Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia35 - 40 / 60 min

Nina

Opis ogłoszenia

Cześć! Zapraszam Cię do skorzystania z mojej oferty korepetycji w pozytywnej atmosferze, gdzie nauka wpada do głowy szybko i skutecznie. Zapraszam wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Pomogę w przygotowaniu do sprawdzianu, kartkówki lub egzaminu gimnazjalnego. Potrafię tłumaczyć do skutku, mam w sobie pokłady niezliczonej cierpliwości. Nie osadzam ani nie krytykuję. Staram się pomóc tak jakbym sama była odbiorcą zajęć! Dojeżdżam do uczniów! Jestem bardzo elastyczna czasowo. Zapraszam do kontaktu pod nr 880054659 lub przez Facebook (Nina Dybowska)!

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 20:00
Wtorek06:00 - 20:00
Środa18:30 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota06:00 - 20:00
Niedziela06:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Sinologia, Romanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.