Kamil Jeżewski

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
Online
Lublin
Lubartów
Puławy
Zamość
Rzeszów
Przemyśl
Stalowa Wola
Mielec
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski100 - 120 / 60 min

Kamil Jeżewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/531 opinii

Opis ogłoszenia

Cześć! 

Jeżeli chcesz, abym został Twoim trenerem angielskiego i pomógł Ci w spełnianiu językowych celów, to zapraszam Cię do zapoznania się z aktualną ofertą moich zajęć. Zanim jednak napiszesz do mnie, aby umówić się na pierwsze spotkanie sprawdź, czy będzie nam się dobrze pracowało :)

 • jesteś zmotywowany/a, a rozwój osobisty stanowi dla ciebie jeden z najwyższych priorytetów;
 • pragniesz zrealizować konkretny  cel i nie boisz się ciężkiej pracy, aby go osiągnąć;
 • nie szukasz drogi na skróty.

Jeśli te punkty opisują Twoje nastawienie – wspaniale!

Z ogromną przyjemnością pokażę Ci, jak możesz osiągnąć swój językowy cel szybciej, łatwiej i bez tracenia czasu na nieskuteczne działania z osobą, która nie jest ą, ę :) lubiącą luźne, swobodne podejście do życia, kochającą żarty/suchary i memy, zarazem zdającą sobie sprawę z błędu poznawczego efektu Dunninga-Krugera :)
 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 

Zapoznaj się również z moim portfolio:
➡️ www.kamiljezewski.     pl           (usuń spacje przed pl i skopiuj do pola adresu przeglądarki)
 

Natomiast pod tym linkiem znajdziesz zdjęcia z zajęć, byś już teraz miał/a pierwszy wgląd jak u mnie wyglądają zajęcia:
➡️ https://kamjezewski.wixsite.     com/english/galeria          (usuń spacje przed com i skopiuj do pola adresu przeglądarki)
 

Pełne doświadczenie zawodowe na LinkedIn:
➡️ https://linkedin.     com/in/kamil-je%C5%BCewski/           (usuń spacje przed com i skopiuj do pola adresu przeglądarki)
 

Wszystkie linki w jednym miejscu:
➡️ https://linktr.     ee/Kamil_Jezewski          (usuń spacje przed ee i skopiuj do pola adresu przeglądarki)
 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 

Poniżej zamieszczam spis treści, aby wygodnie znaleźć informacje na mój temat, które będą dla Ciebie interesujące, ot tak, by było łatwiej przebrnąć przez ten ‘wall of text’ :)

1) Jak wyglądają zajęcia ze mną?
2) O mnie
3) W czym mogę Ci pomóc i jakie kursy oferuję?
4) Kilka słów o zajęciach online i obalenie mitów
5) Czego wymagam?
6) Moje uwagi i informacje na podstawie własnego doświadczenia
7) Kwestie techniczno-rozliczeniowe
 
 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 

1. JAK WYGLĄDAJĄ ZAJĘCIA ZE MNĄ?

 • Moje lekcje przygotowuję w oparciu o Twoje potrzeby po to, aby zrealizować  konkretny cel, który chcesz osiągnąć;
 • Wspólnie pracujemy nie tylko nad  pokonaniem bariery językowej, ale również  wyeliminowaniem szkodliwych przekonań, które do tej pory mogły blokować Twój językowy rozwój i zniechęcać do nauki;
 • Korzystamy przede wszystkim z materiałów autentycznych oraz wybranych materiałów z renomowanych podręczników, które pobudzają wyobraźnię,  stymulują do rozmowy  oraz ciekawie wprowadzają użyteczne słownictwo czy gramatykę;
 • Przerabiamy tylko to, co jest Ci potrzebne i  nie tracimy czasu  na omawianie tematów, które cię nie interesują lub nie są bezpośrednio związane z celem, do którego dążysz;
 • Stawiam głównie na komunikację, dzięki czemu masz pewność, że na lekcji spędzisz maksymalnie dużo czasu nie tylko na poznawaniu języka, ale przede wszystkim na  używaniu go w praktyce  i utrwalaniu zdobytej wiedzy;
 • Po każdych zajęciach zostawiam Cię z  zadaniem domowym  oraz wskazówkami co do tego, jak dodatkowo możesz szlifować materiał poznany podczas lekcji. Pamiętaj, że praca domowa to nie sposób na to, aby zniechęcić Cię do nauki, a  przedłużenie naszych zajęć, które sprawia, że pozostajesz w kontakcie z angielskim nawet, gdy nie ma mnie obok. Praca samodzielna to  niezbędny element  kursów, które prowadzę i musisz mi zaufać, że absolutnie kluczowy do tego, aby obserwować szybkie efekty:)
 • Początek każdych zajęć przeznaczam na  krótką powtórkę materiału  z poprzedniej lekcji, a więc w ten sposób utrwalasz w sobie nawyk regularnego powtarzania poznawanych zagadnień w domu;
 • Praktyka jest najważniejsza, a teorii podaję tyle ile powinno być i ani grama więcej.  Musisz się nauczyć konkretnych schematów, typów zadań, chwytów i co najważniejsze sposobu myślenia, a później to ćwiczyć. Z nauką angielskiego jest podobnie jak z treningiem sportowym –  regularne ćwiczenia to klucz do sukcesu. Nie ma słabych uczniów, są tylko słabi nauczyciele;
 • Podczas mojej jednej godziny nauczysz się dużo więcej niż u innych! Dlaczego? Ponieważ moje wieloletnie doświadczenie sprawia, że nie tracimy czasu na szukanie materiałów, zastanawianie się jak wytłumaczyć, szukanie w czym tkwi problem itd. Spotykamy się i  z zajęć na zajęcia okazuje się, że ten cały angielski wcale nie jest taki straszny,  ba, wręcz odwrotnie. Nie jestem studentem, czy szkolnym belfrem co sobie dorabia.  Prywatne zajęcia indywidualne to moja pasja i zawód.  A szeroki wachlarz zainteresowań i wiedzy z wielu dziedzin sprawia, że uczysz się nie tylko języka, ale i mnóstwa kwestii z innych dziedzin, które staram się przekazywać mimochodem :)
 • No i najważniejsze – zawsze możesz liczyć na moje  pełne zaangażowanie, ale dokładnie tego samego oczekuję od Ciebie.

