Wiola Olszewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszam na skuteczne, i sądząc po otrzymanych opiniach, przyjemne korepetycje z matematyki i kursy maturalne. Oprócz standardowych zajęć stacjonarnych (lokalizacja przy metrze Dw.Wileński lub Białołęka), prowadzę także korepetycje ONLINE z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.

Jestem nauczycielem i uczę matematyki w jednej z warszawskich szkół. Posiadam  wykształcenie pedagogiczne , jestem na bieżąco z wymaganiami programowymi (liczne kursy i szkolenia), ale przede wszystkim mam wieloletnie doświadczenie w indywidualnej pomocy uczniom na każdym poziomie (i tym którzy wyciągają się z trudnej sytuacji, i tym którzy przygotowują się do konkursów).

Prowadzę zajęcia indywidualne lub w małych grupach. Udzielam korepetycji z matematyki na poziomie szkoły podstawowej, technikum i liceum, a także z zakresu matematyki w szkołach wyższych (sgh, wne uw, sggw, pw itp.): analiza i algebra. Moja specjalność to maturzyści i studenci.  Przygotowuję do matury (matura: podstawowa i rozszerzona), egzaminów ósmoklasisty, klasówek, pomagam nadrobić zaległości oraz w pracach domowych (również przez internet).

Korepetycję prowadzę zawsze OSOBIŚCIE u mnie lub online, co jest gwarancją jakości i stałego poziomu. Jestem ceniona za cierpliwość oraz zdolności przekazywania wiedzy (zapraszam do zapoznania się z opiniami moich uczniów, posiadam liczne referencje, mogę przekazać kontakty referencyjne). 

Cena zajęć:   230zł za 60min., grupa 2 osobowa: 140zł / 60min.

Aktualnie nie mam możliwości dojechania na zajęcia, zapraszam do siebie (Praga Płn. przy metrze Dw.Wileński lub Białołęka) lub zajęcia online z wykorzystaniem tablicy interaktywnej (uczeń widzi na ekranie tablicę i może z niej korzystać).

Zapraszam serdecznie.

Wioletta Olszewska
tel. 508 156 279

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota07:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Wiola Olszewska
Wiosenna 3/58
03-749 Warszawa
NIP: 671-169-70-62

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 140
avatar
Jagna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2023

Pani Wiola jest przekochaną i cierpliwą osobą. Pomogła mi przygotować się do matury i nadrobić 3 lata zaległości ze szkoły. Tłumaczy do skutku, dla każdego znajdzie sposób żeby zrozumiał zagadnienie. Jest również niesamowicie wspierająca ◡̈

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2023

Pani Viola jest najlepszą korepetytorką z matematyki jaką miałam. Świetnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwą i kochaną osobą. Przygotowywała mnie do matury:)) Serdecznie polecam <33

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2023

Pani Wiola rewelacyjnie przygotowała syna do matury. Syn chodził na zajęcia z przyjemnością i, co najważniejsze, dzięki Niej naprawdę matematykę polubił i się jej nauczył. Wyniki: 100 z podstawy i 90 z rozszerzenia mówią wszystko. Polecam z całego serca Panią Wiolę.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2023

Chciałbym podziękować Pani Violi za przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z matematyki. Zdałem go bardzo dobrze i dostałem się do wybranego liceum. Zajęcia z Panią Violą są super, nie tylko jeśli chodzi o przekazaną wiedzę ale również atmosferę, Pani Viola zawsze proponowała poczęstunek i coś do picia, rownież Pani Viola w przerwie między zadaniami umiała zagadać także nie było nudno i nie czułem się jak w zwykłej szkole. Na zajęcia do Pani Violi zawsze przychodziłem z przyjemnością. Serdecznie polecam.

avatar
Olivier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2023

Serdecznie polecam korepetycje u Pani Wioli. Miła atmosfera i przede wszystkim dobre podejście do nauki i tłumaczenia ciężkich zagadnień jak i podstaw. Przez 4 lata zostałem świetnie przygotowany do matury i z bardzo średniego ucznia stałem się bardzo dobrym. Serdecznie polecam

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2023

Świetna Nauczycielka !!!
Pani Wiola jest bardzo dobrym nauczycielem.
Posiada umiejętność nawiązywania bardzo dobrego kontaktu z młodzieżą , przez co nauka staje się przyjemnością. Jest wymagająca i konsekwentna co potem owocuje na sprawdzianach. Do Pani Wioli uczęszcza dwójka moich dzieci mimo że każde ma inny charakter obydwoje są bardzo zadowoleni. Pani Wiola przygotowywała w tym roku córkę do egzaminu ósmoklasisty egzamin zdany na 100%. Zdecydowanie polecam i dziękuję.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu syna do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym.Każda lekcja to doskonale wykorzystany czas dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Pani Wioli.Na pierwszej lekcji wychwyciła popełniane błędy w rozwiązywanych zadaniach, pokazała nowe możliwości ich rozwiązań.Jest bardzo dobrym nauczycielem.Ten pierwszy egzamin stał się pasmem sukcesów i umożliwił dostanie się na wymarzony kierunek studiów.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2023

Najlepsza korepetytorka z matematyki jaką miałam! Miałam kłopot ze zdaniem roku z matematyki w 3 klasie, z pomocą Pani Wioli skończyłam liceum z piątką na świadectwie:)) Polecam serdecznie!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2023

Pani Wiola jest bardzo wyrozumiała i cierpliwa. Świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera.
Przygotowała mnie do matury na poziomie rozszerzonym mimo tego, że nie miałam rozszerzenia z matematyki w szkole.
Nigdy wcześniej nie nauczyłam się tak wiele w tak krótkim czasie. Nie mogłam lepiej trafić.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Pani Wiola prowadzi znakomite korepetycje! Lekcje są prowadzone w przyjemnej atmosferze, wszystkie zagadnienia są dobrze tłumaczone. Pani Wiola jest wymagającą, ale wyrozumiała i z poczuciem humoru. Świetnie przygotowała mnie do matury podstawowej i rozszerzonej.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2023

Idąc na pierwsze korepetycje nie lubiłam matematyki i wiedziałam że będę chodzić tam z przymusu, jednak pani wiola jest tak cudowną osobą że z zajęć na zajęcia przychodziłam coraz chętniej! przemiła i luźna atmosfera, pani wiola jako nauczyciel wymagająca i sprawiedliwa a przede wszystkim bardzo cierpliwa, wszystko dobrze wytłumaczy i zawsze służy pomocą.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2023

Pani Wiola to wspaniała nauczycielka. Tworzy przyjemną atmosferę sprzyjającą nauce, co pomaga uczniowi się skupić i sprawia, że nie boi się popełniać błędów. Świetnie tłumaczy każde zagadnienie. Ponadto jest cierpliwa. Dzięki niej czuję się dobrze przygotowana do matury.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2022

Pani Wiola bardzo dobrze przygotowała córkę do egzaminu ósmoklasisty. z 40 % poprawiła na 82. Polecam!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2022

Bardzo polecam korepetycje u Pani Wioli, ogromna cierpliwość, zaangażowanie i miła atmosfera na zajęciach. Pani Wiola potrafi wytłumaczyć każde zadanie.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2022

Jeśli szukacie Państwo nauczyciela, który przygotuje Wasze dzieci do egzaminu ósmoklasisty, to z Panią Wiolą macie gwarancję, że egzamin zostanie napisany z bardzo wysokim wynikiem. Jest to nauczyciel z ogromnym doświadczeniem, fantastycznym podejściem do ucznia, potrafiący zmobilizować oraz dodać otuchy, kiedy przychodzi gorszy dzień. Moja córka pozostaje pod skrzydłami Pani Wioli aż do matury.

