Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Zabrze
Ruda Śląska
Gliwice
Knurów
Chorzów
Katowice
Język polski40 / 45 min

Nina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/526 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem nauczycielem języka polskiego z pełnym przygotowaniem pedagogicznym. Posiadam ponad 20-letnie doświadczenie związane z dydaktyką we wszystkich typach szkół. Od wielu lat zajmuję się egzaminowaniem młodzieży na wszystkich szczeblach edukacji. Posiadam także spore doświadczenie i znakomite referencje jako lektor języka polskiego dla obcokrajowców oraz instruktor metod efektywnej nauki.
Uczenie języka polskiego to moja pasja. Zapraszam do skorzystania z oferty.
Cena lekcji w zależności od typu szkoły:
szkoła podstawowa: 40 zł
egzamin ósmoklasisty: 45
matura i studia: 50
obcokrajowcy: 50

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1995 - 06.2000
Uniwersytet Śląski
Magister
filologia polska
10.2005 - 06.2006
Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa w Katowicach
Nauczyciel mianowany
Międzynarodowe Studia Menedżerskie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 26
avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Mogę polecić Panią Ninę z czystym sumieniem.Super podejście do młodego człowieka . Przygotowywała mojego syna do egzaminu ósmoklasisty i ogólnie aby poprawić wyniki w nauce.Jest osobą bardzo zaangażowaną w pracy z uczniem. Mój syn chętnie uczęszczał na lekcje. Pani Nina sprawiła,że syn czuł się dowartościowany i ważny. Ocena końcowa o stopień wyżej,choć były utrudnienia w związku z pandemią.Dziękujemy Pani Nino:)

avatar
Raphael
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2019

Mrs. Nina took up teaching a hopeless case who had problems with everything :) Endured even with a person who literally expels the teacher from the house of Mrs. Nina opposed it and helped me go through this period which was really difficult. Examination passed from each exam. : D

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pani Nina podjęła się przygotowania syna do matury pomimo mocno napiętego grafiku i mieszanych uczuć w stosunku do ucznia, który nie przeczytał ani jednej lektury, a lekcji z języka polskiego "unikał" od podstawówki. Ucznia z dysleksją, dysortografią i ADHD. Mój syn to beznadziejny przypadek, i szczerze mówiąc nikt do końca nie wierzył, że wogóle coś z tego będzie. Na maturze ustnej syn otrzymał 90%!!!! Ponadto dowiedziałam się, że jako jedyny z uczniów uzyskał maksymalną ilość punktów za język i kompozycję!!! Uczeń, który we wrześniu 2018 roku nie umiał się płynnie wypowiedzieć, a w lutym na maturze próbnej udało mu się zdobyć aż 0%! Reasumując: Matura pisemna zdana na 43%, a to tylko dlatego, że moje dziecko nie przeczytało Dziadów i nie odwołało się do całej treści lektury więc na od razu straciło 10%. Polecam tego nauczyciela z czystym sumieniem. Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że gdyby nie Pani Nina to syn nie osiągnąłby takiego wyniku.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2019

Bardzo inteligentna i miła kobieta. Nauczyła mnie wszystkiego na tyle ile było to możliwe, wpłynęła na moją psychikę pod kątem pozytywnego myślenia. Czułem się przy tej pani bardzo swobodnie. Nie jest w ogóle sztuczna, traktuje swoich uczni tak jak powinien to robić każdy nauczyciel. Nic dodać, nic ująć. Zdałem maturę z polskiego z znakomitymi wynikami.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2018

Pani Nina to najlepszy nauczyciel j.polskiego jakiego miałam a uczyła mnie raptem niepełne 2 miesiące. Poprawiłam maturę a wiem, że bez pomocy Pani Niny nie dała bym rady nauczyła mnie w tak krótkim czasie rzeczy których nie potrafili mnie nauczyć nauczyciele w szkole. Jej podejście, pogoda ducha, wielki entuzjazm i wiara w ucznia, że da radę sprawiło że uwierzyłam w siebie i zdała maturę. Dziękuję jeszcze raz za poświęcony mi czas. Polecam z całego serca!!!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Matura 2017 zdana na 100% ustnie i ponad 80% pisemnie. Pani Nina to wymagająca, ale i dbająca o szczegóły KOREPETYTORKA. Stawia na profesjonalizm w każdym calu. Punktualność i sumienność w pracy to podstawa ucznia i nauczyciela. Polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Wciąż brak mi słów aby wyrazić wdzięczność za zaangażowanie i serce włożone w przygotowanie do najważniejszego egzaminu w moim życiu.