 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 

2. O MNIE.

Nazywam się Kamil Jeżewski, jestem trenerem języka angielskiego i coachem kompetencji miękkich. Od ponad 14 lat pomagam w osiąganiu zamierzonych celów językowych i inspiruję innych do pokonywania kolejnych barier w skutecznej komunikacji.

Moja historia związana z językiem angielskim zaczęła się wiele lat temu, kiedy jako dziecko, z pasją odszukiwałem w słowniku znaczeń słów pochodzących z ulubionych gier z Amigi, chcąc lepiej zrozumieć ich sens. Ale swoją przygodę z nauczaniem na poważnie rozpocząłem dopiero po ukończeniu studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim. Wtedy to zacząłem stawiać swoje pierwsze kroki w zawodzie w warszawskich szkołach językowych prowadząc różne kursy stacjonarne oraz in-company. Po pewnym czasie obrałem ścieżkę  freelancera i skupiłem się za spotkaniach indywidualnych.

Mając kontakt z wieloma osobami na różnych etapach zaawansowania językowego, doskonale  wiem co osoba ucząca się powinna wiedzieć na danym poziomie,  czy też etapie nauki. Co więcej, prowadząc zajęcia biznesowe od wielu lat, zdaję sobie sprawę jakie jakie aspekty znajomości języka są przydatne i niezbędne.

Moi kursanci w znamienitej większości to osoby z wyższej kadry zarządzającej, przedsiębiorcy i wysoce wykfalifikowani specjaliści, dlatego zajęcia ze mną to nie tylko nauka języka lecz inwestycja w przyszłość i możliwość rozwoju na innych płaszczyznach, poprzez zdobycie wiedzy z innych dziedzin i poznanie innych sposobów myślenia i mindsetów. Jest to również niebywale cenne w przypadku zajęć z młodszymi uczniami, czy też młodzieżą, ponieważ można bardzo fajnie przemycać informacje co do funkcjonowania „świata dorosłych”, kształtować i wspierać ich w podejmowaniu decyzji. 

Od lat pasjonuję się psychologią i behawioryzmem i uważam, że nie ma nic cenniejszego od idei podążania za swoimi pasjami i rozwojem. W wolnych chwilach (których nie mam, zbyt wiele, ale to chyba jak wszyscy hehe – znak naszych czasów :-) uwielbiam czytać książki różnego pokroju (od historycznych, po fantasy, kończąc na horrorach) i poszerzać swoją wiedzę w różnych dziedzinach o czym dzielę się z moimi kursantami.

Od około półtora roku, absolutnie zafascynowała mnie tematyka makro-ekonomii, giełdy, technologii blockchain, kryptowalut i szeroko pojętego tematu inwestowania.

Obecnie w dużej mierze skupiam się na pracy nad własnego nowatorskim portalem internetowym o globalnym zasięgu, który ma służyć rozwojowi językowemu i osobistemu.
 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 

3. W CZYM MOGĘ CI POMÓC I JAKIE KURSY OFERUJĘ?

Zajęcia trwają 60 minut albo 90min. 

1) Konwersacje (B1 - C2)  na których przełamiemy wszelkie bariery językowe - nauczysz się biegle mówić i czerpać z tego ogromną satysfakcję. 

2) Nauka ogólna (A1- C2) zajęcia na których rozwijamy wszystkie kompetencje językowe, po uprzednim ustaleniu Twoich celów i potrzeb. Również dla młodszych uczniów, począwszy od 5 klasy szkoły podstawowej. 

