Emi Lee Jones

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Kowale
Pruszcz Gdański
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Pomogę Ci w treningu samodzielnego, płynnego mówienia. Chcesz być niezależnym, pewnym siebie mówcą? Razem wypracujemy Twoje poczucie swobody i wolności w używaniu języka angielskiego, jako drugiego języka w codziennych jak i biznesowych sytuacjach.

Wytrenujesz mówienie po angielsku aby poszerzyć możliwości językowe, usprawnić umiejętności płynnej komunikacji i spełniać swoje cele. Przygotujesz się do swobodnej konwersacji, egzaminu maturalnego, nowych zadań w pracy i wyjazdów zagranicznych.

Wybierz między zajęciami indywidualnymi lub w parach nakierowanymi na angielski codzienny i biznesowy, naukę rozumienia ze słuchu, poszerzanie słownictwa. Zajęcia online: Skype, Zoom lub facetime.

Treningi są dla Ciebie najlepsze jeśli potrzebujesz zwiększyć pewność siebie w mówieniu oraz rozumieniu ze słuchu, lub po prostu chcesz wypróbować aktywne uczestniczenie w konwersacji i rozwinąć słownictwo.

Po pierwszej darmowej konsultacji dobierzemy dla Ciebie tryb nauczania i materiały tak aby zajęcia były dla Ciebie skuteczne i przynosiły efekty. Miejsce korepetycji: online lub Gdańsk.

Pierwsza lekcja gratis

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Emi Lee Jones
Jaworzniaków 24a/4
80-180 Gdańsk
NIP: 5611513783

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
09.2018
Commonwealth Education Trust
10.2018
"Teach English Now! Foundational Principles by Arizona State University on Coursera. Certificate earned at Thursday, October 25, 2018 5:39 AM GMT".
12.2018
Teach English Now! Theories of Second Language Acquisition
Doświadczenie
10.2010 - aktualnie
Open Mind, M2 Works
01.2017 - aktualnie
lingoninja.pl

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 33
avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2019

Bardzo cieszę się, że poznałam Emilię.
Emilia oprócz tego, że jest doskonałym nauczycielem, który ma niewiarygodną cierpliwość do osób, które startują z językiem angielskim, posiada również fachową wiedzę.
Zwraca uwagę na słabości w mówieniu i potrafi znaleźć doskonały sposób, żeby się ich pozbyć. Dzięki temu spotkania z Emilią są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości.
Pomaga przełamać stres, ponieważ każde spotkanie zaczyna od luźnej rozmowy. Nie wyobrażam sobie nauki języka z kimś innym.
Emilio dziękuję :)

avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2019

Cieszę się, że trafiłam do Emilii! Fantastyczna otwarta osoba, z mega cierpliwością. Po każdej lekcji jestem naładowana na kolejne kilka dni nauki już we własnym zakresie - codzienne 20 min np. ze słówkami. Lekcje niesztampowe, poruszane problemy życia, świata czyli wszystko to co pomaga i w biznesie, i na wakacjach. Polecam! Polecam! Polecam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Bardzo polecam dla nauki angielskiego, płynnego mowienia i poprawności gramatycznej. Lekcje mijają bardzo szybko i w przyjaznej atmosferze :)

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Już kilka lat uczę się języka z p. Emilią i mimo że nie mam żadnych powtarzam żadnych zdolności językowych to progres jest znaczący. W końcu zaczynam rozumieć filmy, piosenki, w końcu nie boję się konwersacji na wakacjach, a zakres słów wystarcza żeby wszystko załatwić. Oczywiście przed każdą lekcją mam typical couch potato i nie chce mi się uczyć, ale atmosfera na lekcjach, fajne drill questions i zadania powodują, że po każdej lekcji czuję komfort, że znów się czegoś fajnego nauczylem. Gorąco polecam!!!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Polecam z czystym sumieniem Panią Emilię każdemu kto chce nauczyć się mówić po angielsku, osoba przesympatyczna, rzetelna, z duża wiedzą, lekcje ciekawe, nie można się nudzić!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2017

Emilia posiada dużą wiedzę oraz wielką cierpliwość i spokój co powoduje że zajęcia z Nią są przyjemne i ciekawe. Polecam wszystkim którzy chcą poznać język angielski oraz tym, którzy go doskonałą.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2017

U kogo zacząć lekcje j. angielskiego? U Emilii oczywiście!!!
Sympatyczna, cierpliwa, rzetelna osoba, godna polecenia.
Nacisk kładzie przede wszystkim na to co sprawia największa trudność. W moim przypadku - rozmowa. Dzięki niej przełamuję barierę, staram się wydukać z siebie jak najwiecej i mimo ze nie jest to łatwe, czuje się przy Niej komfortowo.
Z niecierpliwością czekam na kolejne zajęcia!
Jeszcze raz szczerze polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2017

