Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Rybnik
Kraków
Chorzów
Zabrze
Tychy
Oświęcim
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski50 / 60 min

Nicola

Opis ogłoszenia

Witam, 
Oferuję korepetycje z języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zajęcia różnią się w zależności od potrzeb ucznia, może to być przygotowanie do konkretnego egzaminu (np. matura) lub sprawdzianu, praca nad poszczególnymi zagadnieniami albo typowe konwersacje.
Zapraszam zarówno dzieci, jak i dorosłych. 

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku budownictwo na AGH w Krakowie, aktualnie pracuję, a język angielski traktuję jako klucz do poznania świata. 
Znaczną ilość czasu w trakcie studiów spędziłam za granicą, była to między innymi praca w Stanach Zjednoczonych, gdzie miałam okazję poznać kulturę i życie codzienne Amerykanów. 
Przez niespełna rok byłam nauczycielem języka angielskiego w Hiszpanii, gdzie zajęcia miały formę konwersacji na wybrane tematy. 
W ubiegłe wakacje ukończyłam kurs przygotowawczy do egzaminu TEFL (nauczanie języka angielskiego jako języka obcego), pracując dla Royal Camford School w Pekinie, gdzie z kolei miałam do czynienia z dziećmi w wieku od 4 do 15 lat. 

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt, najlepiej telefoniczny, pod numerem podanym w ogłoszeniu.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 01.2019
Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
Inżynier
Budownictwo
04.2020 - aktualnie
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Budownictwo
Kursy i szkolenia
07.2018
Certyfikat TEFL
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.