Agnieszka CAE Konwersacje Egzaminy

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

UWAGA ! Kursy grupowe online przygotowujące do egzaminów  przygotowujących do FCE, CAE, CPE i IELTS już ruszyły, kolejne edycje dopiero po nowym roku. Obecnie zapraszam na spotkania indywidulane, ewentualnie w parach lub grupach, jeśli znają Państwo inne osoby zainteresowane spotkaniami w celu redukcji kosztów.

Mam dla Was kilka ważnych informacji odnośnie kursów!

1. Po pierwsze, kursy grupowe online przygotowujące do FCE, CAE, CPE, IELTS wraz ze szczegółowymi informacjami są już dostępne do zakupu na www netlang pl .

2. Kurs będę prowadzić osobiście:) Jestem doświadczoną lektorką j.angielskiego (już ponad 14 lat doświadczenia w zawodzie) oraz ekspertem egzaminacyjnym. Posiadam praktyczne doświadczenie w zdawaniu międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego, w tym CPE, TOEFL, IELTS, PTE, TOEIC, BEC, APTIS, CELTA , także będziecie w najlepszych rękach!

3. Mój autorski kurs , jest w postaci prezentacji PowerPoint oraz praktycznych ćwiczeń, które sama opracowałam. Te materiały będą prowadzić was krok po kroku przez całą formułę egzaminu, strategię oraz kryteria oceny!

4. Kurs w nowej, ulepszonej formule obejmuje 21 lekcji , skupia się na wszystkich aspektach egzaminu. Nauka odbywa się w małych grupach ( od 3 do 6 osób ), co zapewnia wysoki komfort pracy, większą uwagę poświęconą każdemu kursantowi oraz więcej czasu na praktykę. To dla mnie gwarancja indywidualnej uwagi i wsparcia.

5. Spotykamy się online za pomocą platformy Zoom , co pozwala elastyczność, oszczędność czasu i eliminuje konieczność dojazdów. Możecie uczyć się z dowolnego miejsca.

6. Podczas kursu dokładnie przeanalizujemy strukturę egzaminu oraz omówimy wszystkie typy zadań i strategie egzaminacyjne oraz kryteria . Już nic Was nie zaskoczy!

7. Spodziewajcie się pracy z zadaniami egzaminacyjnymi oraz regularnych zadań domowych, co pozowoli Wam zmierzyć się z rzeczywistymi wymaganiami egzaminu.

8. Wyjaśnię trudne zagadnienia i zapewniam indywidualny feedback na temat waszych postępów. Regularnie sprawdzam wszystkie prace domowe, tak również te pisemne, otrzymacie bardzo szczegółowe uwagi co do ich ulepszenia oraz korektę. Wasz rozwój jest dla mnie najważniejszy!

9. W celu poszerzenia słownictwa, regularnie powtarzamy materiał dzięki platformie Quizlet do nauki poza nimi, jak i wyrywkowo na zajęciach.

10. Na początku każdego spotkania przeprowadzamy specjalne mini rozgrzewki, które mają na celu rozbudzić Waszą motywację i zaangażowanie. Będziecie pełni energii!

11. Dodatkowo, zapewnimy wam dostęp do Google Classroom oraz nagrań lekcji, które ułatwią nawigację, powtórki oraz nadrobianie materiału w przypadku nieobecności.

12. Podzięlę się również z Wami dodatkowymi materiałami, takie jak przydatne wyrażenia do części z mówienia i pisania, oraz bank modelowych prac pisemnych . Otrzymacie ode mnie możliwie jak najwięcej wsparcia.

13. Atmosfera na moich zajęciach jest zawsze pozytywna i wspierająca. Na jego zakończenie otrzymacie certyfikat ukończenia kursu .

14. Koszt udziału w kursie, przy zapisach w lipcu oraz opłaceniu kurs w całości, wynosi 75 zł za spotkanie .

Zapraszam na www netalng pl W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszam do kontaktu!

Dołącz do kursu i przygotuj osiągnij wymażony wynik z międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego!

Jestem na tej platformie od niedawna - stąd jeszcze niewielka liczba opinii. Jednakże, mogę pochwalić się bogatym doświadczeniem w zawodzie nauczyciela angielskiego oraz kierunkowym wykształceniem uzyskanym na przestrzeni lat.