Od początku czerwca regularnie uczęszczam na lekcje śpiewu do Emilii. Od tamtego czasu powiększyła się moja wiedza oraz świadomość wokalna. Atmosfera jest bardzo przyjemna i bezstresowa, a na każdą wątpliwość potrafi odpowiedzieć rzetelnie i w przyswajalny sposób. Każda następna godzina to nowa dawka wiedzy oraz szersze spektrum wokalne. Jeśli ktoś myśli o swoim rozwoju w kierunku emisji głosu to Emilia na pewno mu to ułatwi.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Nauka języka angielskiego tylko z Emilią:) Jest zawsze przygotowana do zajęć, które dzięki temu są doskonale zorganizowane. Nie ma również problemu z ich tematyką, która może być dostosowana do potrzeb osoby uczącej się. Efektywne metody nauczania, przyjazna atmosfera i ogrom cierpliwości ;)

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2016

Bardzo serdecznie POLECAM zajęcia z Emilią! Zawsze przygotowana, zorganizowana, lekcje przebiegają w miłej atmosferze. Efekty dostrzegalne są w zaskakującym tempie a systematyczna praca mobilizuje do dalszej nauki. Dzięki Niej nabieramy większej pewności siebie i możemy odmienić swoje dotychczasowe życie. Podjąć pracę na lepszym stanowisku lub tak jak ja podjąć decyzję o wyjeździe za granicę :)

EMI Project Emilia Kłos

It was my pleasure to take part in the speaking development of this client. An ambitious and open mind who just like at the gym: comes regulary, works hard to the end, and never gives up in spite of difficulties - this is a key to effects, contentment, and satisfaction for both a student and an English coach. Thank you for such a great feedback and I wish you all the best.

Z przyjemnością wzięłam udział w rozwoju umiejętności mówienia tego klienta. Ambitny i otwarty umysł, który tak jak na siłowni: przychodzi regularnie, ciężko pracuje aż do końca i nigdy się nie poddaje pomimo trudności - to jest klucz do efektów, zadowolenia i poczucia spełnienia zarówno dla studenta jak i trenera językowego. Dziękuję za tak pozytywną opinię i życzę wszystkiego co najlepsze.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2015

Szkoda, że można dać tylko opinię "bardzo dobry". Powiem szczerze, dzięki Pani Emilii odzyskałam wiarę w siebie i mój angielski. Kiedy do niej przyszłam, byłam na tak słabym poziomie, że aż było mi wstyd. Mój angielski w mowie był katastroficzny. Zaczęłam chodzić do Pani Emili w 3 klasie liceum, a efekty... 83% na maturze ustnej!!! Nigdy jakoś nie przepadałam za językiem obcym, ale na zajęcia chodziłam z taką ochotą jak jeszcze nigdy dotąd. Ta kobieta jest WIELKA!
Każdemu gorąco polecam!

EMI Project Emilia Kłos

Dziękuję za taką świetną opinię. Matura jako wstęp na studia jest jednym z ważniejszych egzaminów i właśnie na ten egzamin przygotowywałyśmy się jako zgrany zespół. Praca i zaangażowanie wraz z otwartością na moje podpowiedzi i sugestie zaprocentowały bardzo dobrym wynikiem. Dziękuję za współpracę i życzę dalszych sukcesów w angielskim i nie tylko :)

avatar
Szymon Koniarski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2015

Polecam wszystkim lekcje u pani Emilii, ponieważ moje oceny się poprawiły, a próbne egzaminy wypadły lepiej. Ponadto oferuje bezstresową atmosferę i wyjątkowe przygotowanie do lekcji.

avatar
Małgoś
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2015

Wszystkim, którzy szukają świetnego korepetytora bo chcą mówić w języku angielskim POLECAM zajęcia u Pani Emilii. Świetne podejście, indywidualnie do osoby dostosowany program nauki.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2015

Dołączam swoją pozytywnę opinię oceniającą zajęcia j. angielskiego z Emilią. Pozytywna, bezstresowa atmosfera, dobrze dobrane techniki i metody nauczania, indywidualne podejście do klienta, sympatyczne usposobienie i ogrom cierpliwości to główne atuty prowadzącej które przyczyniają się do tego, że zajęcia zamiast obowiązkiem, stają się przyjemnością. Polecam!