Pani Nina przyjęła mnie pod swoje skrzydła mimo natłoku pracy oraz którego czasu pozostałego do ostatecznego dnia sądu. Przez 12 lat edukacji nikt nie wytłumaczył mi jak poprawnie pisać rozprawki, jak poradzić sobie z zagadnieniami do matury ustnej oraz... właściwie nie nauczyłam się niczego prócz marnowania czasu w szkolnej ławce. Każda próbna matura kończyła się fiaskiem, a ocena z języka polskiego uzyskiwana na świadectwach nigdy nie była większa niż dostateczny. Tymczasem kilkadziesiąt godzin spędzonych w towarzystwie tej cudownej kobiety nauczyło mnie dużo więcej niż szkoła.

Zawdzięczam Pani Ninie niesamowity wynik 90% uzyskanych w części ustnej oraz 69% w części pisemnej.

Kobieta Anioł jak już ktoś pisał poniżej. Na zajęciach czułam się jak w domu, a sama jej obecność jak i życiorys, który opowiedziała mi podczas jednych z zajęć sprawiły, że obudziła się we mnie chęć zmiany czegoś w swoim życiu na lepsze. Z całego serca życzę tej niesamowitej rodzinie wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim zdrowia (zwłaszcza dla najmniejszego serduszka), sił i chęci do nieustannego czynienia dobra.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Z całego serca jako rodzic polecam wszystkim uczniom współpracę z Panią Niną w ramach przygotowania do egzaminów maturalnych. Jej wielka empatia, zaangażowanie, wiara w sukces ucznia, pomimo początkowych problemów, spowodowały, że syn uwierzył, iż jest w stanie pokonać trudności.Od Pani Niny, w ciągu kilku miesięcy współpracy w klasie maturalnej, otrzymał więcej wsparcia i konkretnej wiedzy z zakresu literatury aniżeli przez trzy lata, od nauczycieli w szkole. Systematyczna praca, powtórki wiadomości dotyczących epok literackich, analiza i interpretacja tekstów kultury, liczne rozprawki - sprawdzane na bieżąco i korygowane, praktyczne wskazówki dotyczące wypowiedzi ustnej, czytania ze zrozumieniem to tylko niektóre przykłady działań na lekcjach z Panią Niną. Działań, które pozwoliły synowi zdać z dobrym wynikiem maturę.Jest z tego sukcesu bardzo dumny, bo we wrześniu ubiegłego roku nie wierzył, że uda Mu się zdać maturę z polskiego.Tym bardziej dziękujemy Pani ogromnie za zrozumienie , cierpliwość i każde dobre słowo. Wierzymy, że wiedza zdobyta dzięki Pani procentować będzie w przyszłości. Wszystkim uczniom,którym język polski sprawia problemy, nie czują się pewni swoich umiejętności lub wiedzy, polecany lekcje z Panią Niną. Dzięki niej pozytywny wynik egzaminu maturalnego gwarantowany. :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2017

Co tu dużo mówić. Z ucznia co nie znosił polskiego udało się wycisnąć 93% na ustnej. Krótko mówiąc, świetnie, polecam i pozdrawiam.

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Zwróciłam się do p. Niny z nietypową prośbą, która dotyczyła przygotowania konspektu zajęć z języka polskiego. Pani Nina, pomimo natłoku obowiązków – w dodatku w okresie przedświątecznym – nie odmówiła mi pomocy. Jej duży zasób wiedzy popartej bogatym doświadczeniem dydaktycznym sprawił, że konspekt okazał się strzałem w dziesiątkę. Zaproponowane metody sprawdziły się również w nauczaniu języka polskiego obcokrajowców. Pani Nina nie poprzestaje wyłącznie na odbyciu lekcji – interesują Ją dalsze losy uczniów. W czasach zdominowanych, niestety, przez egocentryków i egoistów taka postawa budzi podziw i szacunek. Pani Ninie życzę wytrwałości, cierpliwości oraz tego aby podejmowany trud był zawsze źródłem satysfakcji.