3) Dla licealistów: przygotowanie na najwyższe wyniki do matury z angielskiego PODSTAWOWEJ i/lub ROZSZERZONEJ.  Nadrobimy wszelkie zaległości oraz pokażę Ci jak wstrzelić się w klucz maturalny tak, aby dostać maksymalnie wysoką ilość punktów. Przerobimy również wszystkie możliwe formy wypowiedzi pisemnej obowiązującej na maturze. 

4) E-tutor – konwersacje: oferuję bardzo fajną i efektywną metodę nauki z wykorzystaniem najlepszej i największej polskiej platformy do nauki angielskiego – etutor. Metoda polega na tym, że Ty przerabiasz temat na platformie, natomiast my podczas naszych zajęć gadamy, gadamy i jeszcze raz gadamy o lekcji, którą wcześniej przerobiłeś na platformie. Dzięki temu Ty przez tydzień ćwiczysz nowe słowa i zwroty w aplikacji, my natomiast je przegadujemy i jesteś w stanie ćwiczyć najważniejszą umiejętność, czyli komunikację, której w apce nie przećwiczysz. Dodatkowo, dysponuję ogromem konspektów i dodatkowych materiałów z e-tutora, ponieważ od wielu lat współpracuję z twórcami. 

5) Business English  - profesjonalne lekcje dla przedsiębiorców, specjalistów z różnych branż IT, marketingu, sprzedaży, logistyki oraz każdego, kto chce poruszać się w środowisku biznesowym po angielsku pewnie i płynnie w formule 2 w 1.  

Formuła 2 w 1 – uczysz się angielskiego i rozwijasz kompetencje miękkie, takie jak:
- skuteczna komunikacja;
- negocjacje;
- soft skills;
- leadership;
- zarządzanie czasem;
- motywacja;
- makro ekonomia;
- geo-polityka, polityka;
- finanse i inwestowanie;
- technologia blockchain i rozwój web 3.0;
- i wiele innych.

Dodatkowe informacje:

 • nie skupiam się na niepotrzebnych słowach i zwrotach, ponieważ po cóż np. marketingowcu, albo Backend Developerowi, bądź Scrum Masterowi świadomość jak jest „parapet”, albo „półka nad kominkiem” po angielsku, gdy jest na poziomie B1/2;
 • to samo tyczy się idiomów angielskich, tak bardzo kochanych przez korepetytorki. Ignoruję je praktycznie kompletnie, ponieważ komunikacja (również biznesowa) polega na rozmowach z innymi osobami z całego świata posługującymi się angielskim jako drugi język, więc dlaczego w rozmowie po angielsku np. z Niemcem, mamy używać idiomów typowo brytyjskich i utrudniać sobie i jemu życie?
 • wyznaję zasadę: "Jeśli nie potrafisz wytłumaczyć czegoś w prosty sposób to znaczy, że tak naprawdę tego nie rozumiesz”.  Potrafię dostosować język do ucznia i wyjaśnić nawet najtrudniejsze zagadnienia w przystępny sposób i uczę tak, jak chciałbym by uczono mnie. 

 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
 
4. KILKA SŁÓW O ZAJĘCIACH ONLINE I OBALENIE MITÓW

Zajęcia online prowadzę od około 5 lat, czyli na dużo dłużej zanim stały się mainstream’owe dzięki COVIDowi. Sytuacja z pandemią zdecydowanie przyśpieszyła proces rozpowszechniania się tej metody nauki i prowadzenia szkoleń, lecz jak większość sytuacji w życiu, ma to również swoje wady. Przy czym główną wadą jest to, że wiele osób bardzo się zraziło do tej formy nauki z powodu w jaki sposób tego typu zajęcia były prowadzone w szkołach i nie oszukujmy się, w znamienitej większości było naprawdę źle - lekcje bez stream’u video, bez wyświetlanych materiałów, bez interaktywnej tablicy, albo po prostu na czacie (!!!) – hit.

Natomiast prawda jest taka, że zajęcia online prowadzone z wykorzystaniem odpowiednich narzędzi, doświadczeniem i wyrobionym know-how, są nawet lepsze i efektywniejsze w porównaniu do tradycyjnych. Z głównych zalet pragnę wymienić:

 • oszczędność czasu - dojazd kursanta do miejsca odbywania zajęć, może niekiedy trwać pół, a nawet i godzinę. W jedną stronę. W przypadku młodszych uczniów i nastolatków również rodzic traci ten czas;
 • elastyczność – większa swoboda i możliwość zsynchronizowania grafików;
 • efektywność – ekrany i wyświetlacze stały się nieodzownym elementem naszego codziennego bytu, dlatego efektywność nauczania w tej właśnie formie jest porównywalna, jeśli nie lepsza, w stosunku do tradycyjnych metod nauczania. Na dodatek, łatwiej jest „przegadać” jakiś temat, czy też prezentację dzięki funkcji udostępniania widoku pulpitu. Również w przypadku dzieci/młodzieży można fajnie pokazać materiały autentyczne – filmy, zdjęcia, strony www.

