Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Online
Józefów
Otwock
Warszawa (Bemowo +23)
Sulejówek
Karczew
Wiązowna
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski90 - 105 / 60 min

Marcin

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/541 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Szkoła angielskiego Chatschool "Zacznij mówić po angielsku. Odkryj świat na nowo." Dołącz do grona ponad 1 0 00 kursantów .

Oferta szkoły Chatschool składa się z dwóch wariantów:

1. Kurs składający się z 52 godzin . Zajęcia odbywają się: u nas w szkole, w domu u kursanta lub online.

Mamy 3 poziomy zaawansowania kursów:
- początkujący;
- średnio-zaawansowany;
- zaawansowany.

Zajęcia prowadzone są w formie indywidualnej lub możesz brać udział w zajęciach ze znajomym. W zależności od poziomu zaawansowania języka, wybieramy zagranicznego lub polskiego lektora. Nasz lektor dobiera autorskie materiały dydaktyczne do Twoich potrzeb i na ich podstawie prowadzi zajęcia.

To od Ciebie zależy w jakim przedziale czasowym chcesz zrealizować kurs. Zazwyczaj kursanci wybierają okres 12-miesięcy (1 spotkanie w tygodniu), ale są i tacy, którzy realizują materiał w 6 miesięcy (2 spotkania w tygodniu).

Cena kursu (52 spotkania) wynosi: 90zł/60min. Płatność odbywa się przelewem z góry w ratach miesięcznych. 

2. Ilość zajęć dostosowana do potrzeb Uczestnika . Niektóre osoby przychodzą do nas z konkretną potrzebą jak np. przygotowanie do rozmowy o pracę, czy niespodziewany wyjazd do anglojęzycznego klienta. W takim przypadku zachęcamy do skorzystania z tej opcji.

Cena w tym wariancie wynosi 105zł/60min. Płatność odbywa się przelewem z góry za zadeklarowaną ilość zajęć w danym miesiącu.

Więcej informacji:

U nas płacisz za EFEKT , a nie za kilkuletnią / kilkunastoletnią bezproduktywną naukę, gdzie płatność miesięczna jest często mniejsza, ale rozciągnięta na wiele lat.

Pierwsze spotkanie organizacyjno-informacyjne jest bezpłatne . W trakcie tych zajęć opowiemy Ci o naszej skutecznej metodologii nauczania, do czego będziemy dążyć i jak osiągnąć postawiony przez nas wspólnie cel.

Lokalizacja:

Zajęcia prowadzimy zdalnie (online).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marcin
Ulanowska, 20b
04-859 Warszawa
NIP: 9522209761

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
10.2010 - 01.2011
Universität Wien
Magister
Kursy i szkolenia
06.2013
C1 (CAE) Certyfikat z Angielskiego
06.2013
B2 (Mittelstufe) Certyfikat z Niemieckiego
Doświadczenie
01.2012 - aktualnie
Własna działalność
Od 2012 roku udzielam korepetycji. W trakcie tego okresu zajmowałem się doradztwem biznesowym w jednej z korporacji zajmującej się obsługą firm z Fortune 500. Dodatkowo byłem odpowiedzialny za wprowadzenie zagranicznej firmy z branży Internetowej na polski rynek.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 41
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Po skończonym kursie nasuwa się wniosek, czy człowiek chce nie tylko płynnie mówić, ale czy chce dalej zagłębiać się w szczegóły tego języka. Pani Kimiko zabrała mnie w angielską podróż i zostałem oczarowany, że człowiek ze skromnym arsenałem słownictwa, jest w stanie pod koniec kursu mówić bez zająknięcia :) Oczywiście ciężka praca była..o tym należy wspomnieć :) Dziękuje za wszelkie notatki z lekcji i analizę błędów na każdych zajęciach.

Gangla sp. z o.o.

Bartku, Kasia, dziękujemy za wystawienie opinii i za zaufanie. Oczywiście przekaże ciepłe słowa Kimiko :) Odpoczywajcie teraz. Należy się Wam!