avatar
rodzice maturzysty
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2016

Pani Nina to Człowiek - Anioł, bratnia dusza, wspaniały nauczyciel, który potrafi profesjonalnie podejść do ucznia, znaleźć wspólny język, wzbudzić zaufanie, zachęcić do nauki i pomóc w rozwiązywaniu problemów. Swoim ciepłem i matczynym podejściem stwarza idealne warunki do nauki, co sprawia, że uczeń chłonie wiedzę i z lekcji na lekcję coraz mocniej wierzy w swoje możliwości. Mam Panią Ninę zesłał Bóg, jesteśmy tego pewni. Przesyłamy wyrazy wdzięczności za chęci, wsparcie i pomoc w przygotowaniu do matury naszego Syna i POLECAMY z całego serca.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2016

Pracę z Panią Niną rozpocząłem zaledwie trzy miesiące przed maturą. Ciągle wydawało mi się, że jakoś sobie dam radę. Niestety dwie próbne matury były prawdziwą klęską, głównie ze względu na rozprawkę. Do lekcji w szkole nie przykładałem się zbytnio i miałem duże zaległości wiedzy z lektur. Prawdę mówiąc korepetycje były dla mnie ostatnią deską ratunku, by zdać maturę z języka polskiego.
Z moją wiedzą, która była poniżej minimum umówiłem się na pierwszą lekcję z Panią Niną (trzy miesiące przed maturą). Usłyszałem wówczas, że postara mi się jakoś pomóc, ale nie obiecuje, że się uda. Po pierwszych godzinach Pani Nina „rozłożyła” mi pisanie rozprawki na części pierwsze, wytłumaczyła mnóstwo niejasności oraz zadała temat na napisanie pracy domowej. Moja pierwsza praca nie powalała, ale Pani Nina cierpliwie wskazywała co i gdzie należy poprawić, nad czym popracować. Tak z tygodnia na tydzień moje poczucie pewności siebie wzrastało i wiedza pogłębiała się o nowe ważne wskazówki Niestety czasu było bardzo mało, a matura za pasem.
Trzymiesięczne zajęcia z Panią Niną sprawiły, że maturę pisemną zdałem na 57 %, a ustną na 50 % to istny CUD w 12 spotkań zaczynając od zera.
Pani Nina nie jest szablonowym nauczycielem, potrafi łączyć przyjemne z pożytecznym, jest fantastyczna, miła zaraża optymizmem jest cierpliwa dla mało zdolnych i potrafi zachęcić. W przekazywaniu wiedzy nie ogranicza się tylko do nauki. Dzięki temu, jest nauczycielem uniwersalnym - trafiającym do każdego. Na moim przykładzie, mogę to z ręką na sercu napisać. Warto również dodać, że korepetycje odbywają się w sympatycznej rodzinnej atmosferze.
Bardzo się cieszę, że na swojej drodze życia spotkałem na tak wspaniałego nauczyciela.
Wdzięczny Dawid