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2014

Serdecznie polecam Panią Emile jako korepetytora od języka angielskiego, gdyż chciałem nauczyć się music po angielsku i miałem na to tylko 3 miesiące. Małe podstaw znałem ze szkoły lecz nic to mi nie dawało, a podczas nauki u Pani Emilii nauczyłem bardzo dużo. Teraz pracuje za granicą i często używam angielskiego i jest dobrze bo czuje się pewniej. Technika nauki jest inna niż w szkole ale to akurat było na plus dla mnie. Na zajęciach miła spokojna atmosfera a podejście do uczącego się profesjonalne. Możliwość dopasowania terminu spotkań. Pani Emilia jest osobą godna polecenia. Pozdrawiam

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2014

Jestem osobą w średnim wieku.Jakakolwiek nauka przychodzi mi z trudnością.Nie mówiąc o językach.Bardzo chcę się nauczyć angielskiego.Jednak brakowało mi pewności siebie.Emilia!!!-to strzał w dzisiątkę.Jej pozytywna energia przyczyniła się do tego,że coraz chętniej idę na zajęcia.Nabrałam pewności ,że ,,Dam radę''.Emilio!! -dziękuję!!!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Jeśli ktoś jak ja trochę zna język angielski, ale, czuje się niepewnie, powinien niezwłocznie zadzwonić i umówić się z Emilią. Uczęszczam na jej zajęcia i nie zamierzam z nich rezygnować. Polecam wszystkim!!! Zajęcia prowadzone są w sposób rewelacyjny!!! Jeśli ktoś się zastanawia to mam nadzieję, ze mój komentarz pomorze podjąć mu decyzję na TAK!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2014

Polecam jak najbardziej ! Jestem osobą której nie raz brakowało sił,poddawałam sie i nie wierzyłam ani trochę w siebie (byłam świadoma że jestem leniem i cięzko przychodzi mi język angileski ) lecz Pani Emillia nigdy nie przestała we mnie wierzyć, podejrzewam że nie jednej osobie zabrakło by cierpliwości do mojej osoby a Pani -była moim wspaciem na każdym kroku zachecała mnie do walki. Idąc na mature twiedziłam że nie dam rady a co się okazało zdałam na 56% czego nigdy bym sie nie spodziewała ! A to wyłącznie dzięki Pani Emilli !!!! Nie wiem co bym bez niej zrobiła i bez jej świetnych lekcji i anielskiej cierpliwości :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2014

Serdecznie polecam panią Emilię. Perfekcyjnie przygotowała mnie do matury 28/30pkt (93%) . Podczas lekcji panuje miła, luźna atmosfera. Przerobiłyśmy wszystkie działy i co ciekawe kilka z tych pytań trafiło mi się na maturze.Jestem jak najbardziej usatysfakcjonowana z lekcji i gorąco POLECAM. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2014

Jeśli szukacie sposobu na poprawę języka anielskiego to dobrze trafiliście. Emilia jest osobą niezwykle zaangażowaną, kreatywną i... miłą, w związku z czym lekcje odbywają się bezstresowo i bardziej przypominają spotkania z dobrą znajomą niż "nauczycielką". Tematyka konwersacji wszechstronna, mobilizacja do nauki spora, radość z dokonanych postępów bezcenna. Polecam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2014

Polecam wszystkim Pania Emilię ! Lekcje byly prowadzone w milej atmosferze . Pani Emilia miala mnie przygotowac do wyjazdu za granice. Co do nauki jezyka to moje oczekiwania zostaly spełnione . Goraco polecam !!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2014

Mogę polecić każdemu, kto chce nauczyć się języka angielskiego, Idealne trafienie w moje indywidualne potrzeby ( od podstaw ).
Lekcje są bardzo przyjemne . POLECAM

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2014

polecam wszystkim Emilię! Zajęcia są prowadzone profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze. Zajęcia są różnorodne i dopasowane do aktualnego poziomu wiedzy. Jestem przekonana, że nikt inny nie nauczyłby mnie lepiej mówić po angielsku!
daję 11 pkt na 10 możliwych! ;)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2014

Zajęcia prowadzone spokojnie, swobodnie i przy tym bardzo ciekawie i kreatywnie. Wiem więcej niż po kilku latach nauki w szkole i zdecydowanie polecam wszystkim, którzy nie wierzą w siebie i mają tak jak ja problem "się odblokować".

