Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Chełm Śląski
Bieruń
Imielin
Lędziny
Oświęcim
Faktura VAT
Język angielskicena do ustalenia

Nina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

SOS matura - zajęcia indywidualne i grupowe, intensywne przygotowanie do matury z języka angielskiego!!!!

jestem absolwentką filologii angielskiej oraz ekonomii.
Język angielski to moja pasja i hobby. Aby ciągle się rozwijać i być coraz lepszym nauczycielem, zrobiłam kurs CELTA a także kurs pedagogiczny.
jestem czynnym nauczycielem szkoły podstawowej
przygotowuję do matury a także służę wsparciem studentom anglistyki oraz innych kierunków
j. angielski - szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum i studia, zajęcia indywidualne i w grupach; przygotowanie pedagogiczne i metodyczne do zajęć; mam doświadczenie w pracy z dziećmi niepełnosprawnymi;
posiadam certyfikat CELTA uprawniający do nauczania języka angielskiego na całym świecie

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Nina
ul. Chełmska 161a
41-403 Chełm Śląski
NIP: 9541760951

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2016

moja córka jest przed maturą, zawsze kulała z j.angielskiego, nie lubiła go... długo szukałam odpowiedniego korepetytora dla niej, przede wszystkim by miał cierpliwość i umiał nauczyć :) dzięki mojej pracy poznałam Panią Ninę i od słowa do słowa postanowiłyśmy, że "zobaczymy co da się zrobić", moja córka zaczęła lekcje pół roku temu, dziś są efekty takie: coraz lepiej radzi sobie w konwersacji, zaczęła rozumieć gramatykę i umie ją zastosować, a przede wszystkim - polubiła angielski :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2015

Pani Nina to przemiła osoba, bardzo kompetentna w tym co robi, doskonale znająca swój fach. Uczę się 13 lat j.angielskiego i miałam do czynienia z wieloma korepetytorami ale z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć - wielka wiedza! mega zaangażowanie, idealne podejście do uczącego się, trafne spojrzenie na problemy i niesamowita energia. Dziękuję Pani Nino!!!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2015

Uczyłem się j. angielskiego przez 2 lata metodą callan'a. Świetna metoda do przełamania oporu odnośnie konwersacji. Jednak brakowało mi znajomości gramatyki. Jako umysł ścisły uwielbiam mieć wszystko poukładane w głowie w sposób logiczny i transparenty. Po roku nauki pod bardzo wymagającym, ale równocześnie przemiłym okiem Niny, gramatyka angielska jest dla mnie przejrzysta i bardzo logiczna.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2014

Lekcje prowadzone w ciekawy i zrozumiały sposób. Trafiłem na zaangażowaną, miłą i efektywną korepetytorkę. Zdecydowanie polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

Polecam! Po 8 miesiącach współpracy z czystym sumieniem polecam Panią Ninę. Prezentuje profesjonalne, a jednocześnie ludzkie i bardzo sympatyczne podejście. To co cenię najbardziej, to skupienie się na indywidualnych potrzebach ucznia i przez to elastyczne podejście, przesyłanie materiałów dodatkowych, umiejętne wychwytywanie obszarów, nad którymi należy popracować. Wszystko do w odpowiednim tempie i z werwą, dzięki czemu faktycznie robi się postępy.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.