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2016

Zdecydowanie polecam lekcje u Pani Niny! Niestety w szkołach mało jest nauczycieli, którzy tak dobrze jak ona potrafią przekazać wiedzę i sprawić, że uczeń czuje się pewny siebie i tego co potrafi. Zajęcia zwykle przekraczały opłacony czas, a Pani Ninie wyraźnie zależało na tym ile z nich wyniosę. W szkole w ogóle nie przygotowywaliśmy się do matury ustnej, przez co bardzo stresowałam się tym egzaminem. Siedem spotkań wystarczyło, żebym potrafiła stworzyć wypowiedź do każdego tematu z tegorocznych zestawów. Ja sama wylosowałam - zdaniem moim i wszystkich moich znajomych - bardzo trudny temat, a dzięki trikom, które pokazała mi Pani Nina udało mi się uzyskać 88%. Jestem niezmiernie wdzięczna za czas, który mi poświęciła, zdobytą wiedzę i możliwość poznania tak ciepłej i pogodnej osoby.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Z całego serca polecam lekcje u Pani Niny!
Na korepetycje zapisałam się w 3 klasie liceum, głownie z zamiarem przygotowania do matury ustnej z języka polskiego. Jednak już po paru lekcjach, zdecydowałam się napisać również rozszerzenie, mimo iż w szkole uczęszczałam tylko na podstawę z tego przedmiotu. Było to więc dla mnie wyzwanie, ale przy pomocy Pani Niny i udzielonych mi wszelkich wskazówek, udało mi się uzyskać 80% z podstawy, 85% z rozszerzenia, a z matury ustnej 97%. Jestem naprawdę zadowolona z takich wyników, których nie osiągnęłabym bez tych korepetycji. Ponadto, na lekcjach nie tylko uczyłam się jak pisać rozprawki, ale również mogłam porozmawiać z osobą inteligentną i doświadczoną na wszelkie tematy, poradzić się w trudnych dla mnie chwilach. To również jest istotne aby nauczyciel wzbudzał zaufanie, a z całą pewnością mogę powiedzieć że Pani Nina taką osobą jest. Bez Pani pewnie nie dostałabym się na prawo :) Jeszcze raz z całego serca dziękuję!!! :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Bardzo bardzo polecam!
Dzięki Pani Ninie dostałam 100% z ustnej matury z języka polskiego! :)
Pani Nina jest nauczycielką o ogromnej wiedzy, doświadczeniu i pasji. W ciągu kilku zajęć (trafiłam do Pani Niny dopiero w 2 semestrze roku szkolnego) dowiedziałam się więcej niż przez wszystkie lata języka polskiego w liceum. Zrozumiałam swoje błędy przy pisaniu rozprawek. Wreszcie poznałam maturalne wymagania i sposoby na to, aby dostać jak największą liczbę punktów. Ze strony Pani Niny otrzymałam pomoc nie tylko merytoryczną, ale także psychologiczną- dzięki Niej znowu uwierzyłam w siebie i swoje możliwości.
Nie wiem, czy bez Jej pomocy byłabym w stanie powiedzieć cokolwiek przed komisją egzaminacyjną, a tak moja wypowiedź została oceniona przez egzaminatorów jako jedna z najlepszych.
Nie ma słów, które oddałyby moją wdzięczność.
Bardzo polecam! :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Serdecznie POLECAM!
Pani Nina to najlepszy nauczyciel na jakiego trafiłam!
Po dwóch klasach technikum zrezygnowałam ze szkoły i przepisałam się do szkoły wieczorowej, między jedną szkołą a drugą miałam rok przerwy od nauki, w szkole wieczorowej przygotowanie do matury jest dość kiepskie, ale mimo to zdecydowałam się do niej przystąpić. Do Pani Niny trafiłam dość późno, bo dopiero w połowie lutego, zgodziła się mnie wziąć tylko dlatego, że głownie chciałam przygotować się do matury ustnej, której się panicznie bałam. Spotykałyśmy się regularnie, choć często zajęcia nam wypadały z mojej winy, gdyż jednocześnie pracowałam, uczyłam się wieczorowo i biegałam na korki. Teraz z czystym sercem mogę powiedzieć, że jak najbardziej to wszystko się opłaciło! Matura ustna zdana na 95% (38 punktów z 40 możliwych)!!!!
Pani Nino.. to dzięki Pani! Dziękuję Pani z całego serca za wiarę we mnie, wsparcie i ogromną pomoc w nauce oraz w odzyskaniu pewności siebie i przede wszystkim za to, że wtedy zgodziła się Pani poświęcić mi czas! Jest Pani wspaniałą kobietą z ogromnym serduchem! Na zajęciach widać i czuć, że kocha Pani to co Pani robi! Jeszcze raz bardzo DZIĘKUJĘ!!! Pozdrawiam! :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2016

Polecam! Polecam! Polecam!
Po 2-letniej przerwie w nauce postanowiłam przystąpić do matury. Pani Nina przygotowała mnie tak dobrze, że zdałam maturę ustną na 90% :) Bardzo się cieszę, że trafiłam na taką korepetytorkę, gdyż moje poprzednie doświadczenia z korepetycjami nie były najlepsze. Jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i potrafi przekazać wiedzę jak nikt inny. Jeszcze raz polecam i pozdrawiam ciepło!

