trybie pracy jest ogromnym plusem. Świetny kontakt i normalne ceny :)

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Panie Arturze,
Cieszymy się ogromnie, że współpraca z DB School oraz zajęcia z lektorką Justyną okazały się strzałem w dziesiątkę! :) Dzięki zajęciom online można zaoszczędzić sporo czasu, a elastyczność lektorów motywuje do nauki - nawet jeśli pracuje się w trybie zmianowym. Trzymamy kciuki za dalszą naukę języka i jesteśmy pewni, że za jakiś czas niderlandzki nie będzie już wyzwaniem, a czymś całkowicie naturalnym :)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2022

Poleciłbym każdemu szkołę DB School. Zajęcia na które uczęszczam odbywają się on-line. Wybrałem formę zajęć sam na sam z lektorem. Niestety ,z moim systemem pracy, forma zajęć grupowych i „sztywnych godzin” zajęć nie wchodzi w grę. Mieszkam w Niemczech i tak się mi życie ułożyło, że połowa mojej rodziny i duże grono znajomych i przyjaciół to Holendrzy. Stąd też moja motywacja do nauki. Nauka języka nidelrandzkiego z lektorką Olgą jest bardzo przyjemna. Osoba prowadząca zajęcia jest pomocna, dokładnie wsłuchuje się w potrzeby ucznia. Forma prowadzonych zajęć jest przyjemna i konstruktywna.

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Panie Pawle,
Ogromnie się cieszymy, że nasze zajęcia są tym, czego Pan szukał i potrzebował :) Staramy się dopasować pod uczniów, jesteśmy świadomi, że nasi kursanci pracują w różnych miejscach, często też na zmiany, dlatego nasi lektorzy są dyspozycyjni zarówno w godzinach porannych jak i wieczornych. Olga jest chodzącą motywacją, cieszę się, że lekcje z nią dają Panu szansę na komunikację z niderlandzką rodziną :) Wszystkiego dobrego!

avatar
Monika T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Moja przygoda z DB School zaczęła się od obserwacji profilu na Instagramie (gorąco polecam). Duża porcja wiedzy przekazywana w postach na IG czy quizach, skłoniła mnie do zapisania się na indywidualne zajęcia. To była bardzo dobra decyzja! Zajęcia prowadzi Pani Ewa która jest profesjonalistką w swoich fachu! Nie dość że jest znakomitym nauczycielem z ogromem wiedzy, kulturą osobistą, cierpliwością to jest do tego niesamowicie miła. Materiały do nauki ktore są przygotowane dla studenta są ciekawe i różnorodne(teksty, ćwiczenia,materiały do słuchania). Jestem bardzo zadowolona tez z kontaktu ze szkołą. Pani Dominika wysłuchała moich preferencji co do nauki i znakomicie dobrała nauczyciela. Gorąco polecam! Zaobserwujcie tez profil na IG @niderlandzkizprzytupem bo naprawdę warto!

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Pani Moniko,
Właśnie przeczytałam Pani opinię i uśmiecham się od ucha do ucha :)
Bardzo się cieszę, że nasze starania i darmowe materiały są przydatne
i zachęcają do rozpoczęcia współpracy z DB School. Ma Pani rację - lektorka Ewa zawsze daje z siebie wszystko i to "wszystko" jest widoczne i doceniane :) Ogromnie dziękuję za tak wspaniały komentarz! :) :) Dominika

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2022

Do DB School trafilam przez przypadek, chcąc nauczyć się języka niderlandzkiego, aby biegle porozumiewać się w pracy (przebywam w Holandii kilka lat, bardzo zależy mi na komunikacji opartej na poprawnej gramatyce, nie tej wyuczonej poprzez słuch :)). Zapisanie się do tej szkoły było strzałem w dziesiątkę - od pierwszego kontaktu pełen profesjonalizm, wszystko w stu procentach dopasowane do ucznia, niezwykle sprawna komunikacja. Jeśli chodzi o same zajęcia to lekcje z panem Michałem - czysta przyjemność. Korzystamy z różnych materiałów, zajęcia są zorientowane oczywiście na poprawność gramatyczną, ale tym samym pan Michał niezwykle motywuje do próbowania swoich sił w porozumiewaniu się w języku niderlandzkim. Polecam każdemu kto chce naprawdę nauczyć się języka w dodatku bez stresu i w swoim domowym zaciszu :)

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Pani Kasiu,
Aż nam serce urosło, czytając Pani opinie! :)
Ogromnie dziękujemy za takie ciepłe słowa i docenienie naszej
pracy i zaangażowania. Michał jest wspaniałym lektorem, któremu
zależy na kursantach. Jesteśmy pewni, że z jego pomocą porozumiewanie
się na co dzień w języku niderlandzkim nie będzie dla Pani za jakiś czas żadnym problemem. Trzymamy kciuki i życzymy Pani powodzenia w dalszej nauce języka niderlandzkiego (z naszą małą pomocą:D)!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2022

Na zajęcia uczęszczam już od kilku miesięcy, więc mogę już z czystym sumieniem polecić każdemu zajęcia w tej szkole. Języka niderlandzkiego uczy mnie lektorka Ewa, która jest bardzo cierpliwa, wyrozumiała i jednocześnie bardzo sumiennie wypełnia swoją pracę. Dostaję mnóstwo dodatkowych materiałów, więc o nudzie na zajęciach nie ma mowy. Na zajęciach nie przerabiamy tylko podręczników i kart pracy, ale również kładziony jest duży nacisk na rozmowę po niderlandzku. Chociaż do biegłości jeszcze mi daleko, to wiem, że z pomocą lektorki Ewy jest to realny cel. Serdecznie polecam!