avatar
Helena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2022

Pani Wiola jest cudowną nauczycielką i osobą. Przygotowywałam się z Nią do matury podstawowej i dostałam 100%. Jeśli dla kogoś to nie jest wystarczająca rekomendacja to dodam jeszcze, że na zajęcia jeździłam z przyjemnością, zawsze kiedy czegoś nie rozumiałam mogłam liczyć na wsparcie i te zajęcia nie tylko pomogły mi w uzyskaniu świetnego wyniku na maturze, ale też w byciu pewniejszą siebie osobą.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Bardzo polecam korepetycje u Pani Wioli. Niestety, w liceum nie udało mi się trafić na dobrych nauczycieli matematyki oraz nie istniała możliwość rozszerzania matematyki, na czym mi zależało. Uczęszczając do Pani Wioli na korepetycje przez dwa lata (przez znaczną większość tego okresu tylko raz w tygodniu), udało mi się w tym roku napisać perfekcyjnie maturę z matematyki podstawowej oraz maturę z matematyki rozszerzonej na bardzo dobry wynik. Pani Wiola potrafi wytłumaczyć nowe zagadnienia w sposób zrozumiały oraz podaje wzory, które nie znajdują się w karcie wzorów, lecz często znacznie ułatwiają zrobienie danego zadania i gwarantują oszczędność czasu (co jest
ważnym czynnikiem na egzaminie).
Dużym plusem jest również to, iż w przypadku napotkania trudności w rozwiązywaniu danego zadania Pani Wiola stara się naprowadzić ucznia na właściwy sposób rozumowania, bez podawania odpowiedzi, dzięki czemu uczeń ma szanse sam dojść do rozwiązania i lepiej zrozumieć schemat i problematykę danych zadań.
Jest ona również cierpliwa i w razie jakichkolwiek wątpliwości potrafi wytłumaczyć dane zagadnienie/zadanie na różne sposoby, do momentu, aż uczeń zrozumie. Dodatkowo, nawet przy standardowych zajęciach odbywających się na miejscu, w przypadku jakieś wyjątkowej sytuacji (tj. zjazd rodzinny, wyjazd) jest możliwość zmienienia na tryb online, dzięki czemu nie musimy tracić zajęć i możemy dalej przerabiać materiał, co szczególnie w ostatniej klasie liceum okazuje się być na wagę złota. Atmosfera na zajęciach jest przyjemna i bezstresowa, dzięki czemu nawet osoby, które ten przedmiot w szkole w jakiś sposób przeraża, nie będą odczuwać żadnego stresu z nim związanego i będą mogły lepiej skupić się na nauce tego przedmiotu, który jak okazuje się dzięki zajęciom u Pani Wioli wcale taki straszny nie jest.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

Pani Wiola jest wspaniałym nauczycielem, świetnie wyjaśnia wątpliwości ucznia. Dzięki niej corka zdała maturę bez problemow a i ja miałam zdjęty kłopot z pracami klasowymi z głowy . Polecam ją jako nauczyciela i korepetytora

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2022

Polecam Panią Wiolę całym sercem. Bardzo profesjonalny nauczyciel, z dużą empatią. Świetnie rozumie młodzież i ma z nią bardzo dobry kontakt. Przygotowywała dwójkę moich dzieci do matury i egzaminu ósmoklasisty. Dzięki Pani Wioli dzieci w ogóle się niw stresowaly egzaminem. Były świadome tego, że są super przygotowane. Wyniki zreszta to potwierdziły.
Na pewno wrócę z synem do Pani Wioli przed jego matura.
Państwu serdecznie polecam tego nauczyciela. Satysfakcja gwarantowana !!!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Wiolą. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze, każde zagadnienie wyjaśniane jest na bieżąco. Przez cały rok Pani Wiola przygotowywała mnie do matury na poziomie podstawowym. Rozwiązywałam bardzo dużo arkuszy maturalnych jak i zadań. Dodatkowo z każdych zajęć miałam pracę domową, która była następnie sprawdzana i omawiana. Humanistyczną klasę maturalną zakończyłam z oceną dobrą z matematyki, a co najważniejsze maturę zdałam na 96% :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2021

Pani Wiola jest jedną z najlepszych nauczycielek jakie spotkałem. Z jednej strony jest wymagająca i zadaje prace domowe ;), motywuje do pracy, ale z drugiej strony na zajęciach jest super atmosfera, ma dużo cierpliwości i wszystko jasno potrafi wytłumaczyć. Co więcej, Pani Wiola jest fantastycznym i ciepłym człowiekiem. Z wyników matury z matematyki jestem mega zadowolony i na pewno bez Jej pomocy nie udałoby mi się ich osiągnąć.

Serdecznie POLECAM lekcje z Panią Wiolą ! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2021

Świetna nauczycielka i świetne zajęcia, na które uczęszczałem w klasie 2 i 3 LO. Pani Wiola pomogła mi w nadrobieniu zaległości i w przygotowaniu się do matury, którą zdałem na tyle dobrze, że dostałem się na UW. Pani Wiola dokładnie, cierpliwie i w jasny sposób tłumaczy materiał. Wymaga i sprawdza, ale zajęcia zawsze odbywały się w miłej atmosferze. Polecam w 100%.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2021

Serdecznie polecam. Pomocna, rzetelna i uprzejma nauczycielka, która zrobi wszystko co może, żeby pomóc osobie którą uczy.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2021

Bardzo polecam lekcje u Pani Wioli. Jest to najcudowniejszy nauczyciel, jakiego spotkałam na swojej ścieżce edukacyjnej. Pani Wiola jest pełna spokoju, ciepła i zrozumienia. Dzięki Niej dostałam się na wymarzony kierunek, jakim jest architektura na Politechnice Warszawskiej. Na lekcje chodziłam z samą przyjemnością, a teraz za nimi tęsknię. Kontakt nie kończył się na zajęciach. Zawsze w razie problemu mogłam szybko napisać smsa i uzyskać pomoc. Ze wzruszeniem wspominam wszystkie godziny spędzone wspólnie nad matematyką :)
Dzięki zajęciom polubiłam ten przedmiot jeszcze bardziej. Pani Wiola zawsze wszystko tłumaczyła jasno i klarowanie, do skutku.

Ogromnie polecam!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2021

Serdecznie polecam Panią Wiolę, dzięki jej pomocy przestałam mieć problemy z matematyką i udało mi się uzyskać 98% na maturze z matematyki.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Dzięki Pani Wioli, nasz syn Michał, z powodzeniem uzupełnił braki spowodowane "nauczaniem" szkolnym i napisal egzamin ośmioklasisty na 100%. Polecamy

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Wiolą. Prowadzi ona zajęcia w bardzo ciekawy sposób, zachęca do pracy, inspiruje co pozwala osiągać lepsze rezultaty. Dzięki pracy z Panią Wiolą zdobyłem rezultat 100% na egzaminie ósmoklasisty z matematyki.

avatar
Aleksander M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2021

Bardzo dużo się nauczyłem i bardzo dużo zyskałem. Bardzo dobrze Pani motywuje do pracy i nigdy się nie denerwuje. Dostałem się do liceum do którego chciałem.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2021

Serdecznie polecam Pania Wiolę. Jest to nie tylko cudowna osoba, ale tez pomocna i świetna nauczycielka. Dzięki Pani Wioli byłam spokojna o swoją maturę i jeszcze bardziej polubiłam matematykę. Bardzo otworzyła mi umysł i dzięki Niej nauka tego przedmiotu stała się dla mnie przyjemna. Polecam Panią bardzo, naprawdę warto udać się na lekcje właśnie do Pani Wioli.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2021

