Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Przyroda40 / 60 min

Natalia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Witam

Jestem nauczycielem geografii i przyrody w szkole podstawowej, absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego wydziału Geografii i Oceanografii. Udzielam korepetycji na każdym poziomie edukacji (szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła średnia) z zakresu geografii i przyrody. Chętnie pomogę w przygotowaniach do lekcji, a także przy zadaniach domowych. Oferuję profesjonalne przygotowanie do matury oraz olimpiady geograficznej lub przyrodniczej.
Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze. Podczas lekcji uczeń otrzymuje niezbędne materiały oraz zadania w postaci kart pracy, które pozwalają na szybkie uzupełnienie braków. Dodatkowo nauka opiera się na wykorzystaniu różnorodnych materiałów m.in.: globus, atlasy, książki, filmy, prezentacje, dzięki czemu lekcje są ciekawe i przystosowane indywidualnie do ucznia. Istnieje możliwość dojazdu do ucznia.
Więcej informacji udzielam pod numerem telefonu 502217319

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2022

Pani Natalia jest doskonałym nauczycielem- poświęca uczniowi tyle czasu ile potrzebuje, jest przygotowana na każdą lekcję, zawsze ma przy sobie masę rozjaśniających materiałów i zadań, wplata zadania z egzaminów w lekcję. Dodatkowo jest miła i cierpliwa. Bardzo polecam!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Polecam Natalię! Wytłumaczyła mi wszystko czego potrzebowałem. Poświęciła tyle czasu ile trzeba było - nie poddała się ;) a oceny w szkole poszły w gore ;D

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2017

Bardzo dobry nauczyciel. Dzięki Pani Natalii maturę zdałam bardzo dobrze

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2014

Pani Natalia pomogła mi przy nauce geografii i dzięki niej z zagrożenia wyszedłem z czwórką na koniec roku.
Bardzo polecam. Miła i zawsze pomocna.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2014

Polecam, duza wiedza na temat geografii, nie tylko ksiazkowa ale i praktyczna co przeklada sie na przekazanie wiedzy na różne.sposoby. Tlumaczy jasno, na temat i z ciekawostkami.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.