Skoro wspomniałem o kilku plusach, powiem i o minusach zajęć online – uważam, że zajęcia online zaczynają mieć sens tylko od odpowiedniego wieku ucznia. Mówimy tutaj o 5, albo 6 klasie szkoły podstawowej. W przypadku uczniów młodszych niż 5 klasa podstawówki, kwestie takie jak gubienie koncentracji, czy też brak fizycznej prezencji drugiej osoby, niezbyt dobrze wpływają na efektywność, dlatego nie podejmuję się prowadzenia zajęć z uczniami młodszymi niż 5 klasa szkoły podstawowej z tegoż właśnie powodu.
 

Dodatkowo, jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś, to zachęcam do przejrzenia galerii ze screenami z moich zajęć online:
➡️ https://kamjezewski.wixsite.     com/english/galeria          (usuń spacje przed com i skopiuj do pola adresu przeglądarki)
 

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 

5. CZEGO WYMAGAM?

Jeśli miałbym to określić w dużym skrócie, to wymagam odwagi – by w końcu podjąć ten krok i rozpocząć naukę oraz zaangażowania, by kontynuować kroczenie ścieżką rozwoju. W gruncie rzeczy, mógłbym jeszcze dodać, że systematyka w miarę możliwości czasowych i wspominane zaangażowanie to klucz do sukcesu i 100% efektów, tak w nauce, jak i w każdym innym aspekcie życia, nie zapominając o zdrowym i zdystansowanym podejściu :)
 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
6. MOJE UWAGI I INFORMACJE NA PODSTAWIE WŁASNEGO DOŚWIADCZENIA:

Ze względu na zadowolenie mojej grupy klientów z wyników własnej nauki oraz w przypadku młodszych/nastoletnich uczniów, którzy osiągają bardzo dobre wyniki w szkołach, od lat stawiam na stałą współpracę, dlatego zwykle każdego roku mam tylko kilka wolnych miejsc po maturzystach, którzy zdali swoje egzaminy dojrzałości.

Dlatego też w przeciwieństwie do innych nie mam co chwile nowych opinii - nie stawiam na ilość klientów, a na jakość zajęć i stałą, wieloletnią współpracę (bo jak możliwym jest posiadanie po 50, a nawet 100+ nowych opinii każdego roku? Mega wysoka rotacja? Fake komentarze? Czy też te osoby mają dobę trwającą 96 godzin? :d)

Powyższa oferta przeznaczona jest wyłącznie dla osób, którym bardzo zależy na wejściu na wyższy poziom rozwoju i są gotowe uczyć się regularnie. Jeśli nie jesteś taką osobą - proszę, szanujmy swój czas :)

Nie zajmuję się pojedynczymi lekcjami. Zajęcia odbywają się regularnie, aby odpowiednio przygotować się do zrealizowania planowanego celu. Albo robimy coś  na 100%, albo wcale.
 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
7. KWESTIE TECHNICZNO-ROZLICZENIOWE:

Zajęcia prowadzone są w moim biurze (Lubartów), jak i online. Istnieje również możliwość mojego dojazdu, wszystko zależy od miejscowości oraz ustalenia szczegółów. 

- Zajęcia 60 min, cena 100 zł 

- Zajęcia 90 min, cena 140 zł 

Materiały w cenie (wydruki, pliki pdf, filmy, mp3, kontakt e-mail) 

Rozliczenia są miesięczne + wystawiam rachunki. (nie-VATowe – czynności edukacyjne są  zwolnione) 

Również istnieje możliwość rozliczenia się za zajęcia w kryptowalutach. (USDC, USDT, BTC, ETH)
 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Kontakt:

tel: 517 639 614
email: kam.jezewski@gmail.     com
(Jeśli nie odbieram bardzo proszę o sms lub mail, na pewno oddzwonię)
 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Zapoznaj się również z moim portfolio:
➡️ www.kamiljezewski.     pl           (usuń spacje przed pl i skopiuj do pola adresu przeglądarki)  

Screeny/zdjęcia z zajęć:
➡️ https://kamjezewski.wixsite.     com/english/galeria          (usuń spacje przed com i skopiuj do pola adresu przeglądarki)  

Pełne doświadczenie zawodowe na LinkedIn:
➡️ https://linkedin.     com/in/kamil-je%C5%BCewski/           (usuń spacje przed com i skopiuj do pola adresu przeglądarki)  

Wszystkie linki w jednym miejscu:
➡️ https://linktr.     ee/Kamil_Jezewski          (usuń spacje przed ee i skopiuj do pola adresu przeglądarki)
 
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . * * * * * . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
 
 
Update i stan na 1.02.2024 r.

