Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Piaseczno
Nowa Iwiczna
Warszawa (Ursynów +1)

Opis ogłoszenia

Studentka filologii hiszpańskiej udzieli korepetycji z języka hiszpańskiego na poziomie szkoły podstawowej/ gimnazjum/ szkoły średniej i dla dorosłych od podstaw do poziomu B2/C1. 

Bardzo cenię sobie dobrą atmosferę na zajęciach, dlatego zawsze staram się podchodzić do uczniów indywidualnie. Opinie moich uczniów takie jak np. ,,Chciałbym aby w mojej szkole byli tacy nauczyciele jak Pani.’‘ mówią same za siebie. 

Zajęcia prowadzone są U KOREPETYTORA, blisko dworca PKP w Piasecznie ul. Gen. Grochowskiego.

 W wyjątkowych sytuacjach dojeżdżam do uczniów, jednak wtedy stawka godzinowa jest wyższa w zależności od odległości w km.

 Zapraszam do kontaktu!

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - aktualnie
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Iberystyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.