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Pani Asiu,
Dziękujemy za opinię i cieszymy się, że zajęcia z Ewą spełniają
Pani oczekiwania. Ewa to człowiek stworzony do pracy z ludźmi,
z sercem na dłoni, dlatego z jej pomocą nie może być inaczej -
nauka języka niderlandzkiego staje się nie tylko obowiązkiem,
ale również przyjemnością. Lektorka również jest bardzo zadowolona ze współpracy z Panią, a to świadczy tylko o jednym: daje Pani z siebie 100%, regularnie się Pani uczy, stąd efekty i zadowolenie :) Dobra robota, Pani Asiu! :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Bardzo polecam Dominikę lekcję prowadzi perfekcyjnie bardzo dobrze tłumaczy . dzięki Dominice zaczęłam mówić po angielsku

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Dziękuję Ci, Beata, za tak piękną opinię! :)
Ale to, że mówisz, to Twoja zasługa i praca dodatkowa w domu - powinnaś być z siebie dumna, ja z Ciebie jestem :) Do usłyszenia w przyszłym tygodniu!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Nigdy nie pomyślałabym, że nauka języka może sprawić mi taką przyjemność.
Moja lektorka Dominika to nie tylko super nauczyciel ale też wspaniała osoba, motywująca do nauki i służąca wszelką pomocą.
Szczerze polecam DB SCHOOL.

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Reniu, dziękuję z całego serca za Twoje słowa, bo są dla mnie dodatkową motywacją, takim "motorkiem napędowym" do działania :) Nauka zawsze powinna być przyjemnością - i tego będziemy się trzymać na naszych zajęciach!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2022

Bardzo polecam Pania Dominike - wszystkim którzy chcą nauczyć się języka holenderskiego. Sama po sobie widzę, że rozumiem coraz więc słów oraz dogadanie w życiu codziennym sprawa mi mniej problemów !!!

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Dziękuję Reniu za Twoją opinię!
Cieszę się, że lekcje Ci się podobają, zresztą sama wiesz - ja również zawsze na nie czekam. Jeszcze ogarniemy taki poziom, że już Was w Holandii nic nie zaskoczy, obiecuję! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2022

Z czystym sumieniem i bananem na twarzy polecam DB School. Zaczęłam swoją przygodę i naukę z pewną nieśmiałością na profilu Ig -@niderlandzkizprzytupem.Spodobała mi się cała oprawa ,poczucie humoru i PODEJŚCIE ludzi ,którzy w fajny sposób przekazują swoją wiedzę o języku niderlandzkim .Możliwość lekcji indywidualnych,w wybranym przez siebie czasie, jak również zakres skusiły mnie i zostałam studentką :-) Lektor Tomek okazał się cierpliwym i fantastycznym nauczyielem, z poczuciem humoru. Mój stres szybko minął i chciało się chłonąć tą naukę. Uciekam na małe wakacje ,ale z przyjemnością do Was wrócę!

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Aniu,
Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że dzięki naszym działaniom na Instagramie,
odważyłaś się i... po prostu jesteś z nami na pokładzie DB School :)
Dziękuję Ci za opinię i za współpracę. Naładuj bateryjki na urlopie i wracaj do nas jak najprędzej. Czekamy na Ciebie! :)

avatar
Martyna Roszkowska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2022

Bardzo serdecznie polecam zajęcia w szkole DB School! Atmosfera jest przyjazna a lektorka prowadząca zajęcia ma zawsze indywidualne podejście do ucznia:) Bardzo dużym plusem jest także możliwość przełożenia daty zajęć. Serdecznie polecam każdemu chętnemu nauczenia się nowego języka!

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Pani Martyno,
Serdecznie dziękujemy za opinie! :)
Cieszymy się, że była Pani naszą kursantką i że zajęcia (mimo dość szybkiego tempa) się Pani podobały. Pozwolę sobie nie powiedzieć "do widzenia", ale (mam nadzieję, że) "do usłyszenia" w przyszłości :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2022

Bardzo polecam DB School lekcje dopasowane do mojego wolnego czasu. Interesujące i ciekawie prowadzone. W szczególności polecam lektorkę Dominikę. Zawsze oferuje swoją pomoc, motywuje do nauki. Do każdej lekcji jest perfekcyjnie przygotowana!

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Olu,
Bardzo Ci dziękuję za opinie :) Cieszę się, że lubisz ze mną zajęcia, bo działa to w dwie strony - praca z Tobą; z osobą zmotywowaną, ambitną, a przy tym niezwykle sympatyczną jest dla mnie po prostu przyjemnością :) Do wtorku! :)

avatar
Kaśka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2022

W DB School odbyłam intensywny, miesięczny kurs. Wspólnie z Tomkiem spędziłam czas na powtórce i nauce nowchy zagadnień jezyka Niderlandzkiego. Zajęcia były bardzo praktyczne i ciekawe. Wspólnie oglądaliśmy, rozwiązywaliśmy testy, słuchaliśmy, a nawet czytaliśmy bajki (po holendersku). Tomek jest bardzo pozytywnym człowiekiem:) dlatego zajęcia są na luzie. Jednocześnie jest wymagający i świetnie przekazuje wiedzę jaką posiada. Dominika wielokrotnie pytała o zajęcia i postępy (robi wszytko, żeby uczeń był zadowolony). Serdecznie polecam szkołę każdemu kto szuka wysokiej jakości zajęć. tot straks!

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Cześć Kasiu :)
Nawet nie wiesz, jak się cieszę, że zajęcia spełniły Twoje oczekiwania! 60 lekcji w ciągu jednego miesiąca, to naprawdę dużo, ale wiem, że wykorzystaliście z Tomkiem czas do maksimum i postęp jest widoczny :) Dziękujemy, że nam zaufałeś i czekamy na Ciebie - wracaj do nas jak najszybciej :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2022

Rozpocząłem naukę w DB School w ubiegłym roku. Obecnie mieszkam w Belgii i szukałem odpowiedniej szkoły, w której mogę uczyć się online i zajęcia byłyby dopasowane do moich godzin pracy oraz do obecnych umiejętności. Zajęcia z lektorką Ewą są urozmaicone i bardzo mi pomagają w codziennych kontaktach za granicą. Cenowo również oferta jest konkurencyjna względem innych szkół. Polecam !!!