 • dostępne jedno wolne miejsce w godzinach 15.00+
 • dostępne dwa wolne miejsca w godzinach 7.00 - 15.00

 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota08:00 - 15:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2011
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie
Licencjat
filologia angielska - specjalizacja j.branzowy
10.2011 - 06.2013
Uniwersytet Warszawski Instytut Anglistyki
Magister
filologia angielska - specjalizacja biznesowa
10.2017 - 06.2018
Akademia Leona Koźmińskiego
Coaching profesjonalny - metody i praktyka
10.2020 - 06.2021
Akademia Leona Koźmińskiego 
Psychologia biznesu, finanse i inwestowanie
Kursy i szkolenia
.
www.kamiljezewski.pl
.
https://kamjezewski.wixsite.com/english/galeria
.
https://linktr.ee/Kamil_Jezewski
Doświadczenie
10.2009 - aktualnie
https://linkedin.com/in/kamil-je%C5%BCewski/

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 31
avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2023

Na korepetycje do Pana Kamila uczęszczałam przez około rok, aby przygotować się do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Mogę śmiało przyznać, że z żadnych zajęć pozalekcyjnych nie wyciągnęłam tak dużo wiedzy i to w bardzo przyjaznej i sympatycznej atmosferze. Mój język angielski mówiony jak i pisany znacząco się poprawił, a dzięki motywacji Pana Kamila mam chęci dalej się rozwijać w tym kierunku. Serdecznie polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2022

Z przyjemnością dzielę się pozytywną opinią o zajęciach u Kamila. Idealne dla osób, które potrzebują indywidualnego podejścia. Zajęcia przyjmują różnorodną formę i nigdy nie jest nudno. Na zajęciach można poruszyć każdy temat czy to gospodarczy, finansowy czy polityczny, społeczny, zdrowotny... pełna dowolność. Kamil jest nauczycielem bardzo wymagającym, lenienie się nie wchodzi w grę i nigdy nie pozostaje niezauważone :) Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2021

Uczęszczałam na korepetycje do Pana Kamila by przygotować się do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Jestem zachwycona oryginalnym podejściem do zajęć, profesjonalizmem i sposobem przekazywania wiedzy. Pan Kamil jest miłą, służącą pomocą i kompetentną osobą. Potrafi zweryfikować to co sprawia trudność i w najkorzystniejszy dla ucznia sposób wytłumaczyć określony materiał. To co podobało mi się najbardziej to, stawianie na praktykę języka angielskiego i trening poprawnej wymowy. Zajęcia są prowadzone na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2021

Pan Kamil przygotowywał mnie do matury. Każde spotkanie było interesującą i spersonalizowaną lekcją. Pan Kamil zawsze znajdował ciekawe tematy do rozmowy, dzięki której mogłem poszerzać swoją wiedzę z języka angielskiego. Atmosfera na spotkaniach była luźna i przyjazna. Zarówno maturę podstawową jak i rozszerzoną z języka angielskiego zdałem na 100%. Z czystym sumieniem mogę polecić współpracę z Panem Kamilem!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Korepetycje z Kamilem mogę polecić z czystym sumieniem. Moje nastoletnie dzieci go uwielbiają . Kamil jest osobą, która swoją ogromną wiedzę potrafi przekazać w niezwykle prosty i bardzo przystępny dla każdego sposób. Widać , ze angielski to jego pasja. Stawia duży nacisk na konwersacje i na praktyczne wykorzystanie reguł gramatycznych. Świetnie odnajduje się na lekcjach zarówno z nastolatkami jak i " starszymi " osobami (piszę to z własnego doświadczenia - manager ~45l). Do każdego podchodzi zawsze w indywidualny sposób. Ja i moje dzieci doceniamy fakt, że korepetycje są w luźnej i przyjaznej atmosferze, co jednak absolutnie nie wpływa na poziom nauki, bo Kamil jest bardzo wymagający. Nauka staje się przyjemnością a nie obowiązkiem . Czy nauka z Kamilem jest skuteczna? - Moja 20 letnia córka, uczęszczała 2 lata na zajęcia z Kamilem - matura rozszerzona z angielskiego zdana na 96%. Zapisała bym ją wcześniej do Kamila, ale ma odwieczny problem z miejscem na nowych uczniów - to taki mały minusik, ale chyba zarazem nie ma lepszej rekomendacji. Na prawdę warto, Polecam!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Wystawiam ocenę bardzo dobrą, ale gdyby w skali była wyższa to na pewno bym ja wystawiła. Pan Kamil uczy syna dopiero od roku. Jednak słowo "uczy" na zajęcia z Panem Kamilem to mało powiedziane. Oprócz podstaw gramatyki czy słownictwa każde zajęcia to rozmowy na tematy interesujące syna, np. kosmos, na które Pan Kamil jest świetnie przygotowany. Przed nami egzaminy ósmoklasisty, ale nie martwię się zupełnie o wynik, ponieważ wiem, że Pan Kamil świetnie przygotuje syna. Gorąco polecam współpracę z Panem Kamilem.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2019

