Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Poznań (Łazarz/Górczyn)
Leszno
Konin
Gdańsk
Gdynia
Ślesin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski85 - 100 / 60 min

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Cześć,

Jestem doświadczonym lektorem języka angielskiego, z tytułem magistra filologii angielskiej, od kilku lat profesjonalnie zajmującym się nauczaniem języka. Oferuję wygodne, efektywne oraz przyjemne lekcje indywidualne online zarówno z języka ogólnego, jak i specjalistycznego, na wszystkich poziomach zaawansowania, od A1 po C2. Gwarantuję, że przy odrobinie wysiłku szybko zauważysz efekty :)

Specjalizuję się w:
- kursach konwersacyjnych (przełamanie bariery językowej;
- egzaminach Cambridge: CAE, FCE;
- egzaminie IELTS ;
- egzaminie maturalnym;
- egzaminie ósmoklasisty;
- języku prawniczym;
- języku medycznym.

Prowadzę również zajęcia z języka biznesowego.

Zajęcia dostosowane są do Twoich potrzeb - oznacza to, że mogą być nastawione na komunikację , gramatykęrozumienie ze słuchu , bądź  pisanie . Podczas pierwszych zajęć ustalamy, jaki będzie najlepszy tryb nauczania w danym przypadku i jakie umiejętności będziemy rozwijać. Nauczanie jest w całości dostosowane do Twoich potrzeb oraz upodobań, tak, aby w jak najszybszym czasie osiągnąć satysfakcjonujące wyniki. 

Zapewniam materiały oraz przyjemną atmosferę podczas zajęć - szybko się przekonasz, że nauka angielskiego nie musi być stresująca, nudna, ani trudna! Zajęcia są zupełnie elastyczne - dopasowane do Twojego grafiku i stylu uczenia się. Nie podpisujemy żadnej umowy - uczysz się ze mną tak długo, jak chcesz!

Cena za jedną lekcję to 100zł. W przypadku wykupienia większego pakietu zajęć, oferuję zajęcia w cenie 90zł/60 minut. Zajęcia z angielskiego specjalistycznego (medyczny, prawniczy, biznesowy) oferuję w cenie 120zł.  Lekcje w godzinach od 9 do 16 obecnie oferuję w promocyjnej cenie od 90zł/60 minut.

Wystawiam faktury.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak uczę, chętnie prześlę liczne opinie swoich uczniów do wglądu w formie portfolio. Zapraszam również na prowadzony przeze mnie fanpage na Fb: Szkoła Językowa Arero.

Uwaga! Darmowa lekcja próbna  (30 min), na której ustalamy plan działania i sprawdzamy poziom językowy.

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota07:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Agnieszka
Strumykowa
62-561 Ślesin
NIP: 6653026060

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 06.2019
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
02.2017 - aktualnie
Active Study
04.2020 - 05.2021
TUTLO

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2023

Uczę się u Pani Agnieszki już 5 lat. Przez ten czas zapisaliśmy do niej już całą naszą rodzinę :D Chodzi do niej mój mąż, siostra, i nasze dzieci. Pani Agnieszka jest sympatyczna, ale rzeczowa i zawsze świetnie przygotowana do zajęć. Podchodzi też bardzo elastycznie do kwestii terminów. Gorąco polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.