Nadia Kozaczuk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Hrubieszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Korepetycje z języka rosyjskiego dla każdego, wszystkie zakresy od przedszkola po studentów filologii rosyjskiej z wykorzystaniem platformy elektronicznej. Przygotowanie do  EGZAMINU MATURALNEGO (Matura 2020 podstawowa i rozszerzona)  przygotowanie do EGZAMINU SZÓSTOKLASISTY i ÓSMOKLASISTY. Przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę lub na studia w języku rosyjskim, język rosyjski dla pracowników firm, przygotowanie studentów do egzaminów z języka rosyjskiego, przygotowanie do egzaminów na filologię rosyjską, indywidualne konwersacje z nauczycielem, pomoc w odrobieniu zadań domowych, język rosyjski dla planujących podjęcie pracy, język rosyjski w firmie zapraszam na zajęcia w przyjemnej , bez stresowej atmosferze. .

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.