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Panie Piotrze,
Dziękujemy bardzo za opinię! :) Cieszymy się, że dzięki lektorce Ewie język niderlandzki nie sprawia Panu trudności i posługuję się nim Pan w codziennym sytuacjach za granicą. Właśnie po to jesteśmy - aby pokazać, że nauka może być przyjemna, a przede wszystkim przydatna w praktyce. Wszystkiego dobrego! :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2022

Profesonalna działalność, wiele się nauczyłem podczas moich lekcji holenderskiego. Ponadto wkręciłem moja kobieta do rozpoczęcia nauki jak i znajomego i oboje są tak samo zadowoleni jak ja.
Staram się polecić jak największej ilości osób bo wiem że mogę to zrobić z czystym sumieniem ponieważ Pani Dominika jak i lektorzy stają na wysokości zadania ;)

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Cześć Wiktor,
Bardzo dziękujemy za opinie! :) Nawet nie wiesz, jak miło przeczytać takie słowa. Dziękujemy i cieszymy się, że doceniasz nasze zaangażowanie. Dajemy z siebie wszystko i tak pozostanie - uczniowie i ich efekty są i będą dla nas najważniejsze :) Powodzenia w dalszej nauce języka niderlandzkiego!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2022

Bardzo cieszę się, ze rozpoczęłam naukę z DB School. Otrzymałam wiele motywacji, indywidualny plan nauki i materiały dobranie do poziomu ucznia.
Lektorka Karolina to osoba z mnóstwem pozytywnej energii, zapewnia świetną atmosferę podczas zajęć, zero stresu czy skrępowania. Doceniam jej zaanagażowanie i przygotowanie do każdych zajęć, a także dobry kontakt poza nimi.
Do takich lekcji chce się wracać co tydzień :)
Polecam, sukces gwarantowany!

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Pani Patrycjo,
Serdecznie dziękujemy za opinię! :) Nasi kursanci są dla nas najważniejsi, dlatego cieszymy się, że zajęcia z Karoliną są dla Pani przyjemnością :) Życzymy dalszych sukcesów w nauce języka niderlandzkiego (oczywiście z nami "u boku"! :) )

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2022

Polecam szkole nauki języka. Poziom dopasowany do umiejętności ucznia. Na każdych zajęciach można spodziewać się czegoś innego. Tomek ( mój nauczyciel) jest bardzo dokładny, za każdym razem bardzo skrupulatnie stara się przekazać swoją wiedzę. Na zajęciach nie ma wałkowania jednej książki, za każdy razem coś innego, czy to filmik z yt, strony z zadaniami. Na każdych zajęciach jest utrwalana wiedza z poprzednich zajęć, co pozwala na lepsze zapamiętywanie przyswojonej wiedzy. Zawsze z Tomkiem można się dogadać co do godzin zajęć ( co dla mnie jest super sprawą, ponieważ mam nienormowane godziny pracy)

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Pani Wioletto,

Serdecznie dziękujemy za opinię! :)
Cieszymy się, że zajęcia się Pani podobają. Nie chcemy pracować "podręcznikowo". Zależy nam na tym, aby lekcje były ciekawe i urozmaicone.
Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Pani (oczywiście pod okiem lektora Tomka) samych językowych sukcesów :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2022

Bardzo polecam szkołę! :)

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Wiktorio,
Bardzo dziękujemy za polecenie - opinie naszych kursantów dużo dla nas znaczą! :) Wszystkiego dobrego!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Polecam DB School. Pani Dominika dopasowuje lektora do potrzeb kursanta. Zajęcia odbywają się online, przez co łatwiej wpasować je w swój grafik. Nie trzeba tracić zbędnego czasu na dojazdy a godziny i dni zajęć są elastyczne. Polecam oczywiście też pana Rafała, z którym mam lekcje. Nie tak łatwo znaleźć dobre miejsce do nauki niderlandzkiego, które posiada lektorów z odpowiednimi kwalifikacjami oraz, co okazuje się nie być takim oczywistym, wystawia również faktury, które czasem są potrzebne.

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Pani Katarzyno,
Serdecznie dziękujemy za opinie! :)
Cieszymy się, że nasze starania są widoczne, ale proszę pamiętać, że bez Pani zaangażowania i wkładu własnego (a jest on ogromny i efekty nauki języka niderlandzkiego są już widoczne) współpraca nie byłaby aż tak owocna :)
Pozdrawiamy!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Pełen profesjonalizm. Przyjemna atmosfera. Żadnych problemów z ustalaniem terminów spotkań. Tomasz nie tylko znakomicie włada językiem holenderskim, ale potrafi także przekazywać wiedzę w sposób niezwykle przystępny. To było wyjątkowo "łagodne" wejście w gramatykę. Kwestie zawodowe zmusiły mnie do przerwania nauki, ale czas powrotu zbliża się i Tomasz jako nauczyciel jest oczywistym wyborem. Zdecydowanie polecam.

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Panie Adamie,
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię :)
Cieszymy się, że nasze zaangażowanie i pasja do nauczania udziela się uczniom, ponieważ o to nam właśnie chodzi. I co najważniejsze - serdecznie zapraszamy na zajęcia, dla Pana lektor Tomek zawsze znajdzie czas (to jego słowa). Serdecznie pozdrawiamy!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Bardzo polecam , super organizacja lekcji i nauki , zajecia odbywaja sie na czas i w milej przyjaznej atmosferze , pozdrawiam Marte i dziekuje za profesjonalne podejscie !!

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Panie Kamilu,
Serdecznie dziękujemy za tak miłe słowa i za zaufanie :)
No i mamy nadzieję, że jeszcze się kiedyś usłyszymy!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2022

Polecam szkołę miałem lekcję z Martą bardzo miła, pozytywna osoba duży profesjonalizm oraz wiedza. Lekcje na bardzo dobrym poziomie w miłej i luźnej atmosferze za co bardzo dziękuję. Pani Dominika bardzo pomocna jeśli chodzi o sprawy administracyjne, bardzo otwarta i zawsze gotowa do pomocy za co też bardzo dziękuję i jeszcze raz polecam szkołę.