Jestem studentem na kierunku technicznym. Kiedy zacząłem studia miałem trudności z analizą matematyczną. Trudno było mi się skupić na przyswojeniu materiału oraz znalezieniu metody rozwiązywania zadań. Dzięki pomocy Pani Wioli, systematycznej pracy z nią oraz jej poradom, nauczyłem się najważniejszych twierdzeń oraz sposobów rozwiązywania zadań, a także zaliczyłem moją pierwszą sesję z analizy w pierwszym terminie. Pani Wiola to bardzo sympatyczna i konkretna osoba, która potrafi wytłumaczyć wszystko w jasny, przejrzysty sposób. Polecam zajęcia u Pani Wioli każdemu studentowi.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2020

Absolutnie wszystkim mogę polecić zajęcia z panią Wiolą! Świetne, indywidualne podejście i motywowanie do pracy sprawiło, że bedąc w klasie biologiczno-chemicznej (liceum Władysława IV) na świadectwie w 3 klasie pojawiła się ocena 6, a maturę z matematyki - i podstawową i rozszerzoną napisałam na 100%! Poza tym atmosfera na zajęciach jest bardzo przyjemna, na studiach będę wspominać te korepetycje z sentymentem.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Na zajęcia do Pani Wioli zapisałyśmy się z przyjaciółką bardzo przypadkowo. Byłyśmy przerażone obrotem spraw w naszym liceum i potrzebowałyśmy matematycznego wsparcia w klasie maturalnej. Pani Wiola bez dwóch zdań sprostała naszym oczekiwaniom. Jest niezwykle pomocną i troskliwą osobą z ogromną cierpliwością do uczniów. Podczas lekcji panuje domowa atmosfera, można chwile pożartować, napić się kawki/herbatki i poczęstować się cukierkami, które Pani Wiola stale przywozi :) Pomimo zwątpień i ciężkich chwil, na zajęcia przychodziłam z uśmiechem na ustach, bo to właśnie dzięki pozytywnej energii Pani Wioli matmę da się polubić jeszcze bardziej. Zajęcia miałam dwa razy w tygodniu, ale kontakt z Panią Wiolą nie ograniczał się tylko do samych lekcji, zawsze mogłam wysłać Pani zapytanie odnośnie jakiegoś zadania czy przykładu. Mój sukces maturalny z pewnością zawdzięczam Pani Wioli i cieszę się, że przypadek doprowadził mnie do tak złotej matematyczki!

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Chodziłam do Pani Wioletty przez całą klasę maturalną. Bardzo pozytywnie oceniam osiągnięte przeze mnie rezultaty na maturze po korepetycjach. Pani Wiola jest bardzo sympatyczną osobą i w sposób klarowny potrafiła przekazać mi wiedzę. Serdecznie polecam

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2020

Pani Wiola to wspaniała, empatyczna, ciepła i kompetentna nauczycielka. Swietnie tłumaczy, jest cierpliwa i wyrozumiała. Przygotowywałam się z nią do matury podstawowej z matematyki i udało mi się uzyskać wynik 96%, polecam z całego serca korepetycje u niej :)

avatar
mama Weroniki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Na lekcje do Pani Wioli zapisałam córkę całkiem przypadkiem. Szukałam dobrego nauczyciela matematyki i się nie zawiodłam. Roczne korepetycje zaowocowały zdaniem matury na poziomie powyżej 90% w podstawie i rozszerzeniu. Jest to niewątpliwie sukces Pani Wioli i oczywiście mojej córki, gdyż dla odmiany lekcje matematyki w liceum bywały różne .... Kompetentna, cierpliwa, z niesamowitym podejściem pedagogicznym do ucznia. Polecam z całego serca.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Świetna nauczycielka, pełna pasji do tego co robi, pełna zrozumienia dla osób, które wymagają więcej czasu na przyswojenie wiedzy, wymagająca i konsekwentna w swoich działaniach. Bardzo dobrze tłumaczy materiał i pozwala też samemu ćwiczyć! Mówiąc wprost genialna nauczycielka!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Uczęszczałam na korepetycje z matematyki do Pani Wioli przez trzecią klasę liceum. Na zajęciach panowała zawsze bardzo sympatyczna atmosfera, a Pani Wiola jest bardzo ciepłą i wyrozumiałą nauczycielką. Liczne zadania i matury jakie miałam zadawane, a także umiejętność przekazywania wiedzy przez Panią Wiolę sprawiły, że napisałam maturę z matematyki na wysoki procent. Polecam każdemu zajęcia u Pani Wioli!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Super atmosfera na lekcji + bardzo dobra nauczycielka. Mimo, że z matematyki nigdy orłem nie byłem, dzięki zajęcią z Panią Violą zdałem maturę z naprawdę dobrym wynikiem. Polecam serdecznie Panią Viole

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Na korepetycje do Pani Wioli chodziłam przez całą trzecią klasę liceum, aby jak najlepiej przygotować się do matury. Zajęcia prowadzone są zawsze w przyjemnej atmosferze, co sprawia, że matematyki człowiek się nie tylko uczy, ale i może ją naprawdę polubić (jak to było w moim przypadku). Pani Wiola to wspaniały pedagog, wyjaśnia nawet te najtrudniejsze zagadnienia i jest prawdziwym wsparciem. Ponadto zawsze podczas zajęć można liczyć na kawę/herbatę i jakieś słodkości :) Bez wątpienia to Pani Wioli zawdzięczam bardzo wysoki wynik na maturze. Polecam z całego serca, naprawdę warto!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2020

U Pani Wioli uczyłam się od pierwszej klasy liceum i nie wyobrażam sobie lepszej nauczycielki. Pani Wiola ma ogrom cierpliwości i zawsze się upewnia, że na pewno wszystko jest zrozumiałe. Poza tym atmosfera na lekcji jest bardzo przyjemna. W tym roku zdawałam maturę rozszerzona z matematyki i byłam świetnie przygotowana. Szczerze polecam!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2020

Zajecia u pani Wioli sa fenomenalne ,panuje na nich miła I przyjemna atmosfera a matematyka staje sie prosta polecam samemu sie przekonać :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Najpierw pod skrzydła Pani Wioli trafił mój Syn, a potem Córka.
Świetnymi metodami i swoimi sposobami Pani Wiola sprawiła, że z osoby, która nie lubi matmy pozostało tylko złe wspomnienie. Teraz zadanka robi dla przyjemności (!), jest matematycznym wsparciem dla swoich znajomych, a na świadectwie ukończenia liceum (Władek) jest ocena ... celujący!
Polecam Panią Wiolę z całego serca!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Super korepetycje :)
Na lekcji panuje bardzo miła atmosfera, zależy jej na dobrym zrozumienia materiału przez ucznia. Pani Wiola stale dostosowuje materiał do ucznia. Dużym plusem jest pomoc w kryzysowych sytuacjach pokażą lekcjami.Pani Olszewska posiada dużą wiedzę którą potrafi przekazać.
Serdecznie polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Pani Wiola jest to bardzo sympatyczną i wyrozumiałą osoba. Potrafi wytłumaczyć dany temat ze zrozumieniem nawet najbardziej opornym uczniom. Ze wszystkich korepetytorów z matematyki jakich miałem to właśnie Pani Wiola najbardziej mi pomogła. Polecam każdemu kto ma problem z matematyką i szuka przyjaznej, kompetentnej i wyrozumiałej osoby :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Polecam! Dzięki Pani Wioli udało mi się zdać egzamin z matematyki na Politechnice Warszawskiej (Wydział Transportu). P. Wiola bardzo przystępnie tłumaczy zagadnienia z zakresu matematyki na studiach. Zajęcia są ciekawe i prowadzone w przyjemnej atmosferze. :)