Strona internetowa: www netlang pl
Instagram: netlang pl
Facebook: netlangPL

Kilka słów o mnie: 

 • 14-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego na wszystkich poziomach zaawansowania,
 • studia licencjackie i magisterskie dzienne na kierunku filologia angielska,
 • studia podyplomowe z tłumaczeń specjalistycznych,
 • studia podyplomowe z Business English,
 • studia podyplomowe z tłumaczeń ustnych,
 • uzyskane certyfikaty językowe: CPE, BEC Higher, TOEIC, TOEFL, IELTS, APTIS, PTE, CELTA
 • roczny pobyt w UK,
 •  jestem w trakcie certyikacji na neurolanguage coach’a
 • tworzę i sprzedaję autorskie materiały na j. zajęcia angielskiego za pośrednictwem strony www netlang pl,
 • doświadczenie w środowisku korporacyjnym,
 • udział w wielku szkoleniach i konferencjach z zakresu nauczania,
 • wystawiam faktury i odprowadzam podatki,
 • jestem w trakcie przygotowań do podjęcia doktoratu,
 • współprowadzę różne profile i grupy na fb: "egzaminy z języka angielskiego" która liczy już ponad 3000 członków i instagramie na których pomagam w nauce i nie tylko (serdecznie zapraszam).

Kilka słów o zajęciach:

 • pracuję w głównej mierze na Skype indywidulanie, w parach lub grupach,
 • uczę online już od ponad 14 lat, w tym online 9
 • specjalizuję się w nauczaniu dorosłych (konwersacje, Business English i przygotowaniu do egzaminów - jestem praktykiem),
 • przygotowuję do większości egzaminów językowych: FCE, CAE, CPE, BEC (Preliminary, Vantage, Higher) TOEIC, IELTS, TOEFL, MATURA, PTE, TELC, LanguageCert, APTIS.
 • we własnym czasie i zakresie przygotwuję materiały na zajęcia,
 • zadaję i sprawdzam prace domowe,
 • jestem wymagającym nauczycielem, wszystkie kursy są dość intensywne (w szczegolności te egzaminacyjne)
 • regularnie robię powtórki materiału, weryfikuję wszystkie prace domowe
 • mam bardzo dobre relacje ze wszystkim uczniami, z niektórymi współpracuję już nieprzerwanie od nawet 7 lat.
 • pomogę Ci przełamać barierę jezykową, zaznajomię z metodami nauki na własną rękę, pokażę wiele dróg na skróty jeśli chodzi o naukę języka.

Koszt spotkania 50-55min online:
zajęcia 1 na 1: 150zł
zajęcia w parach: 100zł/osoba
zajęcia w małych grupach (3-6): 80zł/osoba
Mam za sobą najwyższe pod kątem biegłości egzaminy, także jestem również praktykiem i podzielę się wieloma trickami i wskazówkami zebranymi w przypadku checi zdawania zdawania egzaminów;)
 

 

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2013
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Magister
filologia angielska
10.2015 - 07.2016
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
tłumaczenia poświadczone i specjalistyczne
10.2016 - 07.2017
Akademia Leona Koźmińskiego
business studies in English
10.2017 - 07.2018
Uniwersytet SWPS
tłumaczenia konferencyjne
Kursy i szkolenia
02.2021
Cambridge English: Certificate of Proficiency in English (CPE)
05.2021
Cambridge English: Business Higher (BEC Higher)
06.2022
Test of English for International Communication (TOEIC)
07.2022
The International English Language Testing System (IELTS)
08.2022
Test of English as a Foreign Language (TOEFL)
Doświadczenie
02.2018 - aktualnie
www.netlang.pl

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 22
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2023