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Panie Mariuszu,
Bardzo dziękujemy za opinie i cieszymy się, że mogliśmy chociaż troszkę wprowadzić Pana w świat języka niderlandzkiego! Wszystkiego dobrego! :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2022

Lekcje z Olga to sama przyjemność .Pełen profesjonalizm Polecam

"DB School" Centrum Języka Niderlandzkiego

Pani Agnieszko,
To prawda - Olga jest wspaniałą lektorką która zaraża pasją do języków obcych (a zna ich sporo). Dziękujemy za opinię i życzymy Pani samych sukcesów w dalszej nauce języka niderlandzkiego :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2021

Bardzo polecamy zajęcia! Od dwóch miesięcy uczymy się języka niderlandzkiego - nasza lektorka jest zawsze przygotowana, profesjonalna, odpowiada na wszystkie pytania i posiada dużą wiedzę nie tylko na temat języka, ale też kraju. Polecamy
Dorota i Kinga

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2021

Mam przyjemność uczestniczenia w lekcjach indywidualnych języka niderlandzkiego od 4 miesięcy z Panią Karoliną raz w tygodniu oraz z Native Speakerem Susan raz w miesiącu. Karolina jest zawsze przygotowana do korepetycji, kładzie nacisk na słownictwo i gramatykę. Jesli czegoś nie pamiętam , odrazu to wyjaśnia i ćwiczy za pomocą zadań z poszczególnych słówek. Zadanie domowe dostosowane jest indywidualnie do możliwości ucznia. Lekcje z nią są bardzo przyjemne.
Susan kładzie odrazu nacisk na to, aby uczeń zaczął „mówić”. Z lekcji na lekcję widzę jak moja bariera się przełamuje, na czym bardzo mi zależy, ponieważ wiąże swoją przyszłość z Holandią.
Jestem bardzo zadowolona z tej szkoły językowej, czuje że pod okiem dziewczyn bardzo się rozwijam i cały czas mam chęć , aby się uczyć tego języka:) serdecznie polecam

avatar
Violetta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2021

Bardzo polecam! Kilka lat temu skończyłam filologię niderlandzką i zupełnie przestałam używać języka, co zaskutkowało blokadą w mówieniu i ogromnym regresem. Lektor Tomek pomógł mi się "rozgadać", a oprócz tego udzielił kilku cennych rad i wskazówek. Polecił też strony, dzięki którym łatwiej będzie mi używać niderlandzkiego na co dzień. Lekcja utrzymana była w luźnej atmosferze, z miejscem na błędy i bez zbędnej presji, za to z dążeniem do wyznaczonego celu. Zresztą już od pierwszego kontaktu ze szkołą daje się odczuć przyjazne, profesjonalne nastawienie do ucznia. Naprawdę warto!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2021

Chodzę na kurs już około 2 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z dotychczasowych rezultatów. Lekcje są prowadzone w przyjemnej atmosferze, z jasno postawionymi wymaganiami oraz pracami domowymi. Elastyczne godziny zajęć ustalane na bieżąco.
W pełni polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2021

Naukę w Szkole bardzo polecam. Obecnie uczę się u Olgi i lekcje z nią są za każdym razem uskrzydlającym doświadczeniem. Olga ma umiejętność prowadzenia profesjonalnej lekcji w bardzo swobodnej atmosferze. Serdecznie ją polecam!

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Po dłuższej nauce w jednej szkole , potrzebowałam zmiany ponieważ miałam wrażenie ze stoję cały czas w jednym miejscu i przestałam widziec efekty. Skontaktowała się ze mną Dominika ( super pozytywna osoba ) i zaproponowała naukę w swojej szkole. I tak od kilku miesięcy mam regularne zajęcia z języka holenderskiego z Justyna. Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane , podzielone na mówienie , czytanie , słuchanie i gramatykę . Omawiamy i skupiamy się na rzeczach które sprawiają mi jeszcze trudności aby poprawić poziom języka. Justyna jest wymagająca ( zadaje prace domowe ;) ) , ma ogromna wiedzę i jestem bardzo zadowolona z zajęć zwłaszcza ze widzę postępy w swojej nauce. Justyna przygotowuje mnie pod egzamin państwowy. Również mam zajecia „rozmówki holenderskie” z lektorem Susan, która mówi zarówno tak dobrze po holendersku jak i polsku :) świetnie tłumaczy , wyłapuje błędy i mówienie przy niej w języku holenderskim jest takie bardzo swobodne. Jeżeli wahasz się z podjęciem decyzji - nie powinieneś / nie powinnaś mieć żadnych wątpliwości . Jezeli zależy Ci na efektach - polecam bardzo naukę w tej szkole ! Pozdrawiam

avatar
ANIA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Witam. Bardzo gorąco polecam naukę języka niderlandzkiego w DB SCOOL.
Po wielu podejściach do nauki tego języka nie sądziłam ,że jeszcze kiedykolwiek spróbuje jeszcze raz do dnia kiedy znalazłam DB SCHOOL.
Bardzo miłe,uprzejme i bardzo wyrozumiałe lektorki Asia i Marta z indywidualnym podejściem do każdego ucznia.Dzięki nauce w DB SCHOOL wierzę ,że pewnego dnia pokonam blokadę i zaczne mówić w języku niderlandzkim. NAPRADĘ BARDZO BARDZO GORĄCO POLECAM!!!!!!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Przemkiem. Jest to nauczyciel z niezwykle przyjaznym i wyrozumiałym nastawieniem do swoich uczniów. Korzystamy z mezem z zajęć języka angielskiego, a niebawem także planuje rozwój w kierunku j. niderlandzkiego. Przemek jest zawsze nardzo dobrze przygotowany do każdych zajęć, tworzy indywidualne scenariusze lekcji, nie działa oklepanymi schematami, przez co lekcje biegną bardzo szybko, bo są po prostu ciekawe. Specjalnie dla mnie przygotował bardzo efektowne lekcje z języka przystosowane do konkretnej branży dzięki czemu moje słownictwo zostało bardzo wzbogacone. Przygotowane materiały są bardzo na czasie. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecamy!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2021

Zajęcia w szkole DB School zaczęłam w lipcu tego roku pod okiem pani Karoliny. Już po pierwszych zajęciach wiedziałam, że ta szkoła to dobry wybór.
Proponowane przez p. Karolinę treści są przekazywane umiejętnie, a co za tym idzie z łatwością przeze mnie przyswajane. Do tego dochodzi duża ilość materiałów udostępnianych na bieżąco, ich treść oraz różnorodna forma (quizy, pytania otwarte, zadania w stylu połącz wyrazy, tłumaczenia teksu, tworzenie zdań w różnych trybach, itp.) sprawiają, że wręcz wyczekuje kolejnego „spotkania”. Do tego dochodzą prace domowe jak również dedykowane krótkie filmiki, które pomagają oswajać się z językiem na co dzień. Ponadto Pani Karolina jest bardzo sympatyczna osobą, z która z łatwością idzie się dogadać, a same zajęcia przebiegają w miłej atmosferze.
Podsumowując: zajęcia są bardzo profesjonalne a sama forma przekazywania wiedzy, jak dla mnie - rewelacyjna. Polecam !