Serdeczności,
Marcin

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2018

Cały kurs jest świetnie skonstruowany, było 52 spotkania, z czego wszystkie były udane :) polecam za skuteczność, za różnorodność, za uśmiech na twarzy i za przeniesienie mnie na dobrą, komunikatywna stronę mocy angielskiego. Dzieki

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Syn poprawiał maturę z angielskiego. Tym razem zdał maturę na 46%! Dziękuję bardzo za pokłady cierpliwości i wytrwałości. Mam olbrzymi dług zaciągnięty wobec Panstwa:)

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Polecam szkole. W sumie to nie szkoła, to jest kuźnia angielskiego. Tutaj lektor analizuje indywidualnie przypadki i daje spersonalizowana receptę na naukę języka. Podziwiam za opracowanie takiej metody

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Duża doza wiedzy praktycznej. Zajęcia z Gabrysia z Chatschool, która od 22 lat mieszka w Nowym Yorku, dają ultra szybkie efekty. Bogatsze, praktyczne słownictwo, skupienie się na akcencie, odrzucenie niepotrzebnych zasad gramatycznych, które jedynie zaprzataja nasza głowę. Tak w skrócie można podsumować lekcje z Gabi native speakerem. Super, polecam skorzystać z darmowego spotkania.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2018

Chapeau bas! Jestem zaskoczony , że te całe gadanie o 6msc kursie jest prawda. Sceptycznie do kursu podeszłem, ale dużo pracy własnej oraz wskazówki lektora dały zamierzony efekt. Dzięki!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Córka bardzo ucieszona. Mimo, że uczyła się kilka lat w innych szkołach, to mówi, że właśnie natrafila na tą prawidłową :) teraz po studiach wyjezdza do Wlk. Brytanii i jesteśmy bardzo wdzięczni za włożony wysiłek i wkład w naukę. Dziękujemy Panie Marcinie
Pozdrawiamy
Kamil i córka Natalia

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2018

Pragnę pogratulować szkole za sfokusowanie się na płynnym mówieniu. Osobiście znałem i porozumiewalem się po angielsku. Natomiast zależało mi na osiągnięciu poziomu zbliżonego do native. Uważam, że udało się.

avatar
Wika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2018

Polecam zmienić nazwę "kurs 26 tygodni" na nazwę "przygoda 26 tygodniowa". Dlaczego? Nie spotkałam się do tej pory z takim edukowaniem ludzi. Zarażanie pasją do angielskiego, pogłębianiem tajników tego języka, różnorodność materiałów - to jest domena tej szkoły. Super i trochę szkoda mi ludzi, którzy nie mogą skorzystać z tej szkoły bo np. mieszkają poza Warszawą. Bardzo, ale to bardzo bardzo POLECAM :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Jako osoba z sektora bezpieczeństwa narodowego, osobiście rekomenduje szkołę Marcina. Miałem intensywny kurs angielskiego, a staż w Waszyngtonie był za pasem..Marcin, udało się i cieszę się, że podjąłem akurat z Tobą współpracę! Sam fakt przedłużenia stażu potwierdza, że mój angielski jest płynny :)

avatar
Danuta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

Kurs jest prowadzony w różnicowany sposób i nigdy nie wiesz co może Cię spotkać. Jest to bardzo ważne. Tak jak w życiu, niczego nie możesz się spodziewać. Marcin często nas zaskakuje różnymi wyzwaniami. Jak najbardziej polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Na prawdę jest nacisk na mówienie! Zajęcia tak szybko mijają, że to szok..a stopień stresu dość wysoki, bo nigdy tyle nie mówiłam po angielsku jak na tych zajęciach. Polecam mocno dla osób, którym zależy bardzo na szybkim postępie w mówieniu.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Jestem na kursie od 9 tygodni. Gorące słowa uznania za metodykę.

+100 punktów do pewności siebie. Wzrost co najmniej 50% częstotliwości wymawianych słów.

Dzięki!

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Na zajęciach wraz z Marlena i Tomkiem przerabiamy przeróżne tematy. Spotykamy się raz w tygodniu, ale okres między zajęciami jest dość *wymagajacy*. jesteśmy po ok 7-8tygodniach kursu na poziomie średnim i aż w szoku jestem jak moi partnerzy do rozmów rozwineli się. Mam nadzieję, że i ja poczynilem postep :D

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2018

Super kontakt, szybka reakcja, potem jeszcze szybsza akcja i okazuje się, że można sobie przypomnieć angielski w 2 miesiące. Chociaż pojawiały się zaniki pamięci. Jeszcze raz gratulacje za boską cierpliwość :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Pozdrawiamy ze słonecznej Kanady !!! Cała przyjemność nauki jest po naszej stronie :) Mimo, że jesteśmy z Karczewa, to opłaca się przyjeżdżać. Wracamy na pokład szkoły od września, bez odbioru!