Z Panem Kamilem mam angielski od 6 lat. Przez nasze zajęcia nauczyłem się nie tylko gramatyki i słownictwa, ale także nauczyłem się używać tego w mowie. Pan Kamil jest zawsze super przygotowany i chętnie będę kontynuować z Panem naukę. Polecam!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2019

Najlepszy korepetytor angielskiego z jakim kiedykolwiek moja córka miała do czynienia. Bardzo motywująca atmosfera, ściśle wyznaczone to co córka ma robić w domu i na lekcjach, mnóstwo praktycznych konwersacji oraz wskazówek. Córka miała bardzo duży strach przed konwersacjami - wspólnie z Panem Kamilem to przezwyciężyli.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panem Kamilem. Profesjonalne podejście, odpowiednio dobierane materiały do nauki , a co najważniejsze przyjemna atmosfera panująca podczas spotkań. Pan Kamil jest wymagającym nauczycielem, dzięki czemu po roku systematycznych zajęć osiągnęłam zadowalający wynik na maturze podstawowej (pisemnej jak i ustnej). Co więcej, czuję się swobodniej w języku mówionym, z czego również jestem bardzo zadowolona. Polecam gorąco.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2019

Po dwóch latach zajęć mogę z czystym sumieniem polecić Pana Kamila osobom, które chcą podszkolic swój język jak i nauczyć sie go od podstaw. Odpowiednie podejście, prace domowe i zaangażowanie sprawiły, ze zdałam maturę, o którą wcześniej bardzo się obawiałam. Oprócz tego atmosfera na zajeciach jest bardzo przyjazna i nie ma tam miejsca na nudy.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2019

Witam.
Serdecznie polecam wszystkim tak wspaniałego korepetytora jakim jest Pan Kamil Jeżewski. Od dwóch lat Pan Kamil prowadzi zajęcia z moimi córkami, które z przyjemnością, bez stresu, w swoim domu,mogą pogłębiać swoją wiedzę z języka angielskiego.Pan Kamil zawsze jest bardzo dobrze przygotowany do zajęć, które prowadzi w sposób interesujący,znajduje również czas na omówienie efektów nauki po zakończonych lekcjach.
Dzięki korepetycjom z Panem Kamilem moje córki są zawsze bardzo dobrze przygotowane do zajęć w szkole, nie mają żadnych problemów z pokonaniem trudności na sprawdzianach czy testach.
Jeszcze raz polecam serdecznie!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2019

Super korepetytor. Prowadzi lekcje w taki sposób, że córka nie może się doczekać następnych zajęć. Jest wymagający ale to daje bardzo wymierne efekty. Dzięki Panu Kamilowi córka jest najlepsza w klasie ( 5 klasa podstawówki) i nie ma problemu z przyswajaniem nowych treści. Na pewno będziemy chcieli kontynuować współpracę aż do samej matury.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Pan Kamil jest 4 korepetytorem moich dwóch synów więc mogę ocenić go na tle innych nauczycieli. Z całą pewnością mogę napisać, że jest najlepszy i po prostu skuteczny. Z dużą łatwością nawiązuje kontakt nawet z niechętnymi do nauki nastolatkami. Postępy w nauce i wiedzy są po prostu widoczne, ale co najważniejsze uczniowie przestają bać się mówić po angielsku. My będziemy kontynuować naukę z Panem Kamilem.

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Jak najbardziej polecam, szybka i fajna nauka. Bezproblemowo można się dogadać. Nie pozostaje mi nic innego jak polecić wszystkim korepetycje z Panem Kamilem.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

SZYBKO SPRAWNIE BEZBOLEŚNIE znakomity korepetytor i bardzo przyjemny człowiek rozwija zdolności językowe ucznia ktory się nawet niepodejrzewa o takie zdolności lekcje z nim to prawdziwa przyjemnośc a nie męka szkolna

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Z Panem Kamilem spotykamy się od około roku. Początkowo sceptycznie podchodziłam do nauki online, ale Pan Kamil jest zawsze doskonale przygotowany, potrafi odpowiednio zmotywować i przełamać barierę "strachu" :). Lekcje są dynamiczne, a platforma z której korzystamy świetna + dodatkowo listy słówek i inne zadania domowe przyśpieszają proces nauki. Dzięki Panu Kamilowi poprawiłam swoje umiejętności komunikacyjne. Jako osoba Pan Kamil jest bardzo sympatyczny, kompetentny językowo i posiadający ogromną wiedzę chyba na wszystkie tematy. Pozdrawiam i polecam