Na początku powiem, że miałam ponad dziesięciu nauczycieli języka angielskiego i Agnieszka zdecydowanie zdobywa pierwsze miejsce pozostawiając wszystkich innych daleko w tyle. Nie da się już prowadzić zajęć na wyższym poziomie. Na każdych zajęciach po moich dłuższych wypowiedziach dawany był feedback, a jeśli to Agnieszka coś mówiła sprawdzała czy na pewno wszystko rozumiem oraz używała i podsuwała mi przydatne frazy/wyrażenia. Zadania domowe były sprawdzane przez nią poza zajęciami przez co nie marnowałyśmy czasu na lekcji, poprawiałyśmy tylko błędy (co w porównaniu do innych nauczycieli w moim przypadku było rzadkością). Pytanie o słówka nie było tylko suchym tłumaczeniem, ale zawsze byłam pytana o przykładowe zdanie z jego użyciem i kontekst. Nigdy też nie spotkałam się, żeby nauczyciel tak dobrze i obrazowo tłumaczył gramatykę. Zawsze materiał, który był zaplanowany na daną lekcję udało nam się zrealizować, bo zajęcia były bardzo sprawnie przeprowadzane, jednocześnie z dużą organizacją i dokładnością. Lekcje zaczynały się zawsze punktualnie. Jeśli były planowane jakieś nieobecności Agnieszki zawsze byłam powiadomiona z dużym wyprzedzeniem i od razu ustalałyśmy termin, w którym zajęcia mogą być odrobione. Pełen profesjonalizm. Dziękuję Ci bardzo, jesteś jedyną nauczycielką, przy której nie mogę się doczekać na kolejną lekcję.

netlang

Jestem bardzo wdzięczna za tak pozytywną opinię na temat zajęć! Cieszę się, że współpraca ze mną okazała się satysfakcjonującym doświadczeniem:) Staram się być współodpowiedzialną za rozwój językowy i zaangażowaną nauczycielką, a Twoja systematyczność i entuzjazm z pewnością usprawniają pracę na zajęciach. Keep up the good work!

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2023

Z całego serca polecam lekcje z Panią Agnieszką! Od kilku tygodni uczęszczam na zajęcia jako szybkie przygotowanie do egzaminu CAE i pomimo, że było to zaledwie kilka spotkań, już czuję się o wiele pewniej w angielskim! Na lekcjach zawsze panuje przyjazna atmosfera i pomimo, że przed pierwszym spotkaniem się stresowałam, ten stres zanikł w momencie, w którym zaczęłyśmy rozmawiać. <3

netlang

Dziękuję za pozytywną opinię na temat moich zajęć! Cieszę się, że mogłam pomóc w przygotowaniu do egzaminu CAE. Miło jest również słyszeć, ze czujesz się swobodnie i komfortowo podczas zajęć, choć ich tempo jest na pewno dynamiczne ze wzgęldu na zbizający się wielkimi krokami termin egzaminu. Będę trzymać kciuki za nawyższą ocenę:) Jeszcze raz dziękuję za rekomendację!

avatar
Laura
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2023

Z całego serca polecam Panią Agnieszkę! Przez ostatnie kilka miesięcy przygotowywałam się do egzaminu IELTS i dzięki bezcennej pomocy oraz różnorodnych prac domowych, materiałów byłam w stanie podejść do egzaminu bez odrobiny stresu, a w szczególności do części mówienia. Pani Agnieszka była zawsze przygotowana do zajęć, a przyjazna atmosfera panująca podczas nich zdecydowanie pomogła przełamać wszelkie bariery językowe. Pełen profesjonalizm, jeszcze raz bardzo polecam!!

netlang

Dziękuję bardzo za miłe słowa i rekomendację! Jestem szczególnie zadowolona z tego, że udało nam się stworzyć przyjazną atmosferę na zajęciach, co mam nadzieję przyczyniło się choć w małym stopniu do jeszcze swobodniejszej praktyki języka. To dla mnie ogromna satysfakcja, że udało Ci się podejść do egzaminu IELTS bez większego stresu:) Dziękuję raz jeszcze za miłe słowa i życzę dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2023