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2014

Bardzo polecam nauczycielkę, po zajęciach jestem w 100% zadowolony. Miła atmosfera można się dużo nauczyć, szybko widać efekty i żadna z lekcji nie idzie na marne.
POLECAM !

avatar
Yenna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2014

Zajęcia są prowadzone w bardzo przyjaznej, miłej atmosferze, dopasowane poziomem indywidualnie do osoby. Bardzo polecam zajęcia z emisji głosu, albowiem z nich korzystam, choć jestem przekonana, że korepetycje z angielskiego są równie bezstresowe i informatywne. :D Jeszcze może powiem, że właściwie nastawione zaangażowanie w postęp ucznia i profesjonalna wiedza rzadko skupiają się w jednej osobie, więc jestem bardzo zadowolona, że trafiłam na Emilię. Jeżeli ktoś sam chce coś z sobą zrobić, to Ema świetnie go nakieruje i poprowadzi, polecam. : )

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2014

Uczestniczyłam w lekcjach emisji głosu przez kilka miesięcy i zdecydowanie mogę je polecić. Podczas zajęć dowiedziałam się, jak zlikwidować "dziury" i "mosty" w głosie, odkryłam rejestry, których dotychczas nie używałam i poznałam niektóre sztuczki wokalistów. Praca z Emilią poskutkowała zwiększeniem pewności siebie i większą motywacją do dalszych działań. Prowadząca dopasowuje ćwiczenia głosowe indywidualnie do ucznia i prowadzi lekcje w luźnej, przyjacielskiej atmosferze. Co warto zaznaczyć, ćwiczenia przez nią proponowane pokrywają się z poradami profesjonalnych trenerów. W tej chwili, z racji wyjazdu na studia, pracuję nad głosem sama, bazując na poznanych podczas lekcji ćwiczeniach, ale w wakacje zamierzam znów spotkać się z Emilią, żeby dowiedzieć się czegoś więcej :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2013

Jestem uczennicą szkoły średniej. Rok temu zdecydowałam się na zdawanie matury z języka angielskiego, nigdy nie mając styczności z tym językiem, zdecydowałam się na korepetycje i była to moja najlepsza decyzja , od kilku miesięcy chodzę do pani Emilii jestem bardzo zadowolona . Nigdy nie miałam głowy do języków obcych a jednak ucząc się z panią Emila przez godzinę wiem więcej niż przez kilka godzin w szkole . Pani Emila jest sympatyczną osobą i na prawdę świetnie uczy! Miła swobodna atmosfera. Wiem że ucząc się z panią Emila i z chęciami zdam maturę !:)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2013

Osobiście jestem bardzo zadowolony z zajęć, w 100% spełniły moje oczekiwania.
Lekcje prowadzone w miłej atmosferze a najważniejsze bezstresowo. Bardzo polecam, z własnymi chęciami można się sporo nauczyć a co ważne po pierwszych zajęciach widać efekty :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2013

Bardzo polecam nauczycielkę. Miła atmosfera i co najważniejsze wysoki poziom nauczania. Jestem bardzo zadowolony z udzielanych mi lekcji, które w krótkim czasie przyczyniły się do zdania egzaminów maturalnych na wiele lepszym poziome niż byłem.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2013

Lekcje języka angielskiego na najwyższym poziomie. Szczerze polecam wszystkim, którzy spędzili wiele godzin w różnych szkołach czy u innych korepetytorów i niestety nie dało to oczekiwanych efektów. Lekcje prowadzone w miłej, przyjaznej i przede wszystkim bezstresowej atmosferze. Opis ogłoszenia zgodny z prawdą - jeżeli chcesz nauczyć się mówić po angielsku to trafisz pod właściwy adres. U innych korepetytorów efekty "zatkania" były bardzo częste, u Emilii jakoś tego coraz mniej. Wydaje mi się, że mój angielski w końcu idzie we właściwym kierunku. Tylko żeby jeszcze jakoś poprawić samozaparcie...;-).

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2013

Jestem bardzo zadowolony z odbytych lekcji emisji głosu. Odpowiednio dobrane ćwiczenia sprawiają, że śpiewa się luźniej, łatwiej i przede wszystkim mój śpiew zaczął brzmieć jak śpiew. Pani Emilia wyjaśnia popełniane błędy, oraz sens i przeznaczenie wykonywanych ćwiczeń. Kolejny plus to bardzo miła atmosfera lekcji. Przede mną jeszcze długa droga, ale nie mogę doczekać się kolejnych lekcji. Pierwsze efekty przewyższyły moje oczekiwania. Szczerze polecam panią Emilię!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2013

Serdecznie polecam
ja myślałam że nigdy nie powiem słowa po angielsku (ciągle towarzyszyła mi obawa że się pomylę) do czasu aż zapisałam się na te korepetycje
Bardzo szybko zauważyłam że mój angielski znacznie się rozwinął, a to dopiero początek
POLECAM!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.