Weronika i Sławek

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Jestem po 6spotkaniach indywidualnych i 5 grupowych. Jak się dowiedziałem, popełniam te same błędy językowe. Jak usunę te błędy, to całkiem będzie mi szło dobrze. Fajnie, że ktoś potrzasnal moim mowionym angielskim. Zdaje sobie sprawę, ze ta podróż jeszcze potrwa, ale nie nudzę się w trakcie niej.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2018

Nauka z Marcinem ma bardzo praktyczny charakter. Jeśli chcesz poprawić swoje umiejętności komunikacyjne to lekcje z Marcinem są dla Ciebie. Nastaw się jednak na ciężką pracę. Marcin jest wymagającym nauczycielem i będzie oczekiwał od Ciebie wytężonej pracy. W trakcie zajęć zadaje pytania zmuszając Cię do konwersacji. Jasno i praktycznie tłumaczy reguły gramatyczne. Jest człowiekiem o szerokich horyzontach. Polecam

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2018

Ciężko jest nawet dobrze wyrazić jak bardzo profesjonalnym, a jednocześnie sympatycznym nauczycielem jest Marcin. Różnorodność materiałów dała mi możliwość szybkiego poszerzenia słownictwa, a jego anielska cierpliwość w tłumaczeniu gramatyki zrobiła ze mnie eksperta któremu zdarzyło się nawet kiedyś zagiąć samych Angoli w znajomości zasad ich własnego języka. Dzięki niezwykle pozytywnej osobowości Marcina bardzo łatwo można przełamać barierę językową i zwyczajnie przestać się bać mówić w obcym języku. Polecam!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Marcin nie miał wolnych terminów u siebie, ale polecił nauczycielkę z Boliwii. Na początku miałem obawy, czy podołam zadaniu, zwłaszcza, że Nahir nie potrafi rozmawiać po polsku, ale na szczęście zna j. angielski i nauka j. hiszpanskiego nie byla juz taka straszna :) W sumie 2 pieczenie na 1 ogniu :) Dzięki fajnej metodzie naucznia płynnego mówienia, nauczyłem się szybko relacjonować dość skomplikowane wydarzenia dotykające takich tematów, jak polityka, zachowania międzyludzkie, czy też szeroko pojety biznes. Bardzo, ale bardzo polecam konwersacje z Nahir! Ja juz widze efekty po 5 spotkaniach :)

Gangla sp. z o.o.

Nie chce się przekomarzać :) "A nie mówiłem :)"

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2018

Polecam tego korepetytora. Szybka i bardzo łatwa nauka języka bez wychodzenia z domu ! Pan Marcin w prosty sposób nauczył mnie języka i jestem bardzo wdzięczna . Wielkim plusem jest nauka przez Skypa , która ułatwiła wiele i zaoszczędziłam wiele czasu dzięki temu. Polecam każdemu początkującemu i pragnącemu uczyć się w domu przez Skypa .

Gangla sp. z o.o.

Gosia, bardzo dziękuje!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2017

Marcin to świetny nauczyciel, ma indywidualne podejście do uczniów, co bardzo pomaga. Pomógł mi przełamać blokadę przed dłuższymi wypowiedziami po angielsku, nie tylko ucząc języka (poprawiając gramatykę i słownictwo). Wyeliminowałam swój stres przy mówieniu po angielsku. Rok temu zaczynałam naukę od zera u Marcin teraz mój poziom to B2

Gangla sp. z o.o.

To kiedy zaczynamy przygotowania do CAE? :)

avatar
Vladimir
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2017

Dzień dobry. Rozmawiałem we wtorek z Panem Marcinem i miałem wielką przyjemność z tej rozmowy. To był tak zwany pierwszy kontakt, ustalanie terminów itp. Pan Marcin wysłał mi wszystkie materiały przed tym pierwszego (darmowym)
spotkaniem i nic nie płaciłem do tej pory. Wtedy od razu
zdecydowałem, że bardzo chciałbym uczyć się angielksiego z Panem Marcinem. On jest bardzo miły, sympatyczny i traktuje obcokrajowców w fajnym stylu. Trudno mi wyrazić słowami moją wdzięczność i satysfakcję ze spotkania z Panem Marcinem, dziękuję pięknie. Pozdrawiam serdecznie, Vladimir :)

Gangla sp. z o.o.

