Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hi,
My name is Nisa Ayunda and I’m from Indonesia. I am a student at the University of Gdansk. I study oceanography, but I have some experience as a translator and teacher in English and Indonesian. I’ll be happy to teach you my native language. As a positive and open person I guarantee that my lessons are interesting and conducted in friendly atmosphere.

Cześć,
Nazywam się Nisa Ayunda i jestem z Indonezji. Jestem studentką Uniwersytetu Gdańskiego. Studiuję Oceanografię, ale zajmowałam się także tłumaczeniami oraz nauką języka indonezyjskiego.Z przyjemnością nauczę Cię mojego języka. Jestem osobą pozytywną i otwartą i gwarantuję, że moje lekcję będą interesujące i prowadzone w miłej atmosferze. Lekcje są prowadzone po angielsku.

Pozdrawiam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.