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2021

Jeśli szukasz najlepszej szkoły językowej jesteś w odpowiednim miejscu! Bardzo cenię sobie sposób prowadzenia lekcji z Panią Olgą :) Jest to bardzo miła oraz inteligentna osoba, z którą lekcje przebiegają w rewelacyjnej atmosferze.Cały materiał jest usystematyzowany oraz przejrzysty. Godziny zajęć są dopasowane do ucznia przez to zawsze znajdziesz czas na swoje lekcje. Wiele szkół językowych powinno się uczyć takiego solidnego oraz życzliwego podejścia jak DB School :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2021

Cześć! Z całego serca polecam zajęcia z Olgą. Materiał jest dostosowany do twoich Potrzeb. Zajęcia są prowadzone w sposób bezstresowy, dlatego też lepiej chłoniemy wiedzę. Olga jest bardzo sympatyczną i wyrozumiałą osobą z czystym sumieniem mogę polecić tą Panią.
Ps: nie mógłbym zapomnieć o naszej Pani Dyrektor. Dominika to osoba, która daje z siebie zawsze 100% i dba o każdego ucznia, aby byli zadowoleni w szkołach stacjonarnych mogą nam tylko pozazdrościć takich osób.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2021

Bardzo jestem zadowolona z lekcji z Panią Justyna nie spodziewałam się że nasza nauka przynie takie szybkie efekty.Polecam serdecznie takie lekcje online.Pozdrawiam

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z Tomkiem! Tomek jest bardzo cierpliwy i zajęcia są prowadzone w swobodnej atmosferze, dzięki czemu język dużo łatwiej wchodzi do głowy :) Zawsze przygotowany do zajęć, wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, i dostarcza wszystkie potrzebne materiały. Polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Jestem bardzo zadowolony z zajęć w szkole. Wszystko profesjonalnie, na czas i na wysokim poziomie. Obecnie mam zajęcia z Przemkiem, a szkoła specjalnie zakupiła dla lektora książkę, z której chciałem się uczyć. Polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Bardzo polecam zajęcia z języka holenderskiego ! Z tygodnia na tydzień widać coraz lepsze rezultaty. Zajecia nie są nudne i prowadzone w taki sposób aby język można było używać w życiu codziennym

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2021

Uczyłam się zarówno z Dominiką, jak i z Asią - obie dziewczyny naprawdę super. Pełen profesjonalizm i entuzjazm, zarażają miłością do języka :) Zdecydowanie polecam :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Cześć! Zajęcia z Olgą są prowadzone w sposób totalnie bezstresowy. Jest to dziewczyna u której widać zaangażowanie, kocha to co robi i robi to z pasją. Jest niesamowicie inteligenta, wszystko zawsze wytłumaczy. Zależy jej aby każda osoba z zajęć wyniosła jak najwięcej. Wszystkie materiały są zawsze przygotowane. Serdecznie polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panem Rafałem.Jest bardzo profesjonalny,posiada dużą wiedzę i zawsze przygotowany.Wszystko cierpliwie i dokładnie tłumaczy.Bezstresowa atmosfera,godziny i zajęcia dostosowane do moich potrzeb.Szkola naprawdę godna polecenia.

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2021

Jesteśmy bardzo zadowoleniem z lekcji z Karolina :) super atmosfera i podejście a zajęcia dostosowane do nas. Z cierpliwością tłumaczy nam materiał. Polecamy z całego serca

avatar
Ewa, Grzegorz, Dzesi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2021

Z calego serca polecamy !! Lekcje z Olga to sama przyemnosc, bardzo ciepla, mila i rodzinna atmosfera. <3 Szkola naprawde godna polecenia, wszystko bardzo dokladnie wytlumaczone ;) pozdrawiamy ;*

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2021

Od pewnego czasu mam lekcję z Susan i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Jest ona osobą dwujęzyczną, więc nie ma żadnego problemu ,jeśli trzeba coś wytłumaczyć, to robi to polsku. Gorąco polecam

avatar
Claudia K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2021

Co tu dużo mówić.. Jeśli zależy Ci na tym, aby mieć lekcje, na których świetna atmosfera jest połączona z elastycznością godzin A PRZY OKAZJI w końcu zrozumieć niderlandzki i spokojnie nim operować to jest to odpowiednie miejsce! Czysta przyjemność a lektorzy mistrzostwo świata! :D Gorąco polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Szczerze polecam lekcje z Dominiką. Zawsze czułam,że zajęcia  są odpowienio zaplanowane do moich potrzeb, a braki bardzo szybko zostały uzupełniane. Na lekcjach wymarzona atmosfera, nigdy nie czułam presji ani stresu. Dominika bardzo zaangażowana, zajęcia z nią to celebracja nauki. Profesjonalne podejście Dominiki do nauczania języka oraz umiejętność dostosowania się do ucznia gwarantują szybkie postępy w nauce. Gorąco polecam :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2021

Polecam z całego serca ! Podejście do ucznia super ! Pełny profesjonalizm pani Dominika najlepszy nauczyciel atmosfera przecudowna aż chce się wracać i czekać na kolejne zajęcia !

