Nicola Jolanta

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Łódź
Brzeziny
Koluszki
Pabianice
Aleksandrów Łódzki
Rzgów
Andrespol
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 80 / 60 min

Nicola Jolanta

Opis ogłoszenia

Udzielam zajęć z nauki gry na pianinie, keyboardzie, flecie poprzecznym, flecie podłużnym, kształcenia słuchu. Prowadzę zajęcia umuzykalniające oraz przygotowuję do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych I i II stopnia.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Zajęcia dostosowane są do możliwości każdego ucznia, uczymy się na nich prawidłowej gry na instrumencie oraz (w zależności od potrzeb) zagadnień teoretycznych takich jak np. nauka nut, rytmów.

Moją przygodę z muzyką rozpoczęłam w wieku 5 lat. Ukończyłam Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w Łodzi. W 2022 r. uzyskałam tytuł magistra na Akademii Muzycznej w Łodzi. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne I i II st. w ramach studium pedagogicznego. W chwili obecnej prowadzę zajęcia z dziećmi i dorosłymi w Szkole Muzycznej oraz w Domu Kultury.

Zapraszam do kontaktu:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.