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Agnieszką! Zdecydowałam się na zajęcia aby odświeżyć mój angielski i pokonać barierę przed mówieniem - dlatego też nasze zajęcia były skupione na rozmowach na ustalone wcześniej tematy, z których otrzymywałam materiały (artykuły, video, zadania) do zapoznania się przed zajęciami. Lektorka zawsze była dobrze przygotowana do zajęć, zadawała ciekawe pytania do materiałów, które nie raz były wyzwaniem nie tylko językowym ale i intelektualnym :) dzięki temu czuje że bardzo się rozwinęłam podczas 1,5 roku wspólnych zajęć - zarówno językowo jak i życiowo czy zawodowo (omawiane na zajęciach tematy były często związane z moją pracą zawodową, ale też zahaczały o problemy globalne, lifestyle, nowe technologie itd.). Podobało mi się otrzymywanie feedbacku i poprawianie nawet najdrobniejszych błędów po każdej mojej wypowiedzi oraz wskazówki Pani Agnieszki na to jak wprowadzić więcej angielskiego w życiu codziennym by mieć stały kontakt z językiem i nie wypaść z rytmu :)

netlang

Jestem bardzo wdzięczna za pozytywną opinię! Cieszę się, że wszelkie uwagi oraz tematy, który były częscią zajęć okazały się pomocne w podtrzymaniu bardzo wysokiego już poziomu angielskiego. Dziękuję także za odnotowanie również mojego przygotowania do zajęć:) Będę miło wspominać nasze spotkania. Czuję się zmotywowana do dalszego doskonalenia swojego warsztatu! Pozdrawiam serdeczenie:)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 marca 2023

Nie polecam netlangu. Lektorka większość czasu podczas mówienia nie poprawiała błędów kursantów. Kurs nie jest dobrze opracowany- bywały sytuacje, w których nie skończyliśmy zaplanowanych zadań, bo jak to Pani Agnieszka określiła ' nie zdążyliśmy'. Nauczycielka powinna tak przeprowadzić zajęcia, aby starczyło czasu na zrealizowanie zaplanowanych treści. Na początku zajęć był czas na rozmowy po angielsku- np. jakim kotem się czujemy. Natomiast na konkret- rozwiązywanie zadań egzaminacyjnych już nie zawsze starczało czasu. Jestem rozczarowana poziomem tego kursu. Zajęcia nie były dobrze zorganizowane ani przydatne. Błędy w mówieniu powinny być korygowane, bo mówienie po angielsku z niewielkim feedbackiem nie ma większego sensu. Jedyny plus tych zajęć to to, że są zadania domowe. Nie polecam! Żałuję, że zdecydowałam się na ten kurs - strata czasu i pieniędzy.

netlang

Dziękuję za opinię. Powiem szczerze, że jestem zaskoczona negatywną informacją zwrotną i jest mi tym bardziej przykro w przypadku gdy dosłownie na przedostanim spotkaniu poinformowała mnie Pani, że bardzo podobały się Pani zajęcia, co zresztą zostało zarejestrowane na nagraniu z tego spotkania dostępnym dla tej grupy. Mam nadzieję, że w Pani odczuciu ucziciwie zamieściła Pani informację na temat jakości oferowanych przeze mnie kursu CAE.

Wszelkie sugestie są dla mnie bardzo istotne, ponieważ zależy mi na zapewnieniu jak najlepszej jakości oferowanych usług. Na tym etapie kursu omawiamy jeszcze format egzaminu i strategie egzaminacyjne dla kazdego typu zadań z części Reading and Use of English oraz Listening. Celem tej część spotkań nie jest pełna poprawność językowa oraz korekta błędów na forum grupowym, 'language feedback' jest oferowany głównie indywidualnie podczas praktyki pisania i mówienia w dalszej części kursu, także byłabym wdzięczna gdyby skonsultowała się Pani w tej sprawie ze mną wcześniej - wszystko bym wyjaśniła.

'Rozgrzewki' podczas zajęć z nową grupą pozwalają na redukcję stresu, pomagają w integracji kursantów oraz owocnej współpracy, nigdy nie są głównym celem spotkań, także są one jak najbardziej uzasadnione. Co więcej, często uwzględniłam je kosztem własnego czasu.

Materiał jest realizowany zgodnie z programem, co może Pani sama zweryfikować mając dostęp do syllabusa. Idziemy zgodnie z rozkładem zajęć.

Dostałam kilkukrotnie od Pani wiadmość, że nie jest Pani zainteresowana praktyką mówenia w ramach kursy grupowego, gdyż cytując "nie ma Pani problemu z mówieniem" oraz sugestie, że zadania w formacie CAE z mówienia nie są zadaniami egzaminacyjnymi i nie powinny być uwzględnione na kursie. Także docierają do mnie naprawdę mieszane komunikaty z Pani strony, mając na uwadzę fakt, że pisze Pani w dodanej opini: "Błędy w mówieniu powinny być korygowane, bo mówienie po angielsku z niewielkim feedbackiem nie ma większego sensu."