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Fajna oferta dla wszystkich tych, którzy zaczynają bądź kontynuują swoją przygodę z językiem niderlandzkim. Możliwość przeprowadzenia lekcji z różnymi lektorami! Dużo materiałów ze strony nauczycieli.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2021

Dominika to jedna z najlepszych nauczycielek z jakimi miałam kiedykolwiek możliwość współpracować - jest zawsze przygotowana do zajęć, ma ogromną wiedzę w zakresie języka niderlandzkiego, jest cierpliwa i w pełni zaangażowana w nauczanie. Dominika to osoba z pasją, która stara się jak najbardziej urozmaicić i dopasować zajęcia do ucznia. Oprócz tego jest ona przemiłą i rozgadaną osobą, co sprawia, że zajęcia z nią to czysta przyjemność. Polecam z całego serca ! <3

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Wspaniała atmosfera i przede wszystkim profesjonalizm. Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia. Serdecznie polecam.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2021

Wszystko bardzo profesjonalnie!
Pani Dominika jest bardzo kontaktowa, konkretna i pełna energii :)
Materiały dostosowane są do poziomu ucznia, są bardzo przejrzyste i świetnie się z nich uczy.
Lekcje prowadzone są w bardzo ciekawy sposób, nie ma miejsca na monotonię.
Widać bardzo duże zaangażowanie ze strony Pani Dominiki, serdecznie polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego ucznia, ogrom wiedzy i chęci jej przekazania, a ponadto pani Dominika to przesympatyczna i wesoła kobieta, która zaraża swoją radością cały świat. Na kazde zajęcia jest przygotowana. Od samego początku jest bardzo zaangażowana w proces nauczania. Miałam już kilku korepetytorów, ale żaden nie okazal się tak skuteczny jak pani Dominika:)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Profesjonalni nauczyciele, umiejący w prosty sposób przekazać wiedzę. Zaangażowani i bardzo cierpliwi. Zajęcia są dostosowane pod ucznia i to jaki efekt chce osiągnąć. Wykorzystywane są fragmenty książek, materiały własne i te dostępne w internecie. Czas podczas zajęć jest wykorzystywany w 100% na naukę także nie ma czasu na nudę. Bardzo polecam! ❤️

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Wajlepsza szkoła do jakiej uczęszczałam. Wysoki poziom kształcenia. Nauka dopasowana pod ucznia. Pani Joanna zawsze urozmaici zajęcia, przez co nauka szybciej "wchodzi". Gorąco polecam!

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Zajęcia z Dominiką są zawsze bardzo fajne, przygotowane i wspaniałe przeprowadzone! Oprócz tego Dominika jest przemiłą osobą więc lekcje są zawsze w super atmosferze. Serdecznie polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Zdecydowane, ogromne TAK!!!
Zajęcia z Asią MEGA! Jest świetnym lektorem iii cierpliwym w dodatku! Nie sądziłem, że nauka niderlandzkiego pójdzie tak łatwo, a co najważniejsze sprawi mi tyyyyyle radości. DB SCHOOL jest dla mnie strzałem w dziesiątkę!!!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Najlepszą decyzja jaką podjęłam w nowym roku było to właśnie rozpoczęcie nauki języka niderlandzkiego z Dominiką. Zajęcia prowadzone z pełnym profesjonalizmem i w świetnej atmosferze . Wszystkie potrzebne materiały są wysyłane przed zajęciami. Polecam tym, którzy rozpoczynają swoją przygodę z niderlandzkim a także rozwijającym swoją wiedzę ! Nie pożałujecie.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Polecam lekcje holenderskiego z Dominują. Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze z pełnym profesjonalizmem. Lekcje są niezwykle ciekawe a czas wykorzystany do maksimum. Prace domowe sprawdzane są poza zajęciami co pozwala na zaoszczędzenie czasu. Dominika jest wymagająca ale dzięki temu szybko są efekty w nauce. Zawsze chętnie pomaga rowniez poza zajęciami. Przesympatyczna osoba z dużą wiedzą, którą w prosty przystępny sposób przekazuje uczniom. Gorąco polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Polecam zajęcia z Dominiką każdemu , ale przede wszystkim tym , którzy maja już za sobą niefajne przygody z nauką tego języka.
Miałam już kilku nauczycieli niderlandzkiego i chodziłam też do szkoły językowej w Belgii , ale Dominika jest najlepsza !!!
Podczas zajęć czuć ,że dziewczyna ma pasje i że zależy jej na nauczeniu , a nie tylko uczeniu . Zajęcia prowadzi z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem czasu na naukę . Dysponuje profesjonalnymi materiałami do ćwiczeń ,świetnie tłumaczy w prosty i przystępny sposób . Jest cierpliwa i życzliwa . W końcu znalazłam kogoś , kto dał mi nadzieję ,że dam radę nauczyć się języka niderlandzkiego > Dziękuję Dominiko :-)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Bardzo polecam lekcje holenderskiego z Panią Dominiką.
Dominika prowadzi lekcje w świetnej atmosferze i z profesjonalizmem. Jest osoba,
która chce przekazac od siebie jak najwiecej. Osoby, które zaczynają od podstaw, moim zdaniem sa w stanie naprawdę dobrze poradzic sobie z nauką języka. Wszystko przedstawia w przejrzysty i zrozumiały sposób. Godziny i lekcje dostosowane sa zawsze pod kątem potrzeb ucznia.

avatar
Bozena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2020

Ogromnie polecam lekcje holenderskiego z Panią Dominiką. Lekcje prowadzone są w świetnej atmosferze i z profesjonalizmem. Wszystko przedstawia w przejrzysty i zrozumiały sposób. Zawsze punktualna i przygotowana pod kątem potrzeb ucznia.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Uwielbiam zajęcia z Dominiką. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszej nauczycielki. Współpracowałam wcześniej z kilkoma korepetytorami, ale z takim zaangażowaniem i profesjonalizmem jeszcze się nie spotkałam. Zawsze wesoła, punktualna, skoncentrowana w 100% na prowadzeniu zajęć. Lekcje są ciekawe i urozmaicone, upływają w miłej atmosferze. Dominika dysponuje bardzo dużą ilością materiałów do nauki. Prace domowe są sprawdzane poza zajęciami, co pozwala zaoszczędzić sporo czasu. Już po kilku wspólnych lekcjach odzyskałam wiarę w to, że z pomocą Dominiki opanuję w bardzo dobrym stopniu język niderlandzki. Polecam, aż chce się uczyć! :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2020