Jak uczeń uśmiechnięty z pozytywnym podejściem do świata , to i nauczyciel tryska energią!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2017

Dzięki Panu Marcinowi w 3 miesiące przygotowałam się do wyjazdu zagranicznego i branżowych konwersacji w języku angielskim. Mam wrażenie, że zagadnienia tematyczne Pan Marcin przygotowywał dla mnie "na miarę", co dało tak dobre efekty. Zajęcia były prowadzone w ciekawy sposób i dostosowane do moich potrzeb.
Polecam!

Gangla sp. z o.o.

Odezwij się Olga, mam namiar na kolejną ciekawą konferencję w Twojej branży.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2017

Serdecznie polecam !!!
Dzięki lekcjom poprawiłem wydatnie swoją wymowę i przede wszystkim płynność w angielskim, także co dla mnie niesamowicie ważne stresu przed odzywaniem się w tym języku.

Zajęcia zawsze są prowadzone w sposób profesjonalny i ciekawy. Dodatkowo jest bardzo dobry kontakt z nauczycielem :)

Jeszcze raz gorąco polecam ! :D

Gangla sp. z o.o.

Pamiętaj Miłosze o używaniu języka jak najczęściej. "If you do not use it, you loose it!"

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2017

Po wcześniejszych doświadczeniach z nauczycielami angielskiego i wrodzoną „miłością” do tego języka myślałam, że już nic dobrego mnie nie spotka… A jednak, po prześledzeniu sterty ofert i przeczytaniu mnóstwa opinii trafiłam na Marcina - to był strzał w 10!
Dzięki Marcinowi zaprzyjaźniłam się z angielskim, a same zajęcia to czysta przyjemność. Prowadzone profesjonalnie, z wielkim zaangażowaniem i energią. Godzina mija jak 10 min. I co najważniejsze mam wrażenie, że efekty same przychodzą. Zajęcia pełne inspiracji oraz ciekawych tematów –aż się chce uczyć :)
Baaardzo polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2017

Serdecznie polecam naukę języka angielskiego z Marcinem. Jego sposób prowadzenia zajęć jest ciekawy i przede wszystkim efektywny. Zajęcia są prowadzone dynamicznie co daje poczucie maksymalnego wykorzystywania lekcji. Rozmowy z Marcinem to nie tylko nauka języka - to również rozwój osobisty. Pozdrawiam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2017

Pan Marcin to fantastyczny nauczyciel !!!
Od kilku miesięcy uczy naszego syna języka angielskiego. W bardzo krótkim czasie, my jako rodzice jak również nauczyciel w szkole zauważył istotny progres w jego umiejetnościach językowych. Sposób w jaki Pan Marcin prowadzi zajęcia sprawił, że gramatyka zmora wiekszości uczniów, nagle okazała sie prosta i zrozumiała. Zajęcia prowadzone sa w sposób niezmiernie profesjonalny i interesujacy. Pomimo tego, ze Pan Marcin jest bardzo obleganum nauczycielem to i tak znazał czas na dodatkowe korepetycje z jezyka angielskiego dla naszego syna - za co jesteśmy mu bardzo wdzięczni. Może trudno w to uwierzyć, ale dla naszego syna sa to najlepsze i najciekawsze zajęcia dodatkowe. Nauka języka angielskiego stała się dla niego przyjemnością a nie obowiązkiem. Mamy nadzieję, że w kolejnych latach Pan Marcin również znajdzie czas na edukację językową naszego syna.

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2017

Mocno polecam! Razem z zona uczeszczam i nauczyciel jest pelny energii i merytoryki

Aby wiecej tak oddanych nauczycieli

Olek Mysliwiec

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2017

Pomimo młodego wieku Marcina byłam zaskoczona jego poziomem angielskiego. Człowiek wkurza się, że tak malo robil za mlodosci :) Marcin rzetelnie wytłumaczyl mi gramatyke obowiazujaca na moj egzamin, poprawil moj poziom pisania form pisemnych poczynając od recenzji książki po eseje. Aktualnie pracujemy nad płynnością mówienia i dalej liczę na owocną współpracę!