avatar
Kazimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2019

Gdyby skala pozwalała na wskazanie oceny wyższej niż tylko " bardzo dobry ", niewątpliwie przyznałbym taką Pani Wioli Olszewskiej za pomoc, jakiej udzieliła mojej córce , która chciała poprawić swój wynik egzaminu maturalnego. Wystarczyło tylko trzy miesiące, aby córka poprawiła egzamin o 100 %, a dzięki temu dostała się na studia stacjonarne na Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, uzyskując dostateczną liczbę punktów. Byłoby to niemożliwe, gdyby nie wsparcie i pomoc ze strony Pani Wioli Olszewskiej, za co raz jeszcze dziękuje Jej z całego serca Kazimierz Matak z żoną oraz nasza córka Milena. Gorąco polecam każdemu potrzebującemu.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Najlepiej prowadzone korepetycje jakie kiedykolwiek miałem. Nauczyciele w szkole zmieniali mi się co rok i żaden nie był w stanie wytłumaczyć trudnych tematów tak przystępnie jak pani Wiola. Zdecydowanie polecam, dzięki tym korepetycjom udało mi się przejść od jedynki w pierwszej klasie liceum do 88 procent na maturze.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pani Viola jest wspaniałą korepetytorką. Dzięki indywidualnemu podejściu do ucznia potrafi wytłumaczyć w prosty sposób najtrudniejsze zagadnienia matematyczne. Na jej zajęciach panuje miła i sympatyczna atmosfera.
Dzięki Pani Violi napisałam maturę rozszerzoną z matematyki na 96% :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2019

Dziś wyniki egzaminu ósmoklasisty, wynik córki 97%. To zasługa Pani Violi, Jej cudownemu podejściu do ucznia, doskonałemu przygotowaniu, wiedzy. Córka uwielbiała matmę z Panią Violą i z ogromną chęcią chodziła na zajęcia. Dziękujemy za wszystko!!!!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2019

Pani wiola należy do niewielkiego ułamka nauczycieli, którzy instynktownie przystosowują się do potrzeb swoich uczniów. Wie, jakim językiem mówić, by przekazać wiedzę w najprostszy możliwy sposób. Jednocześnie, ogromne pokłady cierpliwości i wyrozumiałości czynią z niej najlepszego nauczyciela jakiego znam.
PS. Prawdopodobnie właśnie dzięki niej dostanę się na studia :>

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2018

Najlepsza pani na swiecie ! Polecam ja każdemu kto ma problemy z matematyka
Wyrozumiała , cierpliwa zawsze pomoże i wytłumaczy
Nie ma lepszej!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2018

Pani Olszewska jest znakomitym nauczycielem. Jest bardzo cierpliwa, udziela cennych wskazówek, w jasny sposób objaśnia niezrozumiały materiał.
Matura zdana na 88%. Szczerze polecam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pani Viola jest doskonałym korepetytorem, zawsze pomocnym oraz wyrozumiałym. Lekcje prowadzone w przemiłej atmosferze są wyjątkowo efektywne, co pozwala na szybkie opanowanie materiału czy nadrobienie zaległości. Dzięki korepetycją osiągnęłam świetny wynik na maturze :) serdecznie polecam!

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pani Viola to nauczyciel pełen profesjonalizmu, z bardzo dobrym podejściem , jednocześnie wymagająca i wyrozumiała , bardzo konsekwentna . Ten kto ma zaszczyt chodzić na korki do Pani Violi może spać spokojnie - dzięki niej matura z matematyki to czysta formalność . Polecam !!!!!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Violą! Świetnie przygotowuje do matury, egzaminów i kartkówek :) Zajęcia są prowadzone profesjonalnie, w bardzo miłej atmosferze!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

Moja przygoda z Panią Wiolą rozpoczęła się wraz z sierpniową poprawką z matematyki. Była to sytuacja beznadziejna z której nie widziałem wyjścia jednak dzięki niej zdałem ją na naprawdę dobrym poziomie, poprawiły się moje wyniki a po 2 latach współpracy za pare dni czeka mnie matura do której czuje się świetnie przygotowany. Zajęcia są na wyjątkowym poziomie, profesjonalne, w przyjemnej i bezstresowej atmosferze.
Bardzo wszystkim polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

Lekcje z Panią Violą to sama przyjemność. Dzieki jej zaangażowaniu i podejściu do ucznia trafia do każdego bez problemu. Jest przy tym wymagająca co przekłada się na znakomite wyniki na maturze. Bardzo miło będę wspominał te lekcje, gdyż kazda przysporzyła mi nowych doświadczeń i wiedzy. Nie ma lepszej korepetytorki :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2017

Niezmiernie polecam zajęcia z Panią Violą. Jej sumienność, cierpliwość, pozytywne nastawienie oraz doświadczenie w pracy z uczniami pomogły mi przebrnąć przez cały maturalny chaos bez większych problemów. Dzięki dobremu wynikowi z matury z matematyki dostałem się na planowaną uczelnie. Jeszcze raz dziękuję :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2017

Bardzo polecam zajęcia z Pania Viola. Zawsze tlumaczy sposobem odpowiednio dobranym i zrozumialym dla ucznia. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i dzięki nim takze z wyników matury z matematyki zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Na lekcjach panuje spokojna i przyjemna atmosfera, nie ma sie czym stresowac :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2017

Bardzo polecam zajęcia z panią Wiolą, dzięki niej bez problemu zdałam maturę i dostałam sie na wymarzoną uczelnię. Pani jest bardzo cierpliwa i tłumaczy do skutku.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Polecam wszystkim zajęcia z Panią Violą, od kiedy zaczęłam korzystać z korepetycji matematyka przestała być straszna. Pani Viola potrafi skutecznie wytłumaczyć nawet najtrudniejsze zagadnienia w bardzo prosty sposób:)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2017

Pani Viola "odczarowuje" matematykę w profesjonalny sposób, przywraca wiarę we własne umiejętności, potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornego ucznia. Egzamin gimnazjalny córki na 100%, matura rozszerzona syna 72%. Dziękujemy!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Pani Viola była bardzo dobrą nauczycielką. Podczas indywidualnych lekcji tłumaczyła dokładne zadania w wypadku jakichkolwiek niejasności. Atmosfera pracy była przyjazna, lekcje mijały dobrze a matura udowodniła pozytywny wpływ zajęć.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Pani Viola jest super. Kolejni korepetytorzy nie dawali sobie rady z problemami matematycznymi ( a może z nauczycielką) mojego syna, a Ona potrafiła go wyciągnąć i pozbawiła nas w ten sposób problemu. Jest osobą bardzo komunikatywną, miła i najważniejsze skuteczną . Polecam , chociaż nie tak łatwo do Niej się dostać . Próbujcie, bo warto.

