Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Kraków
Katowice
Częstochowa
Sosnowiec
Gliwice
Mechanika budowli100 / 60 min

Jan

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

mechanika
mechanika techniczna
mechanika budowli
wytrzymałość materiałów

przygotowanie do kolokwiów, egzaminów, matury

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Tymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
15 czerwca 2023

Osoba nie nadająca się do udzielania korepetycji, nieprofesjonalne podejście do klienta, to znaczy, wymaganie na terminowe przelewy minimum 2 dni przed zajęciami, spóźnianie się o 30 minut lub nawet nie pojawianie się na wyznaczone godziny. Rozmowa na skype i rysowanie schematów w paint, gadanie w trakcie rysowania schematów o wszystkim tylko nie o zajęciach, a jak się zwróci uwagę by mówił o zajęciach to potem będzie robił same problemy i na przekór byle jak najwięcej czasu stracić. Ogólnie nie polecam, na drugich zajęciach rozłączyło nas po 15 minutach opieprzania mnie, że źle przygotowałem zadania na lekcje( żadnych wytycznych mi nie podawał jak mają wyglądać te zadania) i próbując nawiązać kontakt przez kolejne 30 minut straciłem tylko czas bo nie uzyskałem ani odpowiedzi, ani zwrotu za korepetycje które, się nie odbyły. Nie polecam.

Jan

Człowiek, który nie ma bladego pojęcia o elektrotechnice, obwody o trzech oczkach rysowane niedbale jako prostokąt o wymiarach 2,5 cm x 2,5 cm na kartce A4, zamiast co najmniej 8 cm x 8 cm, więc jakość fatalna, brak pojęcia o jakichkolwiek podstawach elektrotechniki: zero pojęcia o zamianie rzeczywistych źródeł prądowych na rzeczywiste źródło napięciowe energii elektrycznej i odwrotnie (w ogóle nie wiedział o czym mówię), zero pojęcia o wzorach na zamianę połączenia w trójkąt na połączenie w gwiazdę i odwrotnie. O konieczności dokonania wpłaty tak, żeby zaksięgowała się minimum 48 godzin przed terminem konsultacji był informowany, jak każdy, ale nie umiał tego dopilnować. Nie reagował, mimo zapewnień, na prośby o przesłanie zadań do analizy, wysyłał je w trakcie zajęć, w fatalnej jakości (bardzo niestarannie wykonane, schematy obwodów elektrycznych złożonych zajmujące 1/16 kartki A4). Zwłoka wynikała z konieczności czekania na prawidłowe działanie Skype, po kilku próbach uzyskania połączenia. Nie mam na to wpływu, tak jak na to, ze się rozłączył po 15 minutach (skąd pomysł, ze to moja wina - działanie Skype i trwałość połączenia?). Po nieudanych próbach połączenia dokończyłem rozwiązanie zadania i wysłałem w czasie wyznaczonym na konsultacje. Tyle, że ten człowiek pomylił wydziały na studiach, wszystko w elektrotechnice przerasta go, ale szuka winnych poza sobą. A przecież to co na konsultacjach było POWTÓRZENIEM, a i tak nie był przygotowany w zakresie podstaw, absolutnych podstaw elektrotechniki.
Poświęcałem dodatkowy czas ZA DARMO na przygotowanie starannych schematów elektrycznych, ale nie miałem się na czym oprzeć, w pełni, bo nie mogłem się doprosić wysłania na czas schematów. To co mi wysłał to kompletne bazgroły, które potwierdzają bałagan w głowie, stąd kłopoty ze zrozumieniem nawet najprostszych rzeczy, na poziomie I klasy technikum elektrycznego - a mowa o studiach wyższych. Tak jakby komukolwiek robił łaskę, że się pierwszy raz w życiu zacznie uczyć - kompletna pustka w głowie i brak elementarnego podejścia do efektywnego uczenia się. Niech jeszcze do wykładowcy pójdzie ponarzekać, na pewno zda egzamin.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.