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Pan Kamil jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do lekcji i podchodzi z wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem do swojej pracy. Lektor potrafi odpowiednio dobrać materiały do potrzeb ucznia i zmotywować do nauki.
Polecam!!!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2018

Z Panem Kamilem zajęcia mam od ponad roku. Na początku nie bardzo sobie radziłem z użyciem Present Simple i Present Continous. Po roku zajęć widzę ogromny progres, w miarę płynnie posługuję się 8 czasami. Tak samo z wypowiedziami, z Panem Kamilem nauczyłem się mówić po angielsku. Zajęcia są bardzo ciekawe i urozmaicone. Pan Kamil bardzo przykłada się do zajęć, zawsze ma dla mnie nowe materiały, pyta co tam u mnie, pokazuję mi filmy po angielsku, na każdej lekcji uczę się nowych słów, zwrotów i doskonalę użycie czasów. Na zajęciach nigdy się nie nudzę. Zdecydowanie polecam lekcję z Panem Kamilem, jest to najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego znam.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2018

Uczęszczałam na korepetycje do Pana Kamila przez dwa lata przed maturą. Rozpoczynając je miałam sporo problemów z gramatyką, słuchaniem i mówieniem w języku angielskim. Dzięki dużej ilości dialogom udało mi się przełamać barierę językową i nauczyć się poniekąd myśleć po angielsku. Nawet nie znając dużej ilości słówek potrafiłam odpowiednio przekazać informacje. Po pewnym czasie zdałam sobie sprawę że matura ustna wcale nie jest straszna :) Pan Kamil zawsze we właściwy sposób dostosowywał zadania i ich poziom do moich potrzeb tak, że z każdym tygodniem czułam postępy. Do czasu egzaminu przestałam się bać że będę zaskoczona gramatyką. Ostatecznie, mój wynik na maturze rozszerzonej wyniósł 82%, w co dwa lata wcześniej na pewno bym nie uwierzyła. Dodatkowo moje oceny na lekcjach również się poprawiły. Uważam, że Pan Kamil jest naprawdę dobrym nauczycielem, który do każdego podchodzi indywidualnie, potrafi świetnie motywować, a sposób prowadzenia zajęć sprawia, że chce się na nie chodzić! Serdecznie polecam!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Zajęcia z Panem Kamilem zaczęłam jeszcze w gimnazjum. Mój poziom języka angielskiego był wtedy na naprawdę niskim poziomie. Musiałam zaczynać naukę niemalże od podstaw. Pan Kamil zawsze był przygotowany do zajęć, drukował mnóstwo przydatnych ćwiczeń, które ułatwiły mi opanowanie potrzebnej gramatyki. Lekcje zawsze przebiegały w miłej atmosferze, dzięki wspólnym dialogom po angielsku szybko pokonałam barierę językową. Wielkim osiągnięciem było również dla mnie zdanie matury rozszerzonej na 70% co pomogło mi podczas rekrutacji na wiele wymarzonych uczelni. Dzięki korepetycjom zrobiłam ogromny progres, dlatego gorąco polecam współprace z Panem Kamilem szczególnie tym, którzy chcą przygotować się do matury lub po prostu poprawić swoje umiejętności językowe:)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Moja współpraca z Panem Kamilem trwała wiele lat. Na początku naszych zajęć nie miałam pojęcia o czasie Present Continuous i Present Simple, a angielski był najmniej lubianym przedmiotem. Pan Kamil przynosił mnóstwo materiałów, a następnie egzaminów i matur. Dużo czasu poświęcał na mówienie, przez co wyjazd do Niemiec czy Anglii nie był dla mnie problemem, gdyż bariera językowa była znikoma. W bardzo prosty sposób potrafi wytłumaczyć gramatykę, a przez pracę domowe staje się ona całkiem prosta! Na zajęciach zawsze panowała miła atmosfera, nigdy się nie stresowałam zajęciami, a wręcz przeciwnie, zawsze nie mogłam się doczekać kolejnej dawki wiedzy. Pan Kamil jest bardzo cierpliwy, chętnie pomagał mi z różnymi problemami, interesował się moją nauką, doradzał w wyborze studiów. Bardzo skutecznie motywuje do nauki, co potwierdzają wyniki. Egzamin gimnazjalny poziom rozszerzony zdałam na 90%, a w liceum nie będąc w klasie z rozszerzonym angielskim zdałam maturę rozszerzoną na 80%, oraz podstawową na 96%. Serdecznie polecam Pana Kamila każdemu kto ma problem z językiem angielskim, czy chce się go nauczyć. Sukces jest gwarantowany!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Pan Kamil przygotowywał mnie w tym roku do rozszerzonej matury i chciałabym polecić jego korepetycje! Maturę zdałam z bardzo dobrym wynikiem 90%, z czego jestem dumna. Zajęcia były prowadzone profesjonalnie, Pan Kamil zawsze był przygotowany, drukował dla mnie potrzebne materiały oraz przygotowywał zadania. Trzeba też wspomnieć o atmosferze w trakcie lekcji. Pan Kamil był bardzo entuzjastycznie nastawiony, ciekawy jak minął mi tydzień i jak moje przygotowania do matury. Widać było, że przejmuje się swoimi uczniami i tym jak się czują. Zawsze też mogłam o wszystko zapytać i otrzymać satysfakcjonującą odpowiedź. Jeśli szukasz odpowiedniego korepetytora uważam, że idealnie trafiłeś! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Polecam! Świetny korepetytor! Zajęcia prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Pan Kamil doskonale zna język angielski, zawsze jest przygotowany do zajęć. Lekcje prowadzi w ciekawy i zróżnicowany sposób. Poza tym, zawsze jest uśmiechnięty, pozytywnie nastawiony, co sprawia, że atmosfera jest luźna i przyjazna. Po prostu Profesjonalista! + jego wiedza dotycząca HRu jest naprawdę obszerna. Od maja kiedy zwolniły się miejsca wolne po maturzystach, zapisałam również moją córkę (4 klasa podst) i jest zachwycona a co najważniejsze zmotywowana do nauki w przeciwieństwie do poprzedniej korepetytorki, która raczej działała na odwrót, na tyle, że córcia powoli zaczynała nie lubić angielskiego. Raz jeszcze polecam pana Kamila!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Świetna atmosfera i dobre przekazanie wiedzy. Dzięki pomocy Pana Kamila zdałam maturę o wiele lepiej niż się spodziewałam ;) Polecam!

