Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Anatomia70 / 60 min

Nicol

Opis ogłoszenia

SKUTECZNE I KOMPLEKSOWE KOREPETYCJE, KTÓRE POMOGĄ CI ZDAĆ EGZAMIN Z ANATOMII.

Czujesz się przytłoczona/y tak ogromną ilością materiału? A może po prostu nie wiesz od czego zacząć? Z przyjemnością Ci w tym pomogę. Przygotuję Cię do kolokwiów, egzaminów końcowych, a także i poprawkowych z anatomii. Forma zajęć zostanie dopasowana w sposób indywidualny. Przygotuję Cię zarówno pod egzaminy pisemne, jak i ustne. Udostępnię też swoje notatki, aby łatwiej było Ci uporządkować wiedzę. Prowadzę także zajęcia w wakacje.O mnie: Jestem studentką V roku kierunku lekarskiego. Od kilku lat pełnię funkcję przewodniczącej Koła Anatomicznego na Uniwersytecie Medycznym, więc dobrze znana jest mi nie tylko anatomia prawidłowa, ale i kliniczna z uwzględnieniem aspektów zmienności morfologicznych.

Miałam przyjemność prowadzić zajęcia z anatomii wśród studentów kierunku lekarskiego, lekarsko-dentystycznego oraz fizjoterapii, a także wykładałam anatomię licealistom podczas różnych programów edukacyjnych.Jeśli chciał(a)byś mieć korepetycję z osobą, która uwielbia anatomię całym swoim serduchem - idealnie trafiłeś/aś!

Zajęcia online/stacjonarnie - 1 h (zegarowa) - 70 zł

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.