Wojciech Kaleta

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (Smulsko)

Wojciech Kaleta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Wojciech Kaleta

O mnie

Jestem absolwentem Wydziału Edukacji Wizualnej Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi. Dyplom z malarstwa powstał w 2009r., w pracowni adiunkta dr. Przemysława Wachowskiego. Do zaoferowania mam indywidualny kurs rysunku artystycznego (prowadzony od 2008r.) oraz malarstwa, z elementami podstaw kompozycji, a także grafiki warsztatowej(druk wypukły) Program działania ustalam indywidualnie, w zależności od potrzeb i oczekiwań ucznia. Zapewniam komfortowe warunki pracy oraz pełną rzetelność. Zapraszam na autorską stronę internetową: wojciechkaleta.com

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 10.2002
Policealne Studium Konserwacji Zabytków "Na Nawrocie"
technik konserwacji zabytków
10.2004 - 12.2009
ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi
Magister
Wydział Edukacji Wizualnej
10.2004 - 12.2009
Akademia Sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi
Magister
Wydział Edukacji Wizualnej
10.2017 - 06.2018
ASP im. W. Strzemińskiego w Łodzi
Magister
Projektowanie graficzne
Kursy i szkolenia
07.2011
Kurs Pisania Ikon (Droga Ikony)
Doświadczenie
09.2008 - aktualnie
Edukacja
Pracownia rysunku artystycznego założona w 2008r.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2022

Wojtek bardzo fajnie prowadzi zajęcia, przedstawia różne techniki i daje trafne uwagi. Jako całkowity amator nie spodziewałem się, że będę w stanie narysować cokolwiek znośnego, dlatego jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Zajęcia przyjemne, pracownia bardzo klimatyczna. Polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2018

Zajęcia u pana Wojtka to czysta przyjemność! Klimatyczna Pracownia na poddasz sprzyja efektownej pracy, indywidualne i szczere podejście nauczyciela. Nigdy nie ma problemu z ustaleniem godziny zajęć. Same plusy! Osobiście próbowałam zajęć u innych nauczycieli jak i w różnicy szkołach rysunku, jednak pan Wojtek jest niezastąpiony. Jak najbardziej polecam każdemu!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Tu nie ma drogi na skróty! Dobre oko, cierpliwość i wiedza, a także doświadczenie artystyczne Kalety gwarantują kompleksowe podejście do ucznia. Polecam!

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2016

Na zajęcia do Wojtka Kalety chodziłam z czystej pasji do malowania. Nie przygotowywał mnie do żadnego egzaminu - pracował ze mną swobodnie, w moim tempie, na ludzie. Do swojej pracy podchodzi z dużą cierpliwością, wyrozumiałością i niesamowicie uważnym "okiem". Pracownia jest klimatyczna, na poddaszu, pełna jego prac. Gorąco polecam również jego malarstwo - jestem zakochana w jego obrazach i finalnie sama mam w domu aż trzy :) Polecam go bardzo, jako doskonałego pedagoga i mistrza malarstwa i rysunku :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2015

Świetna atmosfera i podejście Pana Wojtka do ucznia. Szczególnie polecam osobom przygotowującym się do egzaminu na wzornictwo. Sama zgłosiłam się zaledwie tydzien przed egzaminem no i udało się. :) Pan Wojtek wytłumaczył wiele pojęć związanych z egzaminem i pokierował jak wykonać martwą naturę. Polecam. :D

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2015

Super atmosfera, Pan Wojtek jest bardzo cierpliwy. Stara się zrozumieć i dostosować styl nauki do gustu ucznia. Posiada duże doświadczenie, zajęcia nie polegają tylko na rysowaniu ołówkiem, Pan Wojtek pokazuje wiele interesujących sposobów, których można używać według własnej wyobraźni.
A gdy przyjdziecie na pierwsze zajęcia będziecie mile zaskoczeni pracownią. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Pan Wojtek jest super! Bardzo komunikatywny, nigdy nie ma problemu z ustaleniem godzin, dogadaniem się. Miło się u Niego pracuje, ma duże doświadczenie, rozbudowany warsztat i bardzo dobre podejście do ucznia. Gorąco polecam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2012

Miła atmosfera na zajęciach, w pracowni panuje klimat idealny do tworzenia :). Poza tym uważam, że zajęcia indywidualne dają dużo lepsze efekty niż takie w grupie, można więcej się nauczyć. Połączenie przyjemnego z pożytecznym. Polecam wszystkim młodym artystom, którzy chcą rozwinąć skrzydła pod okiem dobrego nauczyciela.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2012

Ciekawe, urozmaicone warsztaty, prowadzone z wyczuciem i pasją. Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.