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Bardzo polecam zajecia z Panią Violą. Cudowna atmosfera towarzysząca nauce matematyki znacznie umila czas spędzony na korepetycjach. Pani Viola ma ogromny dar do przekazywania wiedzy, potrafi wytłumaczyć materiał w bardzo szybkim czasie. Bardzo mi pomogła w przygotowaniach do matury rozszerzonej z matematyki. Pani jest wymagająca, dzięki czemu mobilizuje do pracy i nauki. Zawsze będę dobrze wspominać zajecia :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2016

Bardzo miło wspominam korepetycje u Pani Violi. Pani Viola ma dar przekazywania wiedzy, nauka u niej to przyjemność i szybko widać efekty. Dzięki korepetycjom u Pani Violi uzyskałam bardzo wysokie wyniki na maturze podstawowej i rozszerzonej. Bardzo polecam!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2016

Polecam zajęcia z panią Violą, chodzi się na nie z przyjemnością. Miła atmosfera, dokładnie tłumaczone zadania i świetne przygotowanie do matury rozszerzonej. Z takim korepetytorem cechującym się niesamowitą cierpliwością matematyka nie jest straszna :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Bardzo gorąąąco polecam korepetycje u Pani Violi! Nauka z matematyki nigdy nie była taka przyjemna, przyjazna atmosfera, czuć, że nauczycielowi zależy na dobru swojego ucznia i jego wynikach w nauce. Dzięki Pani Violi matematyka stała się dla mnie prosta i bez problemu zdałam egzamin maturalny. Polecam serdecznie!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2016

Bardzo polecam! Zajęcia są prowadzone w przyjaznej atmosferze, pani Wiola jet niesamowicie ciepłą i cierpliwą osobą, naprawdę czuć, że zależy Jej na dobrym przygotowaniu ucznia. Dzięki jej pomocy czułam się dobrze przygotowana do matury rozszerzonej z matematyki.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Zajęcia z Panią Violetta pozwalają na rzetelne przygotowanie się do egzaminu maturalnego , w czasie zajęć można zarówno się nauczyć jak i starannie powtórzyć metod rozwiązywania zadań typowo maturalnych. Osobiście jestem bardzo zadowolona z wyniku który otrzymałam ( 92%) którego nie byłabym w stanie osiagnac bez pomocy Pani Violetty

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Panią Wiole znam od 9 lat, przygotowywałą mnie do egzaminów/testów gdy miałam 13-16 lat z bardzo dobrym wynikiem, teraz dzięki cięzkiej pracy z Panią Wiolą udało mi sie zdać egzamin dojrzałości.
Nauczycieł bardzo cieprpliwy, nawet jeśli po godzinie zajęć wciąż sie nie rozumie danego tematu, Pani Wiola jest w stanie znaleść sposób aby uczeń zrozumiał omawiany dział, podchodzi bardzo indywidualnie do każdego, ale tez jest surowa i oczekuje uczciwej pracy od ucznia.
Podczas zajęć nigdy nie zabraknie dobrych czekoladek i napoju :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Lekcje prowadzone w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze. Pani Viola jest bardzo cierpliwa w tłumaczeniu trudnych zagadnień i doskonale dobiera materiały, zeby przygotować do matury. Dzięki niej udało mi sie osiągnąć wysoki wynik na maturze rozszerzonej :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2016

Zajęcia prowadzone przez Panią Violę bardzo dobrze przygotowały mnie do matury z matematyki. Nie sądzę żebym bez tych zajęć osiągnęła takie wyniki. Gorąco polecam!

avatar
MamaK
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2016

Bardzo dobry pedagog , świetne indywidualne podejście do dziecka, wiedza podana we właściwy sposób a najważniejsze : skutecznie, polecam!!!

avatar
Mama
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2015

Fantastyczny pedagog i metodyk. Rewelacyjne podejście do ucznia. Pani Viola przygotowała moją córkę na poprawki po koniec II klasy liceum i do matury rok później. Efekt- córka bez problamu dostała się zarówno na Politechnikę i na SGH. Polecam lekcje u pani Violi !

avatar
wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2015

Gdyby nie pani Wiola już dawno zrezygnowałabym z matury rozszerzonej z matematyki a co za tym idzie z upragnionego kierunku studiów. Dzięki jej pomocy i wsparciu maturę napisałam na maksymalnym poziomie moich zdolności. Dziękuję i polecam każdemu :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2015

Bardzo polecam zajęcia z panią Wiolą. Bez nich nie udałoby mi się zdać tak dobrze matury rozszerzonej z matematyki (92%) i dostać na wymarzone studia. Z pewnością zajęcia te są świetne dla osób przygotowujących się do matury. Jeszcze raz polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Dołączam do grona osób polecających korepetycje u Pani Violi. Studiuje na uniwersytecie medycznym i egzamin z matematyki był sporym wyzwaniem. Na szczęście na kilka dni przed egzaminem odwiedziłam panią Viole i wszystko się wyjaśniło. Bardzo polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2015

Polecam zajęcia z p. Violą, są bardzo merytoryczne i prowadzone w przyjemnej atmosferze. Z pomocą p. Violi udało mi się osiągnąć dobry wynik na maturze rozszerzonej z matematyki. (86%)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2015

Korepetycje z panią Wiolą wyciągnęły mnie z zagrożenia na koniec roku i zmieniły moje oceny z matematyki na lepsze. Zajęcia są bardzo dobrze prowadzone, pani Wiola tłumaczy bardzo cierpliwie i z indywidualnym podejściem, zawsze jest przygotowana i świetnie tłumaczy. Jestem bardzo zadowolona z efektów, naprawdę polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2015

Pani Viola zmieniła moje oceny z jedynek na piątki po jedynie kilku zajęciach. Jest cierpliwa i wyrozumiała, nie narzuca określonego sposobu liczenia i pozwala samodzielnie myśleć. Byłam również bardzo dobrze przygotowana do matury. Bardzo polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Dzięki Pani Voli udało mi się zaliczyć semestr na PW, jest to osoba bardzo cierpliwa, ciepła i kompetentna. Polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2015

Pani Viola jest fantastyczna korepetytorką, jest bardzo cierpliwa, zawsze gotowa pomóc. Dzięki niej ze spokojem podchodziłam do matury z matematyki.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2015

Bardzo polecam P.Violę. Potrafi z cierpliwością wytłumaczyć każde zaganienia z dziedziny matematyki. Jest bardzo rzetelna w swojej pracy i co najważniejsze ma wspaniałe podejście do ucznia. Dzięki tym korepetycją matematyka stała się przyjemna i z pewnościa łatwiejsza, Polecam w 100 % :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2015

Bardzo polecam zajęcia z Panią Violą - jest niesamowicie miłą i cierpliwą osobą, która w jasny, przystępny sposób potrafi wytłumaczyć materiał nawet najbardziej opornym :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2014

Lekcje u pani Olszewskiej umożliwiły mi zdanie matury rozszerzonej z matematyki na bardzo wysokim poziomie ( 94%) i dzięki temu dostałam się na studia dzienne na SGH. Dziękuję za pomoc. Julia

avatar
Karen
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2014

Mialam bardzo duze zaleglosci z matematyki zaczynalam wrecz od zera.Po pol roku lekcji u Pani Violi zdalam mature,jest cierpliwa i wszystko potrafi wytlumaczyc,motywuje do pracy nawet gdy jestes zrezygnowany.Prywatnie jest przemila,spokojna i wyrozumiala osoba.Jesli potrzebujecie korepetycji dzwoncie do Pani Violi bo naprawde warto!!!!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2014

Pani Viola to przemila i skromna osoba, a lekcje u niek sa przyjemne, nie krzyczy tylko zawszecierpliwie tlumaczy. Czlowiek zateskni za nimi nawet po maturze czy innym egzaminie, polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2014

Dopiero na zajęciach p.Violi w pełni zrozumiałem materiał z matematyki. Dzięki niej udało mi się zdać poprawkę. Gorąco polecam :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2014

Nauka u Pani Violi pozwoliła mi zdać maturę z matematyki na przyzwoitym poziomie, dostać się na wymarzone studia oraz oswoić się z tym przedmiotem :) Nie spotkałem się do tej pory z lepszą atmosferą panującą na zajęciach, a także podejściem do ucznia. Bardzo polecam ^_^

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2014

Pani Wiola jednym słowem jest najlepsza ! Przygotowywała mnie do matury w tym roku można powiedzieć sama ponieważ w szkole matematyki prawie nie było i udało się ! Super atmosfera na lekcji a pani Wiola jest na tyle kochana i cierpliwa , że wytłumaczy dosłownie wszystko !! Miałem wielu korepetytorów ale nigdy nie sądziłem że trafie na taką wspaniała osobę , naprawde wszystkim gorąco polecam !!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2014