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Bardzo polecam Panią Ninę Materny! Jest niesamowitą kobietą, która dostrzega w każdym pozytywne cechy. Z każdej słabszej wypowiedzi, wyciąga coś dobrego, co w moim przypadku podbudowywało mnie i pozwoliło do dalszego uczenia się. Dzięki Pani Ninie przestałam myśleć schematycznie, co rozwinęło moją wyobraźnie oraz pozwoliło na wyrażanie swojej opinii. Oprócz tego, atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjazna, na skutek tego, moja nauka do matury była bardzo efektywna. Dzięki niespełna 3 miesiącom nauki u Pani Niny, zdałam maturę ustna z języka polskiego na 95%. Jestem bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie nikogo innego, kto mógłby przygotować mnie tak dobrze do matury!! Polecam z czystym sercem Panią Ninę.
Raz jeszcze dziękuje za wiarę we mnie i moje możliwości. Życzę Pani samych radości w życiu:)))))

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Jestem uczennicą 3 klasy liceum. W grudniu 2015 zaczęłam chodzić na korki do Pani Niny. W ciągu zaledwie 3 miesięcy z średniej 2,0 skoczyłam na 3,45. Ponadto próbną maturę ustną zdałam na 100 % (a zawsze z odpowiedzi miałam 1, dlatego wszyscy się dziwili nawet moja polonistka ). Jeżeli ktoś zastanawia się nad korepetytorem to już nie musi. Jest to jedna z najlepszych Pań, ma bardzo dobre sposoby na rozwiązywanie zadań. Kiedyś nie wiedziałam jak zacząć wypracowanie, a dzięki schematom już nie mam z tym problemu. Osoby, które są ścisłowcami na pewno to pomoże. POLECAM W 100 %!

avatar
Elżbieta - Mama maturzysty
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2015

Pani Nina jest bardzo dobrą polonistką, wytrwałym pedagogiem, jest pomysłowa, dociekliwa, rozpoznaje słabe strony ucznia i je leczy natomiast mocne rozwija. Jest cierpliwa i jednocześnie żywiołowa. Bardzo szybko nawiązuje kontakt z młodzieżą zarówno młodszą jak i starszą. Ma z nimi wspólny język. Działa motywująco.
Jest kompetentna, realizuje program nauczania i rozszerza go, ubogaca dodatkowymi pozycjami. Wskazuje też sposoby jak się uczyć, żeby się nauczyć. Zna metody szybkiego czytania i sprawnego zapamiętywania.
Ma poczucie humoru, wprowadza dobrą atmosferę na lekcjach.
Dodatkowym jej atutem jest jej zamiłowanie do rodziny. To osoba o głębokiej osobowości i dobrym sercu.
TYLKO PANI NINA
BO LEPSZEJ NI MA!!!
JUŻ BŁĄD SIĘ CIEBIE NIE IMA
I UŚMIECHNIĘTA TWA MINA!!!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2015

W 100% polecam! Pani Nina przygotowywała mnie zarówno do egzaminu gimnazjalnego, jak i do matury. Obydwa razy dała radę mnie wyciągnąć na maksymalny według mnie wynik.

Podczas lekcji panuje przyjazna atmosfera, która zarazem motywuje do działania i sprawia, że z zajęć wychodzi się uśmiechniętym i zadowolonym.
Jeśli ktokolwiek twierdzi, że nie umie ,,pisać", to powinien zgłosić się do Pani Niny. Ja, jako osoba, która przyszła na pierwsze zajęcia z praktycznie zerową wiedzą na temat tworzenia jakichkolwiek szeroko pojętych wypracowań oraz posiadająca natrętne skłonności do zmieniania liter takich, jak: u, ó, rz, ż, ch, h (praktycznie nie robiły one dla mnie znaczenia i głównie używałem ich zamiennie), mogę powiedzieć, że to dzięki zajęciom z Panią Niną udało mi się jakoś nauczyć na tyle poprawnie pisać, że jakoś w końcu zdałem tą maturę (jakieś 82%, czy coś takiego :p).

Tak, jak pisałem - w 100% polecam. A jeśli 100% to dla kogoś mało, to mogę dorzucić jeszcze 100%, gdyż wiem z jakiego poziomu startowałem, a co osiągnąłem!

