Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Online
Łódź
Pabianice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 60 / 60 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

Deutsch lernen? - Kein Problem!

Oferuję pomoc w zakresie nauki i korepetycji z języka niemieckiego na różnych poziomach zaawansowania (od A1 do C1).Posiadam Goethe - Zertifikat C1 (Zentrale Mittelstufenprüfung), ukończone Studium Pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy korepetytora.Język niemiecki jest moją pasją, którą wciąż rozwijam podczas kursów językowych i wyjazdów do krajów niemieckojęzycznych.Gwarantuję sprzyjającą efektywnej nauce atmosferę i indywidualne podejście do każdego ucznia.
Zapraszam serdecznie :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.