Z tego co Pani wspominała jest Pani sama lektorką, także mam nadzieję, że rozumie Pani uwzględnie pewnych etapów oraz zastosowanie pewnych rozwiązań w ramach kursu grupowego, które rządzą się własnymi prawmai - to nie są spotkania indywidulane.

Mimo wszystko, życzę dalszej wytrwałości w podnoszeniu kopmetencji językowych oraz w najbliższej przyszłości zdania egzaminu CAE z pozytywnym wynikiem.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2023

Lekcje z Panią Agnieszką są zawsze na najwyższym poziomie. Przygotowanie do egzaminu jest również bardzo profesjonalne. Dzięki, zastosowaniu się do rad Pani Agnieszki i pracowaniu nad błędami które popełniałam widzę znaczną poprawę mojego angielskiego. Nauczyciel z powołaniem którego serdecznie polecam :))

netlang

Bardzo dziękuję za pozytywną ocenę zajęć:) TOEFL w moim odczuciu jest jednym z trudniejszych egzaminów językowych. Pomimo bardzo intensywnego kursu przygotowującego do egzaminu, prace domowe były oddawane systematycznie, a postęp w każdym obszarze był widoczny gołym okiem. Taka postawa będzie na pewno dalej owocować w przyszłości! :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2023

Zapisałem się na zajęcia pod presją czasu, potrzebowałem w niecałe dwa miesiące przygotować się do CAE pod aplikację na studia. Pani Agnieszka potraktowała sprawę bardzo profesjonalnie, dla pewności przeprowadziła mnie przez zasady innych egzaminów i po upewnieniu się przystąpiliśmy do nauki, która przebiegała bardzo sprawnie. Pani Agnieszka jest bardzo uważnym słuchaczem, precyzyjnie wyłapuje ewentualne błędy w mówieniu i szczegółowo i zrozumiale tłumaczy co można poprawić. Przesyła dobre zadania domowe i poza samym ocenianiem, skutecznie wskazuje co można poprawić i motywuje do dalszej nauki.
Do wspomnianego egzaminu, pomyliwszy terminy, w końcu nie przystąpiłem. Jednak zmotywowany dotychczasowymi zajęciami nie wykluczam, że wrócę, tym razem z nastawieniem na CPE.
Bardzo polecam ;)

netlang

Jestem bardzo wdzięczna za tak przychylny odbiór spotkań:) Dodam tylko od siebie, że przy odpowiednim zaangażowaniu CPE jest na wyciągnięcie ręki w Twoim wypadku! Wymowa oraz zasób słownictwa naprawdę na imponującym poziomie:) Zapraszam oczywiście ponownie w przyszłości i pozdrawiam serdeczenie!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2022

Gorąco polecam zajęcia z Panią Agnieszką dla osób, które chcą podszkolić się w języku angielskim bądź szukają cudownego przygotowania pod egzaminy. Z pomocą Pani Agnieszki udało mi się zdobyć wynik z IELTSA potrzebny mi na studia a dodatkowo poczułam sie zdecydownie pewniej używając angielskiego na co dzień. Zajęcia opierały się nie tylko na nauce języka ale również otrzymywałam ogromne wsparcie i dużą dawkę motywacji za które jestem ogromnie wdzięczna.

netlang

Jak miło:) Dziękuję za pozytywną opinię oraz owocną współpracę! Cieszy mnie bardzo, że miałam swój malutki wkład w Twój wielki sukces!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2022

Agnieszka jest pełnym pasji, profesjonalistką który z jednej strony podchodzi merytorycznie do zajęć a z drugiej jej umiejętności interpersonalne i wysoki poziom empatii powoduje, że nauka angielskiego potrafi być naprawdę fajna i owocna.
Jest jednym z najlepszych nauczycieli angielskiego z jakimi miałam okazję współpracować.