Bardzo polecam. Minął rok współpracy i sam widzę progres jakiego dokonałem. Kilkukrotne opinie od osób z zewnątrz stwierdzające że mój język bardzo się poprawił. Dużo pomogło mi indywidualne podejście i dostosowywanie tematów do aktualnych potrzeb typu potrzebuję iść do apteki czy zamówić stolik na najbliższą imprezę. Mało kto w tym zawodzie ma powołanie

avatar
Judyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2020

Zdecydowanie polecam Dominikę, lekcje z nią to czysta przyjemność! Aż szkoda, że w szkole nie miałam podobnego nauczyciela, który oprócz wymagań potrafiłby przekazać swoją wiedzę w tak przystępny i zrozumiały sposób. Cenię również Dominikę za bezproblemowość i elastyczność. Jej indywidualne podejście do ucznia, pasję do wykonywanego zawodu oraz pozytywną energię podczas każdej lekcji. Dzięki niej można przełamać barierę w komunikowaniu się w języku niderlandzkim

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2020

Gorąco polecam naukę z Dominiką. Ma wspaniałe podejście do ucznia. Czas zajęć jest wykorzystany do maximum. Prace domowe są sprawdzane poza zajęciami. Stały kontakt, zawsze można zwrócić się o pomoc. Dominika przygotowuje ciekawe materiały do zajęć. To prawdziwa nauczycielka z powołania. Na pewno nikt się nie zawiedzie :-)

avatar
ANNA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Bardzo się cieszę że trafiłam do tak wspaniałego nauczyciela, jakim jest Dominika. Nauka z nią jest dla mnie przyjemnością aż chce się uczyć ze względu na bardzo dobry dobór materiałów do nauki oraz różnorodność tematyczną każdej lekcji, dzięki czemu nie jest nudno. Po dwóch miesiącach intensywnej nauki, jestem w stanie rozmawiać i nie boję się tego. Przełamałam swoją barierę(blokadę) językową, właśnie dzięki Dominice, bo wcześniej był to dla mnie ogromny problem, aby odezwać się chociażby w sklepie. Bardzo serdecznie wszystkim polecam naukę z Dominiką, bo jest naprawdę przesympatyczną osobą o ogromnej wiedzy i przede wszystkim potrafi ją w bardzo prosty sposób przekazać uczniom, jest także bardzo wymagająca, ale dzięki temu są ogromne postępy i efekty w nauce.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2020

Dzięki Dominice w ciągu czterech m-cy otworzył się dla mnie zupełnie nowy świat języka niderlandzkiego. Tak jak przedtem słyszałam tylko charczące dżwięki, teraz z tego haosu wyłoniła sie treść. Bardzo dużo już rozumiem i zaczynam mowić sama! Dominika motywuje do mówienia, pisania, czytania. Udostepnia ciekawe i róznorodne materiały, tłumaczy materiał w zrozumiały sposób. Zadaje prace domowe i aż wstyd byłoby ich nie odrobić! Jest bardzo sympatyczna, entuzjastyczna i kocha to, co robi.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2020

Z Dominiką uczę się niderlandzkiego od kilku miesięcy. Jest bardzo zaangażowaną , pełną pasji nauczycielką i niezwykle sympatyczną osobą. Cenię sobie jej elastyczność, zarówno w kwestii doboru terminów zajęć, jak również materiału przerabianego na każdej lekcji. Ćwiczenia są zawsze różnorodne, dobrane do indywidualnego poziomu i tempa, co pozwala na szybkie postępy. Poza tym każda lekcja przebiega w przemiłej, przyjaznej atmosferze. Lekcje z Dominiką to dla mnie czysta przyjemność:). Polecam!

avatar
Maciej R
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Dominika jest super nauczycielem o dużej cierpliwości i kojącym głosie.
Wiele razy elastycznie dopasowała swój grafik w ostatniej chwili pod moje potrzeby.
Za każdym razem jest super przygotowana i ma dużo materiałów do nauki.
Dodatkowo jest na pewno człowiekiem wartym poznania, o otwartym umyśle, motywującym do rozwoju nastawieniu i bardzo entuzjastycznym podejściu do życia.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

Zajęcia z Dominiką polecam dosłownie każdemu - osobie, która dopiero zaczyna przygodę z językiem niderlandzkim, jak i zarówno komuś kto chce kontynuować poszerzanie wiedzy z zakresu tego języka. Atmosfera na zajęciach jest świetna, Dominika bardzo dba o to aby każdy czuł się swobodnie i nie bał posługiwać się językiem w mowie :) Dużym atutem jest także dostępność na zajęciach do rozmaitych ćwiczeń/zadań/materiałów związanych z niderlandzkim :) po zaledwie kilku zajęciach można naprawdę przyswoić dużą wiedzę a także różne ciekawostki na temat języka :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Niderlandzki z Dominiką to sama przyjemność. Wprowadza bardzo miłą atmosferę na lekcji, czuję się jakbym uczyła się z przyjaciółką. Jest bardzo elastyczna, bezproblemowa i sympatyczna, ale też wymagająca. Bardzo dużo już się dzięki niej nauczyłam. Zapewnia wszystkie materiały do lekcji i zawsze pomaga, również poza czasem lekcji. Wszystko dokładnie tłumaczy, lekcje są ciekawe i urozmaicone. Widać, że Dominika lubi uczyć. Dziękuję!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2020

Z Dominiką uczę się j. niderlandzkiego od października ubiegłego roku. Moim zdaniem jest to niezwykle elastyczna i wyrozumiała nauczycielka- profesjonalistka. Wie co robi i zna się na swoim fachu jak mało kto. Każda lekcja jest przeprowadzona z odpowiednim scenariuszem. Wszystkie niejasności tłumaczone do skutku, w przyjaznej atmosferze. Mimo mojego chaotycznego trybu życia zawsze jesteśmy w stanie dopasować dogodny dla nas termin na lekcje. Lekcje, które są efektywne i efektowne. Wszystko przejrzyście podane. Tematy przerabiane gruntownie. Po zrobieniu zadan mam wrażenie, że naprawdę się czegos nauczyłam. Mogę nawet powiedzieć że nauka z nią to moje hobby :) Szczerze polecam. Osoba, która ma pod kontrolą swoich uczniów i naprawdę się nimi interesuje, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Bardzo Polecam zajęcia z Dominiką, Nauka z Nią to czysta przyjemność, w przejrzysty i łatwy sposób tłumaczy zasady gramatyki, nie zapominając o ćwiczeniach wymowy.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2020