Pani Wiola to bardzo sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna osoba. Jest w stanie wytłumaczyć wszystkie zawiłości matematyczne nawet najbardziej opornym uczniom ;)
Jeżeli zależy Ci na profesjonalnych zajęciach w przyjaznej atmosferze to trafiłeś na odpowiedniego nauczyciela.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2014

Pani Wiola jest wspaniała nauczycielką. Dzięki jej pomocy matura z matematyki zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym nie wydawała się wcale trudna.
Na zajęciach nie tylko panuje wspaniała atmosfera, ale także z pomocą Pani Wioli zadania stają się łatwiejsze. Poza tym duzo cierpliwości, uśmiechu i dar do przekazywania ogromnej wiedzy.
Zdecydowanie polecam, gdyż te korepetycje to gwarancja sukcesu i wspaniałych wyników na maturze!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2014

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z p.Wiolą.Gdy zaczynaliśmy nie miałem nawet połowy wymaganych punktów do zdania matury a teraz większość zadań zarówno otwartych jak i zamkniętych rozwiązuje bez najmniejszego problemu no i oczywiście spodziewam się górnego pułapu punktowego.Atmosfera nauki jest bardzo miła pani Wiola jest niewyobrażalnie cierpliwą osobą wszystko tłumaczy powoli aż do skutku (zazwyczaj jeden dwa razy i wszystko jest jasne).Bez wahania oddał bym w jej ręce moją mature jeszcze raz.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2014

Nigdy nie lubiłam matematyki, ale dzięki pani Wioli stała się ona zdecydowanie znośniejsza. Zadania, mimo, że czasem mi nie wychodziły robiłam zawsze z uśmiechem na twarzy, bo atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna! Gorąco polecam zajęcia u pani Wioli, nawet tym , którzy nie za bardzo lubią matematyke, bo ich nastawienie dzięki pani Wioli szybko się zmieni! :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2014

Panią Wiolę znalazłam poprzez stronę internetową. Jak każdy obawiałam się, czy zajęcia będa przyjemne, czy będzie miły korepetytor, jednak szybko okazało się, że moje obawy były niepotrzebne. Po pierwszej lekcji wyszłam z uśmiechem na twarzy i z motywacją do nauki, która utrzymała się bardzo długo. Pani Wiola jest bardzo życzliwą, ciepłą osobą, zawsze można było liczyć na jej akcpetację, nie oceniała mnie i zawsze cierpliwie tłumaczyła, gdy nie rozumiałam jakiegoś tematu. Dzięki Pani Wioli nauka matematyki stała się po prostu przyjemna i niezwykle łatwa. Także z czystym sercem polecam, naprawdę warto!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2014

Panią Wiolę poleciła mi koleżanka, zachwalała i gwarantowała bardzo dobre przygotowanie do matury. Dlatego skusiłam się i już po pierwszych zajęciach wyszłam zadowolona. I tak jest aż do tej pory! Już niedługo matura a ja czuję że po każdych korepetycjach jestem co raz lepiej przygotowana! Polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2014

Pani Viola przygotywała mnie do egzaminu poprawkowego z matematyki na studiach. Każda godzina, którą spędziłam na korepetycjach była bardzo pracowita, a jednocześnie przyjemna. W dość krótkim czasie dzięki Pani Violi byłam w stanie opanować obszerny materiał. Pani Viola jest nie tylko cudownym korepetytorem, ale też przemiłą osobą, której na pewno nigdy nie zapomne. Z początku bardzo bałam się pójścia do osoby tylko na podstawie przeczytania bdb opinii w internecie, ale teraz wiem że każde słowo, które tutaj przeczytacie jest w 100% prawdziwe. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko gorąco polecić korepetycje u Pani Violi. :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2013

Wczoraj odebrałam świadectwo maturalne po poprawce z matematyki. Tylko dzięki Pani Wioli zdałam egzamin poprawkowy :) Serdecznie polecam wszystkim naukę z Panią Wiolą bo to kobieta anioł z anielską cierpliwością do tak opornych uczniów jak ja.

avatar
Kasia N.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2013

Pani Viola uczyła mnie od trzeciej klasy gimnazjalnej, także oprócz matury przeszła jeszcze ze mną egzamin gimnazjalny. Z maturą podstawową, którą zdałam na 70%, po korepetycjach z Panią Violą nie miałam większych problemów. Oprócz uczenia się matematyki i poszerzania wiedzy z tego przedmiotu, trafiłam na przemiłą osobę z którą można porozmawiać na każdy temat! Polecam wszystkim, którzy mają mniejszy lub większy problem z matematyką :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2013

Z napisanej w listopadzie próbnej matury z matematyki podstawowej otrzymałam 35%, chociaż uczęszczałam do jednego z lepszych warszawskich liceów. Byłam pewna, że majowej za nic nie zdam. Wtedy trafiłam na Panią Violę :) postępy było widać bardzo szybko i są widoczne również na świadectwie maturalnym. Napisałam maturę na 88%. Muszę polecić, ponieważ rzadko się zdarza żeby ktoś robił takie cuda jak Pani :) Ponadto zawsze była bardzo miła atmosfera i mogłam liczyć na pomoc nie tylko w zakresie wiedzy matematycznej.

avatar
Lorena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2013

Te korepetycje były dla mnie czystą przyjemnością. Dzięki pani Violi przekonałam się o tym, że matematyka nie jest , jak mi się początkowo wydawało aż tak trudna do opanowania. Najlepiej świadczy o tym mój wynik z matury (88 %), którego nie osiągnęłabym bez jej pomocy. Mogę więc z czystym sumieniem polecić lekcje każdemu!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2013

Pani Wiola jest wspaniala osoba i nauczycielka! Przy odrobinie wlasnej pracy i jej cennej pomocy uzyskalam bardzo wysoki wynik z matury podstawowej i rozszerzonej (pow. 90%). Przyjazna atmosfera i indywidualne podejscie sprawily ze na zajecia nie szlam z koniecznosci a z przyjemnoscia tak samo nauka matematyki stala sie o wiele latwiejsza a wiedza uporzadkowana. Dziekuje Pani Wioli z calego serca i zdecydowanie polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2013

Pani Wiola jest nie tylko bardzo dobrą nauczycielką, ale też wspaniałą osobą. Zajęcia mijają w miłej atmosferze, chodzi się na nie z przyjemnością. Jako tegoroczna maturzystka polecam młodszym kolegą te zajęcia jako idealna powtórka i trening do matury. Pani Viola doskonale wytłumaczy to czego nauczyciele często nie są w stanie. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2013

Pani Viola to przede wszystkim nauczyciel z powołania. Jest nauczycielem przy którym doznaje się olśnienia na zasadzie "jakie to proste". Bardzo przemyślane sposoby nauczania itd. Zresztą co tu dużo mówić.. jest po prostu najlepszym nauczycielem jakiego przez całą drogę mojej edukacji spotkałem. No i atmosfera oczywiście bardzo przyjemna. Jedyne zajęcia przed którymi mnie nie skręcało ze złości, że muszę tam iść. Zdecydowanie polecam

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2013

Zajęcia z pewnością będę wspominał bardzo pozytywnie, wydatnie pomogły mi w opanowaniu materiału. Każdy, kto wątpi w swoje matematyczne zdolności i chce to zmienić, obowiązkowo powinien zgłosić się do Pani Violi :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2013

