Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Aleksandra

Opis ogłoszenia

Jeśli potrzebujesz pomocy w przygotowaniu do sprawdzianów, odrabianiu prac domowych a także przygotowaniu do egzaminu 8klasisty lub matury , a nie wszystko jest dla Ciebie nadal z matematyki zrozumiałe o co bałeś się do tej pory zapytać lub nadal nie czujesz się pewnie w niektórych zagadnieniach z matematyki, które już zostały zakończone w szkole i szukasz _kogoś kto jeszcze raz z Tobą wszystko utrwali to bardzo dobrze trafiłeś! _
Zglaszali się do mnie uczniowie w styczniu z problemami ze zrozumieniem działań na potęgach, nie wiedzieli jak zacząć zadania z ciągami, ciężko było im zrozumieć zagadnienia z prawdopodobieństwa i statystyki i po pracy ze mną poprawili oceny i zdali maturę. 
Mam opracowany plan pracy, typowe zadania maturalne, wyszczególnione wymogi jakie należy spełnić do matury, pokazuję jak rozwiązywać zadania zamknięte i jak nie dać się nabrać na mylące warianty odpowiedzi. Pokazuję jak rozwiązać zadania typu "udwodnij, że" oraz co można zauważyć, napisać w zadaniach otwartych aby zyskać cenne punkty w arkuszu. 
Trening czyni mistrza! Dlatego u mnie jest bardzo dużo prac domowych i ciągłego powtarzanie tematów, ale spokojnie, wiem co robię i przyniesie to efekt. 
_Udzielam korepetycji z dojazdem do ucznia na terenie Łodzi oraz online. _
Cena to 50 zł za 60 minut. 
Z doświadczenia wiem, ze 60 minut lekcji jest to mało na przygotowanie się, najlepsze efekty są przy 120 minutach lub 90 minutach, ponieważ sam egzamin lub matura trwa dłużej niż 60 minut i uczeń musi byc gotowy na wydajną pracę przez cały czas bez przerwy. 
_W razie wszelkich pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego. Ze względu na zajęcia nie mogę zawsze odebrać teleofnu, proszę wtedy o wiadomość SMS, na pewno oddzwonię. _

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.