netlang

Bardzo dziękuję za ciepłe słowa i przede wszystkim współpracę w fantastycznej atmosferze na zajęciach! Liczę też bardzo na to, że kontakt z językiem angielskim zostanie podtrzymany również poza naszymi spotkaniami:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2022

Z Panią Agnieszką przygotowywałem się do egzaminu CAE, który udało mi się zdać na poziomie C2. Uważam że tak wysoki wynik nie byłby możliwy bez uczęszczania na te spotkania. Już od pierwszych zajęć wiedziałem że warto uczęszczać na te zajęcia, ponieważ dostałem całą masę przydatnych porad odnośnie egzaminu jak również ocenę tego na które elementy egzaminu powinienem poświęcić najwięcej czasu aby nadrobić pewne zaległości. Każdemu zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Agnieszką!

netlang

Dziękuję i przede wszystkim gratuluję wyniku! Czas i wysiłek włożony w przygotowanie prac domowych i pracę na zajęciach pięknie zaowocował:)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Profesjonalnie, miło prowadzone zajęcia. Pani Agnieszka motywuje również do nauki poza zajęciami. Polecam

netlang

Dziękuję za pozytywną ocenę oraz gorąco zachęcam do dalszej pracy i nie odpuszczania:) jeszcze większa płynność i lekkość w mówieniu jest na wyciągnięcie ręki!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z p. Agnieszką, które pozwoliły mi czuć się swobodniej w posługiwaniu się j. Angielskim oraz stać się bardziej systematyczną w nauce. Pani Agnieszka przekazuje bardzo wiele przydatnych tipów, udostępnia ciekawe materiały, dzieli się przydatnymi narzędziami do nauki języka i dostosowuje wszystko do potrzeb kursanta. Pełen profesjonalizm.

netlang

Dziękuję za miłe słowa oraz zawsze doceniam pracę włożoną w przygotowanie do zajęć i duże zaangażowanie podczas już samych konwersacji również po stronie kursanta:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2022

Bardzo profesjonalne prowadzone zajęcia, ciekawa formuła, mila atmosfera. Bardzo polecam!

netlang

Bardzo dziękuję za owocną współpracę! Pozytywna atmosfera na zajęciach to z pewnością zasługa obu stron, także jestem bardzo wdzięczna za tak fajnych kursantów! Czas na zajęciach uciekał wręcz za szybko:)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

Ta nauczycielka jest tak dobra, że nie polecam jej nikomu, bo chciałbym ją mieć na wyłączność dla siebie. Osiągniecie jej poziomu angielskiego to dla mnie cel życiowy. Profesjonalistka pierwszej klasy w przygotowaniach do certyfikatów Cambridge.

netlang

Bardzo miło czyta się tak pozytywną informację zwrotną! Dziękuję:) Życzę sobie jak najwięcej tak pracowitych kursantów z podobnie dużym potencjałem językowym:)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2022

Pani Agnieszka przygotowywała mnie do egzaminu na certyfikat językowy CAE (Advanced). Jest to bezkonkurencyjnie najlepsza anglistka z jaką kiedykolwiek miałam przyjemność pracować. Zawsze, po każdej napisanej pracy dostawałam bardzo szczegółowy feedback, oraz konkretne rady i wskazówki co do egzaminu jak i samego procesu przygotowania. Jestem bardziej pewna siebie podczas posługiwania się językiem angielskim w konwersacji niż kiedykolwiek wcześniej. Każdemu, kto chce rozwinąć się językowo i zyskać swobodę w posługiwaniu się angielskim polecam z całego serca!

netlang

Ja natomiat jestem super wdzięczna za tak ambitnych kursantów:) Trzymam kciuki za wynik! Z takim poziomem językowym, w tak młodym wieku wiele drzwi z pewnoscią stoi przed Tobą otworem. Dziękuję za miłe słowa!

