Nikola Lewicka

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Zabrze
Katowice
Gliwice
Ruda Śląska
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia30 - 45 / 60 min

Nikola Lewicka

Opis ogłoszenia

Cześć. :)

Zapraszam serdecznie za zajęcia przygotowujące do matury oraz lekcji i egzaminów od szkoły podstawowej aż do końca edukacji w liceum. :)

Rozumiem, że ogarnięcie całego materiału w pojedynkę może być niezwykle trudne, dlatego też przychodzę z pomocą. :) Zapewniam profesjonalne, metodyczne i osobiste podejście do każdego ucznia oraz przyjazną atmosferę i dużą dawkę motywacji.

  • W trakcie zajęć wyjaśnię Ci w prosty sposób wszystkie zagadnienia biologiczne. Po każdej szybkiej powtórce przejdziemy do rozwiązywania zadań maturalnych "krok po kroku". Wyjaśnię jak udzielać prawidłowych odpowiedzi na zadania używając słów klucz oraz zaprezentuję bardzo często popełniane błędy, o których warto pamiętać. Jeśli uczeń wyrazi taką wolę, możemy jedynie rozwiązywać zadania. :)
  • Przed zajęciami otrzymasz także na maila spis literatury, który warto przeczytać, aby dokładnie zrozumieć temat, którym będziemy się zajmować
  • Po każdych zajęciach otrzymasz na maila plik z zadaniami oraz moimi autorskimi notatkami, które pozwoliły zdać mi maturę na wysoki, satysfakcjonujący wynik.

________________________________________ _________________
O MNIE:
Jestem studentką biotechnologii na Uniwersytecie Śląskim . Odbyłam również praktyki w Instytucie Matki i Dziecka - szpitalu klinicznym na oddziale neurologii oraz w Instytucie Biologii Doświadczalnej w pracowni neurobiologii. Interesuję się biologią molekularną i genetyką.

Mam doświadczenie w prowadzeniu korepetycji zdobyte między innymi podczas ogólnopolskiego programu "zdolni do pomocy" organizowanego przez Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci.
________________________________________ __________________

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2020 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Magister
prawo
09.2020 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Licencjat
biotechnologia
Kursy i szkolenia
06.2019
CAE
03.2020
DSD1
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.