Polecam! Dominika to prawdziwa pasjonatka, lekcje z nią to sama przyjemność. Nie spotkałem korepetytorów z tak dużym zaangażowaniem. Do każdej lekcji jest bardzo dobrze przygotowana, z pełnią energii, która również udziela się uczniom.
Oczywistą rzeczą jest to, że język sam do głowy nie "przyjdzie", należy odrabiać lekcje, poświęcić czas.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Dominiką, jest bardzo sympatyczną osobą, zajęcia prowadzi bardzo profesjonalnie, wszystko wytłumaczy i co najważniejsze jest bardzo cierpliwa ;)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia, lekcje są dostosowywane do danej osoby, a nie maglowanie utartego schematu. Według mnie to jest największym plusem lekcji z Panią Dominiką. Gorąco polecam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Dominika jest SUPER! Ma mnóstwu energii i z wielkim zaangażowaniem uczy Holenderskiego. Bierz pod uwagę moje preferencje. Takze uczę się tego co wiem ze mi sie przyda i chce sie uczyc. A do tego jej entuzjazm jest zarazliwy. Lekcje zawsze sa czytelne, dobrze przygotowane i przemyslane. Najbardziej cenie sobie to jak łączy różnego rodzaju ćwieczenia!
Serdecznie polecam Dominikę ;)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Bardzo serdecznie polecam wszystkim naukę z Dominiką ,jestem z niej mega zadowolony.Jest osobą bardzo miłą I sympatyczną ,lekcje z nią to czysta przyjemność bardzo Polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2019

Do każdego ucznia podchodzi indywidualnie godziny dopasowuję do możliwości .Polecam naukę języka z nią .

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Nic dodać, nic ująć. Dominika to osoba która jest bardzo zmotywowana do nauczania, zachęcając przez to do nauki. Jest osobą która zawsze wytłumaczy, poprawi, nakieruje oraz zadba o efektywniejszą naukę. Jest bardzo elastyczna i potrafi się dostosować do danych preferencji osoby uczonej. Jeśli ktoś chce zacząć uczyć się w miłych bez streswowych warunkach dobranych indywidualnie pod siebie to Dominika jest bardzo dobrym wyborem.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2019

Bardzo serdecznie polecam wszystkim naukę z Dominiką, zajęcia są bezstresowe,jest miła atmosfera,wszystko jest dokładnie wyjaśnione.Godziny są zazwyczaj dostosowane do ucznia.Dominika to osoba z pasją po pierwszej lekcji już można dostrzec że robi to co lubi,profesjonalistka polecam w 100%.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2019

Polecam w 100%. Dominika jest profesjonalistką i przekazuje swoją wiedzę z pasją. Zajęcia są bezstresowe, z pełnym zaangażowaniem. Dzięki Dominice potrafię przełamać barierę w komunikowaniu się po niderlandzku. Strzał w dziesiątkę. :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Serdecznie polecam naukę z Dominiką, wszystko dokładnie, jasno wyjaśnione. Dużo praktycznych zadań, materiałów. Atmosfera na lekcji jest luźna, bezstresowa. Nauka wchodzi sama do głowy. Polecam! :)

avatar
Iwona&Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2019

Witamy.
Z Dominiką współpracujemy już jakiś czas. Lekcje są przyjemne i jasne, o co Sama zawsze pyta. Nauki jak i materiału dużo, ale to tylko plusuje zasobem wiedzy. Sądzimy, że każdy, nawet najbardziej "oporny" na Niderlandzki pojmie z Domi baardzo szybko.

Bedankt ! Tot Ziens !!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Bardzo polecam naukę z Dominiką! Wszystko jasno i dokładnie tłumaczone, jeśli pojawiają się jakieś pytania są one wyjaśniane na bieżąco, w sposób zrozumiały i przejrzysty. Lekcje prowadzone są bardzo profesjonalnie, dużo praktycznych zadań, co daje dodatkową motywację do pracy i nauki. Czas podczas lekcji zawsze bardzo szybko leci :) mogę z czystym sercem polecić.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2019

Wspaniałe zajęcia języka niderlandzkiego z Panią Dominiką, jest ona niezwykle kompetentna, ma obszerną wiedzę z zakresu językoznawstwa która potrafi świetnie przekazać. Ma niezwykłą pasję do języka ktòrą zaraża ludzi;)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2019

Serdecznie polecam lekcje z Dominiką! Zawsze przygotowana do zajęć, potrafi zainteresować tematem. Stawia na luźna atmosferę bez presji :) pół żartem pół serio przekazuje wiedzę w dostępny sposób.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2018

Bardzo polecam zajęcia z Dominika. Jest profesjonalna i zaagażowana korepetytorka. Nie mam wielkich zdolności językowych, ale dzięki tym zajęciom zaczęłam sobie powoli radzić. Atmosfera lekcji jest luźna, ale zajęcia wymagają pracy w domu, co przynosi w moim wypadku dobre efekty.
Muszę przyznać, że z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia.

 

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

Bardzo mila Pani ,ucze sie z nia od niedawna a juz pomalu zaczynam rozumiec jezyk ,bardzo dobrze uczy wymaga ale i doskonale przekazuje swoja wiedze z niecierpliwoscia zawsze czekam na lekcje Pania Dominika DZIEKUJE BARDZO

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Bardzo ale to bardzo sympatyczna,sumienna,życzliwa dziewczyna a przede wszystkim kochana... lekcje z Dominika to czysta sama przyjemność!!!serdecznie polecam!!!

avatar
Adriana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Jestem bardzo zadowolona:) Dominika super tłumaczy, jest wymagająca ale życzliwa i cierpliwa. Uczę się tylko tego co faktycznie mi się przyda, materiały są czytelne. Lekcje dostosowane do poziomu ucznia i tak ciekawie zbudowane ze godzina to zawsze za krotko. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2018

Świetna dziewczyna z mnóstwem energii i wielkim zaangażowaniem. Holenderski obrałam sobie jako hobby i Dominika mnie do niego nie zraziła, wręcz przeciwnie bardziej zachęciła. Lekcje zawsze były czytelne, brak miejsca na chaos, jeśli ktoś lubi zorganizowanie i jest skupiony na nauczeniu się języka Dominika na pewno to ułatwi :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.