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Jak najbardziej polecam ,mimo ze nasza współpraca nie była zbyt długa to zdecydowanie efektywniejsza niż lata nauki w szkole ,zajęcia przebiegają w luźnej atmosferze ,bez stresu i pomagają przełamać strach przed rozmową po angielsku ,polecam :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Pan Kamil skutecznie pomógł mi w nauce języka angielskiego, dał wiarę we własne umiejętności oraz zmotywował do systematycznej pracy. Jest wymagającym, ale zarówno bardzo cierpliwym nauczycielem. Zajęcia odbywają się w przyjemnej i pozbawionej stresu atmosferze. Poprzez regularne rozmowy w języku angielskim przełamałem barierę językową oraz zdałem maturę ustna na 100%. Naprawdę polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Osobiście uważam za genialne korki. Od początku gimnazjum przewinęło się paru korepetytorów ale z powodu lenistwa niewiele w ocenach i umiejętnościach zmienili. Na szczęście koniec końców trafił się Pan Kamil, osoba która nie tylko potrafiła spójnie i łatwo wytłumaczyć ale także co najważniejsze też zmotywować i zaciekawić językiem angielskim i tak oto z leniwego ucznia nie lubiącego i nie umiejącego języka angielskiego zmieniłem się dzięki Panu Kamilowi w osobę przodującą w klasie zarówno w czasie nauki w gimnazjum jak i w technikum, nie ukrywam że to Temu Panu zawdzięczam świetne wyniki egzaminu gimnazjalnego jak i matury. Dziękuję ponownie za wytrwałość i cierpliwość Panu Kamilowi, pozdrawiam jak i polecam wszystkim którzy mają jakiekolwiek trudności z językiem angielskim jak i tym, którzy po prostu chcą się tego języka nauczyć.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2017

Bardzo polecam Pana Kamila, przygotowywał mnie od gimnazjum az do liceum do sprawdzianów, egzaminów. Dzieki niemu w szkole zaczęłam dostawac coraz lepsze oceny, a koniec końców dobrze zdałam maturę.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2016

Pan Kamil pomaga mi w nauce trzeci rok. Moje oceny w szkole są coraz wyższe. Dostałem się do grupy zaawansowanej językowo i mam jedne z najlepszych ocen w klasie. Z Panem Kamilem regularnie przygotowuję się do lekcji w szkole i czynię coraz większe postępy językowe. Polecam wszystkim uczniom! :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2016

Bardzo polecam! Uczęszczałam na zajęcia u pana Kamila przez 2 lata i muszę przyznać że czasami nie było łatwo!!! A to wszystko przez te prace domowe :) lecz opłacało się!!! Bo ja w grupie o profilu podstawowym z ang, napisałam maturkę lepiej niżeli osoby z rozszerzenia. 84% rozsz!!! :D Serdecznie dziękuję i polecam! :D

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2016

Chciałam bardzo podziękować Panu Kamilowi za 3 lata nauki pod kątem nie tylko lekcji w szkole, ale i matury. Świetna atmosfera podczas zajęć, ogromna wiedza i mnóstwo materiałów (nie tylko wydruków, ale też plików video, również do domu! :P) ps. podstawa 96%, rozszerzenie 72%, a 3 lata temu nie wiedziałam co to present simple :D, pozdrawiam i polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.