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2022

Gorąco polecam zajęcia z panią Agnieszką, szczególnie osobom dorosłym, które, tak jak ja, chcą podtrzymać i rozwinąć znajomość języka. Niedawno zakończyłam trzeci rok wspólnej nauki (konwersacje na Skype) i za każdym razem wracałam do niej z przyjemnością. Zajęcia zawsze odbywają się punktualnie, w miłej atmosferze i tempie dostosowanym do ucznia. Pani Agnieszka jest zaangażowana w proces nauki, dostosowuje zajęcia do indywidualnych potrzeb, potrafi zaproponować ciekawe materiały do konwersacji. Skutecznie motywuje do pracy na zajęciach i pomiędzy nimi.

netlang

Ooo bardzo się cieszę, że zajęcia przypadły Pani do gustu i przyniosły oczekiwane rezultaty:) Będę miło wspominać nasze klasowe dyskusje i oczywiście zapraszam w przyszłości, jeśli czas i okoliczności na to pozwolą! Lista tematów do omówienia na pewno nie została jeszcze wyczerpana:) Pozdrawiam serdecznie

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2022

Polecam z całego serca :) bardzo zaangażowana na zajęciach, umie motywować, ma dużo pomysłów i wskazówek dotyczących nauki języka. Zajęcia są bardzo intensywne i nigdy się na nich nie nudzę. Duży nacisk na konwersacje. Zawsze jest profesjonalnie przygotowana do zajęć:)

netlang

Bardzo dziękuję! Mogę tylko powiedzieć, że przygotowanie do zajęć jest na pewno obustronne! Życzę sobie jeszcze więcej tak sumiennych i pracowitych kursantek:)

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2022

Bardzo polecam Panią Agnieszkę. Zawsze uśmiechnięta, miła i z profesjonalnym podejściem. Mega duży zakres nauki. Zawsze przygotowana i każda lekcja to przyjemność.

netlang

Dziękuję za pozytywną ocenę naszych spotkań! Z przyjemnością czyta sięt akie opinie:)

avatar
Kaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panią Agnieszką, dzięki zajęciom z nią w trzy tygodnie przygotowałam się do egzaminu IELTS, który zdałam z wynikiem jeszcze lepszym niż ten, w który w ogóle celowałam :))) Pani Agnieszka świetnie tłumaczy, po każdej pracy pisemnej dostawałam szczegółowy feedback, dzięki któremu mogłam wyciągnąć jeszcze więcej z naszych spotkań. Pani Agnieszka skupia się na zagadnieniach faktycznie przydatnych, które nie tylko przydały mi się na egzaminie, ale też pomogą mi w codziennym komunikowaniu się w języku angielskim. W te 3 tygodnie naprawdę nauczyłam się bardzo dużo i jeszcze raz szczerze polecam!!!

netlang

Bardzo dziękuję za miłe słowa! Będę miło wspomniała nasze spotkania:) Jeszcze raz gratuluję super wyniku i cieszę się, że miałam swój mały wkład w końcowy rezultat! Życzę samych sukcesów, bo potencjał jest ogromny!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Szczerze polecam Panią Agnieszkę. Zajęcia są profesjonalne, a zarazem ciekawe i prowadzone w miłej atmosferze. Materiały są zróżnicowane i interesujące. Mam zajęcia z konwersacji co szczerze polecam. Mój angielski jest coraz lepszy z każdym dniem. Zdecydowanie polecam konwersacje są na mega wysokim poziomie.

netlang

Bardzo dziękuję za pozytywną opinie oraz owocne dyskusje podczas spotkań:)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2022

Pani Agnieszka jest zawsze przygotowana do zajęć, pilnuje prac domowych i dba o regularne powtórki materiału. przygotowuję się do CAE i widzę duze zaangażowanie po stronie nauczyciela. Przerabiamy głównie próbne egzaminy i dzięki szczegolowemu feedbackowi w końcu poczułem się pewnie jeśli chodzi o przygotowanie i szanse na zdanie egzaminu z wysokim wynikiem. takze bardzo polecam

netlang

Dziękuję za czas poswięcony na dodanie pozytywnej opinii. Miło jest patrzeć na postępy własnych kursantów! Systematyczność i otwartośc na feeback kluczem do sukcesu! Keep it up!:)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2022

W dwa tygodnie intensywnej nauki udało się zaliczyc bardzo ciezki egzamin z j. Angielskiego. Dziękuję pani Agnieszko w razie potrzeby napewno ponownie skorzystam.

netlang

Dziękuję za super współpracę, zaangażowanie i pozytywną opinie! Powodzenia w realizacji kolejnych zawodowych i językowych celów:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.