Dziękuję Pani jeszcze raz, za poświęcony mi czas i siły. Bez Pani nie dałbym rady sam się tak przygotować. :D

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Kiedyś tu pewna dziewczynka mieszkała,
Która na prawo dostać się chciała.
Nauka jednak nie była łatwa -
W głowie się wszystko plącze i gmatwa
Nie radzi sobie dziewczynka sama.
Wtedy na pomoc przyszła jej mama:
"Zadzwoń czym prędzej do Pani Niny!
I nie rób już więcej tak smutnej miny".
Dziewczynka dzwoni, lekcje umawia,
I już niczego się nie obawia:
Pani dla ucznia stanie na głowie,
Jeśli o takiej potrzebie się dowie.
Jest przyjaciółką dla ucznia swego
I przewspaniale uczy polskiego!
Swoim podejściem wiarę przywraca
A pasją Jej jest właśnie ta praca:
Brzydkie kaczątka zmienia w łabędzie,
Z Panią Niną wszystko dobrze będzie!
Rok cały dziewczynka z Panią pracowała
I komplet punktów z matury dostała
W dodatku w rozszerzonym zakresie,
Mowa tu o znaczącym progresie,
Lecz takie cuda zna dobrze na co dzień
Pani Nina, najlepsza w zawodzie!

Nigdzie nie znajdziecie drugiej takiej osoby: roztaczającej pozytywną aurę, wyrozumiałej jak matka, dostrzegającej indywidualne problemy każdego ucznia (i potrafiącej im zaradzić!), pokonującej wszelkie przeciwności. Dzięki zajęciom z Panią Niną udało mi się otrzymać bardzo wysoki wynik z rozszerzonej matury z polskiego - 100% - i dzięki niemu dostać się na wymarzone prawo.

Dziękuję Pani za cierpliwość, którą mi Pani okazywała właśnie wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebowałam.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2015

Naukę u Pani Niny zaczęłam bardzo późno, bo dopiero 3 miesiące przed maturą. Nigdy nie miałam problemów z językiem polskim, aż tu nagle na semestr miałam ocenę 2 i trzy próbne matury oblałam. Byłam bardzo spanikowana, jednak dzięki Pani Ninie uwierzyłam w swoje zdolności i na koniec roku wyciągłam 4 ! Matury poszły mi również bardzo dobrze pisemny 76%, ustny 88%. Rodzice tymi wynikami byli bardzo zszokowani jak i również moja pani z polskiego w szkole :). Dzięki korepetycjom zdałam maturę i dostałam sie na moje wymarzone studia. W trzy miesiące pani Nina dokonała cudu i mi pomogła. Dziękue bardzo pani Ninie i polecam gorąco wszystkim, ponieważ atmosfera na zajęciach jest cudowna :).

avatar
Paco
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2015

Na pół roku przed maturą rodzina zapisała mnie do Pani Niny na korki z polskiego. Cały czas stałem przy swoim, że nie potrzebuje ich ponieważ na moj ewymarzone studia polski nie jest brany pod uwagę. Do końca podtrzymywałem to przekonanie, więc nie uczyłem się z tego przedmiotu zbyt wiele. Mimo wszystko moje wyniki z matury to 95% z matury ustnej oraz 80% z pisemnej. Serdecznie dziękuje Pani. :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Jestem lekarzem ze Lwowa.Poznałam Panią Ninę jak korypetytora z języka polśkiego przed egzaminem.Pomimo tego że Pani Nina nie jest powjązana z medycyną,poradziła mi bardzo dobrze.Szybko znalazłyśmy wspólne tematy do gadania.Zdałam ten egzamin z najwyższym procentem.Bardzo dziękuję Pani Ninie i szczerze polecam ją jako korypetytora.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2014

Pani Nina to kompetentny i rzeczowy korepetytor. Dzięki zajęciom z Nią mój syn znacznie poprawił oceny z języka polskiego oraz zdał egzamin gimnazjalny na dobrym poziomie. Atmosfera na zajęciach zawsze przyjazna i życzliwa. Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć z Panią Niną i szczerze polecamy ją jako korepetytora.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.