Nika Naidenova

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sopot (-)
Gdynia (-)
Gdańsk (-)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzien dobry!
Jestem lektorem jezyka polskiego z 3-letnim doświadczeniem. Pomogę wam szybciej nauczyć się języka polskiego i ładnie rozmawiać . W zależności od ucznia, układam plan naszych zajęć. Używam dużo różnych materiałów dla lepszego rozumienia informacji.

(Добрый день! Я являюсь преподавателем польского языка с 3-х летним стажем. Я помогу вас быстрее и эфективнее освоить польски и польскую речь. В зависимости от ученика, индивидуально подберу план занятий. Использую на занятиях много разных материалов для лучшего восприятия информации.)

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 19:00
Wtorek13:00 - 19:00
Środa11:00 - 18:00
Czwartek13:00 - 19:00
Piątek11:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Wszechnica Polska. Wyższa szkoła w Warszawie
Licencjat
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.