Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka40 / 60 min

Aleksandra

Opis ogłoszenia

Przyszła nauczycielka i egzaminatorka, obecnie kończąca już studia na Politechnice Łódzkiej chętnie pomoże we wszystkich problemach z matematyki uczniom klas szkół podstawowych, gimnazjum i szkół średnich. Korepetycji udzielam od 5 lat. Jestem na bieżąco we wszystkich nowinkach w dydatktyce matematyki oraz najnowszych wymaganiach stawianych uczniom przez CKE w egzaminach i maturach. Pomogę zrozumieć każdy temat. [*Od ułamków, przez trygonometrię aż po zadania typu "wykaż, udowodnij" *]
Pomogę w odrabianiu lekcji młodszym dzieciom z różnych przedmiotów i przygotować się na kolejny dzień w szkole :) 
Ze starszymi uczniami oferuje pomoc z nowymi zagadnieniami, które okazały się niejasne w szkole lub uzupełnieniem braków, możemy się wspólnie przygotować do egzaminu, sprawdzianu lub matury. 
_Posiadam dużo książek i sama przynoszę materiał na zajęcia, dzięki czemu uczeń nie musi zakupić nic dodatkowego na nasze lekcje. _
*Trening czyni mistrza! *
Matematyka wymaga czasu i odpowiednych zadań do przerobienia, gdyż jest to przedmiot, w którym nie da się przeskoczyć żadnych działów a niewyćwiczone podstawy będą przynosić błędy w nastęnych tematach.
Opracowałam harmonogram i plan zadań aby uczeń mógł przerabiać materiał bieżący ale też powtarzał działy na pozór "łatwe",a jednak zdradliwe. Dlatego dostaniesz ode mnie różne zadania, typowo książkowe, maturalne i takie, które tworzę sama aby nic Cię nie zaskoczyło a tym bardziej nie przeraziło na sprawdzianie lub egzaminie .
Obecny program nauczania wymaga od uczniów zrozumienia wielu trudnych tematów już w podstawówce , co w towarzystwie innych przedmiotów albo i zajęć dodatkowych może zniechęcić, a nieobecność nawet na jednej lekcji potrafi namnożyć wiele niejasności. W pracy z młodszymi uczniami stawiam na przede wszystkim bieżącą naukę, motywację i pokazanie się, że to da się ogarnąć :) oraz szkolenie umiejętności logicznego myślenia i kojarzenia faktów, które zaprocentuje w dalszej edukacji.
Posiadam jeszcze klika miejsc na ten rok szkolny.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego z numerem 796 500 159, jeśli nie odbiorę to proszę zostawić wiadomość SMS i na pewno się skontaktuje.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.