Kacper Łukaszewicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Białogard
Koszalin
Kołobrzeg
Karlino
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam nazywam się Kacper i jestem absolwentem Politechniki koszalińskiej. Od 4 lat zajmuje się udzielaniem korepetycji dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym z matematyki oraz języka angielskiego. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dzieci na różnych podręcznikach.Oferuje;- Pomoc w nadrobieniu zaległości,- Dodatkowe lekcje które podniosą poziom ponad to czego uczymy się w szkole,- Pomoc w odrabianiu prac domowych,- Przygotowanie do kartkówek oraz sprawdzianów,- Utrwalenie wiedzy ze szkoły.W mojej karierze udało mi się pomoc bardzo wielu uczniom wyjść z trudnej sytuacji, wymagało to tylko odpowiedniego i indywidualnego podejścia do ucznia ;)Zapraszam do kontaktu ze mną z chęcią odpowiem na wszystkie pytania prywatnie pod telefonem bądź we wiadomości.Cena za PEŁNĄ GODZINĘ – 50złMożliwy dojazd do ucznia na terenie Białogardu za dopłatą 10zł na poczet kosztów paliwa.Zalecam nie zwlekać gdyż zostało mi bardzo mało wolnych godzin.Pozdrawiam i Życzę miłego dnia ;)Numer telefonu 787645897

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.