Gangla sp. z o.o.

Już taki nie młody, ale też nie mogę narzekać :) Marta, jak uczeń chce się uczyć, to i współpraca układa się bezproblemowo. A Ty jak wiesz, lubię dawać wartość drugiej osobie.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2017

Plan, realizacja, kontrola, poprawa wyników - tak wygląda współpraca z Marcinem. Bez wątpienia polecam !

Gangla sp. z o.o.

Dziękuje za te słowa! Mam nadzieję, że zdasz swój upragniony egzamin w następnym roku.

avatar
Jóźwa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

"Mimo tylko 3 zajęć, mogę stwierdzić, ze Marcin wsparł mnie wiedzą z zakresu wykonania profesjonalnej prezentacji po angielsku. Polecam tego Allegrowicza!

Gangla sp. z o.o.

Śmiem twierdzić, że sprostałeś oczekiwaniom zarządu? Zadzwoń Krzysiek, jestem ciekaw jak poszło.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Dziekuje za współpracę. Mam nadzieje, ze Berlin stoi otworem teraz przede mną.

Gangla sp. z o.o.

Wypuściłem Ciebie ze solidnymi podstawami ! Musi się udać !

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2017

Witam,
3 lata temu nie miałem w planach zdawania egzaminu FCE. Marcin nakreślił plan, egzekwował jego wykonanie ode mnie, a na koniec razem wypiliśmy szampana z okazji otrzymania oceny B :)))))))))))))
Pozdrawiam
Krzysiek

Gangla sp. z o.o.

:-) to może czas na zdanie kolejnego certyfikatu CAE?

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Po 10 zajęciach zauważyłam, że mówię coraz płynniej. Marcin, gratulacje! Wszystko idzie według planu.

Gangla sp. z o.o.

Miło słyszeć, ale duża zasługa po Twojej stronie. Ja jedynie wskazuje drogę. 90% sukcesu zależy od ucznia.

avatar
Milosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Bylem kilka razy i juz moge powiedziec, ze warto. Jasno i klarownie przedstawiany material. Bardzo przyjemna wspolpraca.

Gangla sp. z o.o.

Dziękuje!

avatar
Maryna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Polecam ! Polecam ! I jeszcze raz polecam ! Zdalam egzamin na poziomie B2 :)))

Gangla sp. z o.o.

Nie taka straszna okazała się ta gramatyka :-) Miłych wakacji życzę!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Panie Marcinie, teraz moge oficjalnie napisac. Moj syn ma na koniec roku 5 !!! A egzamin gimnazjalny napisany na max ilosc pkt :)) Dziekuje bardzo z mezem !
Pozdrawiam,
Joanna Kazimierczak

Gangla sp. z o.o.

Duma rozpiera :-) Proszę pozdrowić koniecznie Szymona. To był intensywny rok dla niego. Do zobaczenia we wrześniu!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Rok temu dukalem po angielsku. Dzis moge smialo powiedziec, ze plynnie prowadze konwersacje w tym jezyku. Niestandardowe podejscie Marcina w prowadzeniu zajec (mowienie 45min i 15min gramatyka) dalo zamierzone efekty!

Gangla sp. z o.o.

Michał, niezmiernie dziękuje. Każdy wymaga indywidualnego podejścia. W Twoim przypadku było oglądanie wielu prelekcji z zakresu biznesu, a potem opowiadanie ich po angielsku :) Super, że przyczyniłem się do Twojego sukcesu. Życzę powodzenia w firmie consultingowej!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Witam :)
z usług Pana Marcina korzystam od kilku lat - pomagał mi zarówno w liceum jak i podczas studiów, nauczał też mojego kuzyna w gimnazjum. Obydwoje jesteśmy zadowoleni z efektów współpracy.

Gangla sp. z o.o.

Dziękuje Ola. Pozdrów Krzysia !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2016

Dzięki Panu Marcinowi udało mi się zdać maturę rozszerzoną na 92%. Wynik mówi sam za siebie :) Dla porównania, rok temu miałam wynik 52% z próbnej matury na tym samym poziomie. 8 miesięcy starań zaowocowało dostaniem się na docelową uczelnię. Polecam !

Gangla sp. z o.o.

Szkoda, że nie 100 % :) Ale uważam, że wynik 92% jest przyzwoitym wynikiem. Jednak ciężka praca popłaca !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.