Pani Wiola jest jedną z najlepszych nauczycielek jakie spotkałam. Od pierwszej lekcji potrafiła do mnie trafić, tłumaczy wszystkie zagadnienia jasno i logicznie. Jednoczeście jest wymagająca, co skłania do ciężkiej pracy a dzięki temu efekty z nauki są natychmiastowe. Co więcej, Pani Wiola jest fantastycznym, dobrym, ciepłym człowiekiem. Każda lekcja przebiega w cudownej atmosferze. Bardzo żałuję, że moje przygotowania do matury dobiegają końca, bo z Panią Wiolą nauka była czystą przyjemnością! :) polecam korepetycje KAŻDEMU

avatar
ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2012

Pani Wiola w bardzo sympatycznej atmosferze nauczyła mnie matematyki do matury w 4 miesiące na spotkaniach raz w tygodniu praktycznie ucząc od zera. Polecam wszystkim,którzy nie lubią matematyki,przy Pani Wioli staje się znosniejsza

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2012

Korepetycje u pani Violi są godne polecenia. Zajęcia są przeprowadzane w profesjonalny sposób i przy okazji panuje przyjazna atmosfera.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2012

Gorąco polecam korepetycje u pani Violi! Świetnie tłumaczy, jest niesamowicie cierpliwa i pomaga wybrnąć z każdych matematycznych problemów. :)

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2012

Pani Wiola potrafi zdziałać cuda!!! W 2 miesiące opanowałem materiał na egzamin klasyfikacyjny ( 2 technikum ) i zaliczyłem go jako jedyny. Matematyka tłumaczona przez p Violę staję się banalnie prosta.Bardzo polecam lekcje z p Violą.:)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2012

Pani Viola jest świetną nauczycielką matematyki, na jej zajęciach wszystko wydaje się być proste i zrozumiałe! POLECAM zdecydowanie i dziękuję bardzo :)

avatar
Karolina N
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2012

Pani Viola jest bezkonkurencyjna.
Myślałam, że nic nie potrafię z matematyki, ale jak zaczęłam chodzić na korepetycje do Pani Violi to okazało się,że nauka matematyki nie jest taka straszna i da się ją pojąć.
To naprawdę niesamowita nauczycielka, serdecznie polecam!!

avatar
Kamila S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2012

Jestem szczęśliwa, że poznałam p. Violę. Dzięki temu matematyka stała się dla mnie dużo łatwiejsza. Pani Viola jest osobą niezwykle życzliwą i przyjazną, dlatego z ręką na sercu mogę polecić korepetycje wszystkim tym, którzy mają jakiekolwiek problemy z matematyką :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2012

Gdybym w szkole miała takiego nauczyciela...
Wszystko co najlepsze zostało już powiedziane poniżej :D
Pani Viola jest bezkonkurencyjna !

avatar
Magda W
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2012

W ciągu jednego roku szkolnego Pani Wiola pomogła mi nadrobić zaległości z całego gimnazjum i pierwszej klasy liceum. Ma cierpliwość, która nie zna granic. Jedno zadanie potrafi wytłumaczyć na różne sposoby, co pozwala w 100% zrozumieć o co tak naprawdę chodzi. Myślę, że ocena 'bardzo dobry' w przypadku Pani Wioli to za mało.

avatar
Daniel B
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2012

Lekcje z panią Wiolą to czysta przyjemność ponieważ potrafi ona przekazać wiedzę w taki sposób, że ciężkie dotychczas do ogarnięcia zadania stają się banalne. Kurs u pani Wioli przygotowujący do matury bardzo odświeżył oraz poszerzył moją wiedzę z zakresu matematyki dlatego też gorąco polecam go wszystkim niezdecydowanym !! :)

avatar
anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2012

Jestem maturzystką Liceum im. Jeziorańskiego. Pani Viola bardzo pomogła mi przygotować sie do wszystkich klasówek a także do samej matury. Muszę powiedzieć, ze to nauczyciel robiący wszystko z pasją, który jest godny polecenia!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2012

Jestem studentką I roku na PW. Gdy zbliżała się sesja postanowiłam poprosić Panią Wiolę o pomoc w przygotowaniu się do kolokwium i egzaminu. Przerobiłyśmy wszystkie najważniejsze zagadnienia,a zadania wcześniej dla mnie trudne okazały się banalne. Pani Wiola potrafi wytłumaczyć wszystko jasno i na spokojnie. Dzięki jej pomocy zdałam egzamin w pierwszym terminie :)

avatar
Ala B.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2012

jestem studentką 1 roku wydziału Inżynierii Środowiska. Nigdy nie byłam orłem z matematyki,;( dlatego obawiałam się tego przedmiotu, a zwłaszcza jego poziomu na uczelni technicznej. Dzięki pani Wioli nie tylko zaliczyłam semestr na dobrą ocenę, ale także udało mi się oswoić z matematyką z jaką mam do czynienia na politechnice. Dzięki Wioli przedmiot, który spędzał mi sen z powiek przestał być dla mnie trudny i niezrozumiały. Poza tym dzięki miłej atmosferze na zajęciach nauka staje się przyjemnością:)) Gooooooorąco polecam!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2011

Gdy już myślałam, że nie nauczę się nigdy matematyki i że nie zaliczę wakacyjnej poprawki... na mojej drodze pojawiła się kochana Pani Wiola która wieloma ciekawymi i skutecznymi sposobami potrafiła wytłumaczyć mi tę czarną magię. Pani Wiola to wymagająca osoba ale naucza skutecznie i ..z uśmiechem :) Poprawkę z rozszerzonej matematyki oczywiście zaliczyłam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2011

Przygotowując się do egzaminu poprawkowego z matematyki, pobrałem kilka godzin korepetycji u Pani Wioletty. Doskonale przygotowała mnie z materiału z całego roku (III kl. technikum). Egzamin zdałem z najlepszym wynikiem z całej grupy! Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2011

Postanowiłem przystąpić w tym roku do matury po 10 latach od skończena liceum. Niestety po tylu latach moja wiedza z matematyki była na poziomie minimalnym. Wybrałem kursy maturalne Wioletty. Przez 6 miesięcy Wiola przygotowała mnie do matury perfekcyjnie. Profesjonalnie podchodzi do nauczania. Tłumaczy zrozumiale i konkretnie. Jej cierpliwość jest wręcz nieograniczona. Co najważniejsze, mój wynik to 50%, co na początku nauki wydawało się wręcz nieprawdopodobne. Wielkie dzięki .

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2011

Jestem absolwentką LXXII LO.Pani Wiola przygotowywała mnie do matury.Potrafi wytłumaczyć wszystko czego nie umiała wytłumaczyć mi większość korepetytorów do,których uczęszczałam na zajęcia z matematyki.Pani Wiola jest osobą bardzo miłą i ciepłą.Gdy czegoś nie rozumiałam tłumaczyła mi do momentu,aż nie opanowałam materiału.Dzięki Pani Wioli zdałam maturę bez żadnego problemu:)Jak najbardziej polecam!Pani Wiola jest świetna:)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2011

Uczęszczałam na kursy maturalne do pani Wioli i jestem z nich bardzo zadowolona:) Jak czegoś nie rozumiałam, pani Wiola tłumaczyła to aż do skutku. Nie bałam się o nic zapytać, na zajęciach zawsze panowała miła i bezstresowa atmosfera. Szczerze polecam lekcje z panią Wiolą :)

avatar
Paula Kmicinska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2011

Pani Wiola uczyla mnie przez 2 lata matematyki. Dzieki niej bardzo dobrze zdalam mature i teraz jestem studentka. Pani Wiola jest wspaniala nauczycielka i cudowna osoba. Goraco polecam!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2011

Polecam wszystkim korepetycje z Panią Wiolą, posiada Ona ogromną wiedzę, którą przekazuje w bardzo przystępny sposób, na zajęciach panuje swietna atmosfera i nie ma możliwości, żeby czegoś nie zrozumiec. Kazde zagadnienie będzie tłumaczone do skutku. W 7h opanowałem cały materiał wymagany na kolokwium z analizy matematycznej na Politechnice Warszawskiej, od granic, przez pochodne, asymptoty, ekstrema, szeregi aż po całki. Korepetycje w 100% warte swojej ceny.

Megakorki Wioletta Olszewska

Rzeczywiście to był istny maraton ;) Najważniejsze jednak, że egzamin zdany i wakacje wolne od analizy matematycznej :) Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za miły komentarz.

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2011

Korzystam z pomocy p.Wioli przed kazdym zaliczeniem z matmy. Poczatkowo na zajeciach(z Dymitrowem) cala ta matma to czarna magia, jednak po spodkaniu z p.Wiola wszystko zaczyna sie rozjasniac. Pani Wiola jest wspaniala nauczycielka i potrafi wspaniale przekazac wiedze. Naprawde polecam kazdemu kto potrzebuje pomocy z matmy.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2011

Dziękuję p. Wioli za wspólne zajęcia. Każdemu mogę polecić lekcje z p. Wiolą, jest dobrym nauczycielem, cierpliwym i potrafiącym zmotywować, ma dobry kontakt ze swoimi uczniami, nawet z takimi leniami jak ja. Dzięki niej czuję się pewnie na lekcjach w szkole.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2011

Pani, Wiola jest najlepszą nauczycielką jaką kiedykolwiek spotkałam! Bardzo dużo zyskałam z korepetycji. Sympatyczna atmosfera zajęć pomaga na zadanie każdego pytania i rozwiania wszelkich watpliwości. Nigdy nie zdarzyło się, żeby Pani Wiola wyśmiała mnie lub straciła cierpliwość kiedy zadawałam jej błahe pytania, na które teoretycznie powinnam znać odpowiedź po nauce w gimnazjum. Dlatego jestem za to bardzo wdzięczna! Chodziłam na korepetycje od września i zauważyłam u siebie ogromny postęp! Pani Wiola okazała się niezastapiona!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2011

Anioł nie kobieta :) Jestem w pełni zadowolona z korepetycji. Po pierwsze wyciągnęły mnie z dość nieprzyjemnej sytuacji z matematyki. Po drugie na maturę z tegoż przedmiotu idę wyjątkowo spokojna. Wcześniej sama myśl o zdawaniu tego egzaminu jawiła mi się jako coś nie do zrobienia... Każdy temat można zrozumieć nawet w kilka minut, tylko trzeba trafić na właściwą osobę :)

avatar
Jarosław Komuda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2011

Dla mnie to pani Viola z nieba mi spadła Korepetytor naprawdę świetny,z poczuciem humoru. Po lekcjach mam jaśniejszy umysł . Dzięki lekcjom przez nią prowadzonych zaliczyłem egzamin za pierwszym podejściem (u Dymitrowa). Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2011

Dzięki tym korepetycjom nie miałem problemów w szkole. Zacząłem rozumieć matematykę, coraz lepiej mi idzie. Pani Wiola świetnie tłumaczy i ma wiele cierpliwości ;)
Polecam wszystkim te korepetycje, na prawdę warto sam się o tym przekonałem. Po zajęciach inaczej podchodzę do matury :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2011

Jestem uczniem 1 klasy liceum i Pani Wiola bardzo mi pomogła w "przyzwyczajeniu się" do nowego trybu nauczania. Korzystałem z jej pomocy już wczesniej - w gimnazjum. W bardzo przystępny sposób tłumaczy nawet bardziej skomplikowane zagadnienia. Ogólnie moge powiedziec że jestem w pełni zadowolony.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2011

Zainteresowanym pozyskaniem korepetycji z matematyki, rekomenduję Panią Wiolettę Olszewską, jako osobę szczególnie godną polecenia, z której umiejętności skutecznego przekazywania wiedzy korzystam już od dwóch lat.

Dzięki wyróżniającym Panią Wiolettę zdolnościom pedagogicznym i dydaktycznym, przyjaznemu usposobieniu, życzliwości i wyrozumiałości pozbywam się stresu i niepokoju, jakie zwykle towarzyszą przy każdym sprawdzianie z tego niełatwego przedmiotu. Czuję się bezpieczna, gdyż takie poczucie daje mi współpraca z Panią Wiolą, wyzwala i utrwala pewność siebie a nawet zamiłowanie do matematyki. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ z przedmiotu tego trzeba będzie zdawać pisemny egzamin maturalny. Dzięki mojej Szanownej Korepetytorce, matematyka staje się swego rodzaju przygodą intelektualną, przez co mogę spokojniej uczyć się innych przedmiotów, z których oceny decydować będą także o mojej przyszłości edukacyjnej.
Z satysfakcją pragnę tą drogą wyrazić Pani Wiolettcie Olszewskiej serdeczne podziękowanie za dotychczasowe efekty Jej pracy nade mną oraz życzyć niesłabnącej skuteczności w tak pożytecznych działaniach na rzecz młodych ludzi.

avatar
Stanisław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2011

A co ja mógłbym więcej dodać? To nie czary, to pani Wiola!

avatar
barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2011

Barbara Korach - Wyzsza Szkola Zarzadzania w Warszawie

Studentki i Studenci I roku zarzadzania. Jezeli macie trudnosci ze zrozumieniem o czym jest mowa na zajeciach z matematyki na I semestrze (macierze, rachunek zbiorow, prawa de Morgana, matryca logiczna zdan, granice funkcji, pochodne funkcji zlozonych, rownanie stycznej i normalnej, twierdzenie de L' Hospital ' a, ekstrema oraz przedzialy monotonicznosci funkcji, punkty przegiecia oraz wkleslosc i wypuklosc funkcji, ciagi liczbowe, calka nieoznaczona i oznaczona, rownania rozniczkowe), bo np. nie przerabialiscie tych zagadnien w szkole sredniej, to serdecznie polecam korepetycje u pani Wioletty Olszewskiej.

Ja te zagadnienia zobaczylam po raz pierwszy na zajeciach i nic z tego nie rozumialam. Pani Wioletta potrafi wytlumaczyc matematyke w sposob klarowny, konkretny, spokojny, obrazowy i bardzo cierpliwy. Po korepetycjach wiem co z czego wynika, w jaki sposob to obliczyc i potrafic samodzielnie rozwiazac zadania na kolokwiach i egzaminie, czyli pozytywnie zdać matematykę na kierunku - zarządzanie.

barbara.korach@yahoo.pl

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2011

Przez 3 miesiące z Panią nauczyłem się więcej niż przez 3 lata liceum. Bardzo dziękuję, czuję się dobrze przygotowany do matury.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2011

Witam, szczerze polecam zajęcia z p. Wiola. Rok temu w milej atmosferze uporządkowałam sobie dzięki Niej wiedzę, dzięki czemu "wyciągnełam się" z bardzo zlej sytuacji. W tym roku już nie mam prawie problemów z matematyka. Co tydzień Wiola rozwiewa moje wątpliwości z całego tygodnia, dodatkowo przygotowuje się z Nią do matury. Dużo dzięki Niej cwiczę i dużo więcej rozumiem. Do tego zawsze, gdy czegoś nie rozumiem, mogę liczyc na słowa wsparcia i otuchy!

Polecam bardzo, bardzo serdecznie!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2011

Bardzo fachowa pomoc z zakresu matematyki. Korzystaliśmy z przygotowania do konkursów matematycznych na poziomie szóstej klasy szk.podtsawowj z sukcesami. Polecamy w każdym calu!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.